Wnętrza – lista artykułów

Renowacja podłóg z kamienia – co musimy o niej wiedzieć?

Kamień jest materiałem budowlanym, który wykorzystywany jest już od wielu lat. Jego główną cechą jest trwałość oraz wytrzymałość, dlatego też podłogi wykonane z tego materiału mogą posłużyć nam naprawdę długo. Czasem jednak niezbędne jest przeprowadzenie renowacji, w celu poprawienia ich wyglądu.

Wielkoformatowe płytki Art Cement - pomysł na nowoczesną aranżację w minimalistycznym stylu

Kolekcja Art Cement to pierwsza propozycja na 2021 r. z serii wielkoformatowych płyt marki MONOLITH. Płyt, które pozwalają na kreację nieskrępowanych intensywnym designem wnętrz, są zgodne z trendami i umożliwiają swobodne interpretacje.

Ciekawe aranżacje wnętrz z drewnianą, ażurową dekoracją

Aranżacja wnętrza wygląda szczególnie wyjątkowo, gdy jest wielowymiarowa. Taki efekt możemy uzyskać, posługując się światłem i cieniem. Brzmi zagadkowo? Zapewne, lecz nie o malarstwie tu rzecz... Mowa o ażurowych elementach wystroju w maxi i mini formacie, które „malują” promieniami słonecznymi niespotykane obrazy na ścianach. Czas przekonać się, że są nie tylko piękne, lecz także niezwykle użyteczne.

Jak urządzić dużą, przestronna kuchnię, aby wszystko było harmonijne i spójne estetycznie

Kuchnia to wyjątkowe miejsce, kojarzące się z ciepłem domowego ogniska, bezpieczeństwem, wspólnotą rodzinną, a kuchenne zapachy to jedne z najchętniej przywoływanych miłych wspomnień z dzieciństwa. Duża kuchnia, w której wygodnie przygotujemy posiłki oraz spędzimy czas z najbliższymi jest marzeniem wielu z nas. Dlatego też w mniejszych mieszkaniach czy domach często decydujemy się na kuchnie otwarte na jadalnię lub salon. Projektowanie i urządzanie własnej przestronnej kuchni to bez wątpienia ogromna przyjemność, ale i wyzwanie, bowiem pomieszczenie o dużej powierzchni ma także swoje wymagania.

Szybkie metamorfozy wnętrz z wykorzystaniem samoprzylepnego laminatu

Dekoracyjny samoprzylepny laminat STRATAFLEX, to produkt, na który koniecznie powinni zwrócić uwagę projektanci i dekoratorzy wnętrz. Przy pomocy elastycznej, łatwej w aplikacji okładziny można przeprowadzić szybką i atrakcyjną metamorfozę przestrzeni.

Piekarnik gazowy - jak uzyskać doskonałą chrupkość i soczystość potraw?

Piekarnik to jedno z najważniejszych urządzeń kuchennych dla każdego pasjonata sztuki kulinarnej. Od jego właściwości w bardzo dużym stopniu zależy smak i wygląd potraw. Choć piekarniki zasilane energią elektryczną zdominowały nasze kuchnie, ich gazowe odpowiedniki ponownie wracają do łask. Jednak pomimo ich rosnącej popularności, przed zakupem tego typu sprzętu powinniśmy zapoznać się ze sposobem jego działania. Opowiadamy o tym, jak efektywnie piec w piekarniku gazowym.

Jak wykorzystać tegoroczne aranżacyjne must have i za ich pomocą urządzić funkcjonalne wnętrze?

Wraz z nadejściem 2021 roku pojawiają się pierwsze trendy, w których projektanci, architekci wnętrz oraz styliści wskazują, czego możemy się spodziewać w najbliższych miesiącach w stylizacji wnętrz. Nowy rok to bowiem wiele nowych możliwości aranżacyjnych! Zastanawiasz się, jak wprowadzić nowe trendy do swojego mieszkania?

Dlaczego warto wybrać piekarnik gazowy?

Nowoczesny piekarnik wyróżnia funkcja termoobiegu oraz umiejscowienie palników zarówno na dole, jak i góry, co umożliwia równomierne przygotowanie dań na słodko i na słono. Piekarniki gazowe to popularne rozwiązanie, które od lat cieszy się popularnością użytkowników. Zasilane gazem, będącym najtańszym paliwem, generują spore oszczędności, gwarantując ekonomiczność oraz wygodę eksploatacji.

Posadzka w kolorach roku 2021 - szarym (Ultimate Grey) i żółtym (Illuminating Yellow)

Jeszcze w grudniu Instytut Koloru Pantone ogłosił, jakie barwy zostały uznane za wiodące w rozpoczynającym się 2021 roku. Przedstawiciele tej instytucji wybierają kolory roku od ponad 20 lat. Zgodnie z przyjętymi zasadami są to odcienie, które odpowiadają przewidywanym i dominującym w danym czasie trendom. Według Instytutu Pantone obecne nastroje najlepiej wyrażają kojący szary (Ultimate Grey), będący ucieleśnieniem siły, odporności i hartu ducha oraz optymistyczny żółty (Illuminating Yellow), który symbolizuje słońce, nadzieję, oczekiwanie na zmianę na lepsze.

Ciekawe, designerskie oświetlenie w łazience

Funkcjonalne i nastrojowe światło odgrywa w łazience bardzo ważną rolę. Aby uzyskać idealną konfigurację oświetlenia, należy wziąć pod uwagę trzy aspekty: oświetlenie podstawowe, oświetlenie akcentujące i oświetlenie funkcjonalne.


Stron: 1051 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 16320 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 211

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >