Wnętrza – lista artykułów

Sufity podwieszane - ciekawe aranżacje

W dobrze zaaranżowanej przestrzeni lepiej się pracuje, lepiej odpoczywa. Dzięki projektantom i designerom coraz częściej otaczamy się ładnymi przedmiotami. Jeśli materiały użyte przez nich do aranżacji są nie tylko ładne, ale polepszają warunki pracy - rzecz warta jest polecenia.

Wykładziny dywanowe - modne paski na podłodze

Nowością w sklepach KOMFORTU są wykładziny dywanowe Cameron o modnym wzorze kolorowych pasków. Nowa kolekcja jest odzwierciedleniem najnowszych trendów dekoracji wnętrz. To właśnie prążki były motywem, który zdominował tegoroczne Międzynarodowe Targi podłogowe DOMOTEX w Hanowerze.

Jaką wykładzinę wybrać do pokoju dziecka? Domowe boisko sportowe

KOMFORT, największa sieć sklepów z materiałami na podłogi, poszerzył swoją ofertę o nowy wzór wykładziny elastycznej z kolekcji Fantazja. Wykładzina do pokoju dziecięcego i młodzieżowego, z wzorem piłki nożnej wybierana jest szczególnie przez chłopców.

Jakią armaturę łazienkową wybrać? Nowa propozycja armatury

Roca coraz silniej zaznacza swoją obecność na rynku w branży baterii łazienkowych i kuchennych. Koncern znany z wysoko zaawansowanych technologicznie produktów o najwyższej jakości poszerzył swoją kolekcję o nowe modele o niespotykanym dotąd wzornictwie.


Stron: 996 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  994 995 996

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17778 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 226

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >