Wnętrza – lista artykułów

Dekoracyjne kafle w aranżacji łazienki

Kolekcja płytek ściennych dla osób, które cenią nietuzinkowe rozwiązania i dostrzegają więcej, niż przeciętny człowiek. Enya to nie tylko dynamiczna grafika, ale też dyskretny urok delikatnej struktury.

Męskie aranżacje wnętrz - jakimi detalami różnią się od kobiecych?

Mężczyźni częściej niż kobiety stawiają na minimalizm, mniej lubią dekoracje, a zamiast miękkich tkanin, wybierają dodatki z surowych materiałów takich jak stal, kamień lub drewno. W jaki sposób, więc ozdobić wnętrze, by było oryginalne, jak i męskie zarazem, lecz nie kontrastowało z męskim charakterem?

Funkcjonalna bateria natryskowa w ergonomicznym kształcie z półką na kosmetyki

Prosta, uniwersalna bateria natryskowa Kastos sprawdzi się w każdej łazienkowej aranżacji. Jest stylowym dodatkiem, ale przede wszystkim niezmiernie praktycznym sprzętem. Ergonomiczny kształt, łatwość dostosowania strumienia, a dodatkowo poręczna półka na kosmetyki sprawiają, że codzienny prysznic będzie prawdziwą przyjemnością.

Minimalizm i harmonia w urządzaniu łazienki

Harmonia stonowanych kolorów, równowaga geometryczna i symetria wpływają na nasze zmysły kojąco. Umysł wycisza się, wzrok odpoczywa, stabilizuje się puls – osiągamy upragniony stan relaksu.

Z technologią LED nie musimy martwić się o rachunki za energię elektryczną

Choć jesień kojarzy się głównie z dywanami kolorowych liści pod stopami, to budzi w nas także mniej pozytywne odczucia. Te dotyczą przede wszystkim pochmurnej aury, coraz krótszych dni i braku słońca, co zmusza nas do niemal nieprzerwanego korzystania z dodatkowego oświetlenia. Dzięki technologii LED zimowe wieczory nie muszą oznaczać wyższych rachunków za energię elektryczną.

Laminowane panele podłogowe w stylu marokańskim

Smakowita, aromatyczna kuchnia, zróżnicowany krajobraz oraz bogactwo wzorów i barw – takie skojarzenia wzbudza Maroko. Na szczęście, nie trzeba wybierać się na afrykański kontynent, aby poczuć ten niezwykły klimat. Inspirowana sztuką bizantyjską, nowa kolekcja podłóg wprowadzi każde mieszkanie do królestwa orientu.

Baterie inteligentne - rozwiązania dla przyszłości

Mariaż zaawansowanej technologii i świetnego designu to rozwiązanie idealne. Zwłaszcza gdy pozwala na stworzenie rozwiązania pomagającego w codziennym życiu, przyjaznego nam (i naszemu portfelowi), a także środowisku naturalnemu. O czym mowa? O produkcie, który wyznacza trendy na najbliższe lata – inteligentnych bateriach bezdotykowych firmy KLUDI.

Renowacja drewnianej podłogi krok po kroku.

Podłoga drewniana to inwestycja na długie lata. Dla wielu argumentem, który przekonuje do wyboru właśnie takiego rodzaju wykończenia posadzki, będzie możliwość wykonania renowacji. Ten kilkuetapowy proces usuwania starych powłok zabezpieczających oraz niewielkich uszkodzeń i nierówności drewna powstałych podczas wcześniejszej eksploatacji, może nadać podłodze drugie życie.

Płytki ścienne do wnętrz w stylu eco

Nawiązująca do najnowszych trendów w architekturze wnętrz – geometrii, patchworku, tkaniny, kolekcja płytek ściennych Attiya, wprowadza do wnętrza niepowtarzalną, twórczą atmosferę. Przykuwa uwagę nie tylko oryginalną grafiką, lecz także strukturą przypominającą pleciony materiał.

Jak za pomocą dodatków zmienić szybko wnętrze nie tylko na karnawałowe przyjęcie?

Konfetti, głośna muzyka, pochody tancerzy w Rio de Janeiro, kolorowe, weneckie maski, i taniec do białego rana… z tym zazwyczaj kojarzy nam się współcześnie słowo „karnawał”. Nie musisz jednak wyjeżdżać aż do Brazylii lub do Włoch, aby dobrze się bawić w okresie karnawału – atmosferę szalonej zabawy możesz stworzyć również w swoich czterech kątach. Przedstawiamy krótki poradnik dotyczący tego, jak za pomocą kilku ekstrawaganckich oraz funkcjonalnych dodatków zamienisz zwykłą domówkę w wyjątkowy bal.


Stron: 898 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 22314 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 283

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >