Wnętrza – lista artykułów

Segregacja śmieci

Przeraża cię wiecznie wypełniony po brzegi kosz na śmieci, a w nim wymieszane odpadki wszelkiego rodzaju. Najwyższy czas pomyśleć o sortowaniu odpadów.

Lato w Twoim domu.

Wiosna i lato to ukochane pory roku. Kto żyw wyrusza na wycieczki w poszukiwaniu budzącej się do życia przyrody. Warto więc uwiecznić te chwile i krajobrazy, a także wprowadzić lato do naszych domów.

Najpopularniejsze umywalki na rynku

Branżowy miesięcznik ŁAZIENKA po raz kolejny przygotował ranking DOBRY PRODUKT, mówiący o popularności poszczególnych produktów łazienkowych.

Relaks w wannie

Hydroterapia, czyli wodna kuracja to jedna najstarszych i najbardziej naturalnych metod leczenia na świecie.

Royal Floor Tali - podłoga z serca Afryki

Tali to egzotyczne drzewo rosnące pośród dzikiej natury Afryki Środkowej i Zachodniej. Deski podłogowe wykonane z tali, z ekskluzywnej kolekcji Royal Floor, wniosą do naszych domów gorący oddech nieokiełznanej natury.

Nowe trendy w krainie Dinseya

Pod wpływem najnowszych tendencji w aranżacji wnętrz Śnieżka odświeżyła kolekcję hipoalergicznych farb Disney.

Zestaw wypoczynkowy BARCELONA - kompozycja spokoju i temperamentu

Zestaw wypoczynkowy Barcelona to najnowsza propozycja producenta mebli Gawin.

Łazienkowe duety

Zasłony i dywaniki łazienkowe z najnowszej oferty firmy Sealskin lubią dobierać się w pary. Łączy je stylistyka, zastosowane materiały oraz kolory.

Zachować blask

Nowe baterie są czyste i lśniące, dzięki czemu nadają blask naszej kuchni czy łazience. Niestety, nie jest łatwo ten blask zatrzymać na dłużej. Warto więc wiedzieć, jak pielęgnować baterię, by była czysta jak łza, niż ronić łzy nad dokonanymi podczas mycia uszkodzeniami.

Luksusowa terapia światłem

Fototerapia, czyli oddziaływanie światłem, to sprawdzona metoda poprawy samopoczucia, a nawet leczenia pewnych schorzeń. Jak więc w przestrzeniach rekreacyjnych stworzyć komfortowy „świetlny klimat”? Rozwiązaniem może być oświetlenie wykorzystujące technologię LED


Stron: 1012 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  994 995 996 997 998  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 15746 użytkowników

Użytkownicy online (6)

gości: 187

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >