Na co zwrócić uwagę przy zakupie sprzętu AGD?

Na co zwrócić uwagę przy zakupie sprzętu AGD?

Kupując domowe urządzenia, zawsze warto zwrócić uwagę na czas ich serwisowania. W wakacyjnej promocji marki Mastercook na wybrane, wolno stojące modele sprzętu AGD, obowiązuje przedłużony aż do 7 lat okres gwarancyjny.

 

Dodatkowo przy zakupie pralki, zmywarki bądź lodówki otrzymamy nowoczesny wentylator, a wybierając kuchenkę – wysokiej jakości szybkowar. Gdy upalne lato w pełni, marzymy o beztroskim leniuchowaniu w zaciszu własnego domu i fali chłodnego, orzeźwiającego powietrza. Dzięki najnowszej promocji marki Mastercook możemy mieć to wszystko GRATIS. Na wybrane lodówki, zmywarki oraz pralki, obowiązuje dłuższy niż standardowo okres gwarancji – aż 7 lat! Taka oferta zapewnia poczucie bezpieczeństwa i komfort używania produktów na wyjątkowo długi czas. Dodatkowo otrzymamy w prezencie wydajny wentylator z dużym wyświetlaczem LCD, sterowany za pomocą pilota.

 

Czytaj również: Lodówka do zabudowy o największej pojemności na rynku

 

 

W promocyjnym asortymencie marki Mastercook dostępne są m.in. nowe modele pralek ładowanych od frontu, w tym PFD-1438 Dose z innowacyjnym systemem dozowania detergentów e-Dose. Rozwiązanie to znane jest już klientom z modelu ładowanego od góry PTDE-136 Dose. Teraz z tej ekologicznej technologii mogą korzystać również zwolennicy pralek ładowanych od przodu.

 

Czytaj również: Jak bezpiecznie korzystać z kuchenki mikrofalowej?

 

 

Najnowszą promocją objęte zostały także kuchnie wolno stojące. Przy zakupie wybranego modelu, marka Mastercook dołącza do urządzenia prezent w postaci wysokiej jakości szybkowaru. Nowa promocja urządzeń marki Mastercook potrwa do 31 sierpnia 2011 r. Przez całe wakacje będzie więc można zrobić wyjątkowo atrakcyjne zakupy.

 

 

 

Źródło: Ego PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17209 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 256

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >