Wszystko w porządku!

Wszystko w porządku!

System Easy Storage sprawia, że narzędzia zajmują wyjątkowo mało miejsca podczas przechowywania i można je z łatwością zmieścić nawet w bardzo małych pomieszczeniach. Czytaj dalej

 

Linia narzędzi ogrodowych Skil Urban Series powstała z myślą o właścicielach małych przydomowych ogrodów w miastach. Pozwala im nie tylko utrzymać piękny ogród, i to przy minimalnym wysiłku, ale także zaoszczędzić miejsce potrzebne na przechowywanie narzędzi, którego zazwyczaj w każdym domu brakuje. 

 

 

 

Skil Urban Series z pewnością docenią wszystkie osoby, które do tej pory twierdziły, że nie mają gdzie schować elektronarzędzi i dlatego rezygnowały z ich używania podczas prac wykonywanych w swoich ogródkach, na balkonach czy w ogrodach dachowych. Teraz pielęgnacja trawników i żywopłotów, czy sprzątanie w ogrodzie mogą stać się dla nich zdecydowanie bardziej efektywne.

 


 Czytaj również: Wielozadaniowe traktorki do ogrodu

 Projektanci narzędzi z linii Skil Urban Series zapewnili ich użytkownikom wysoki komfort pracy. Konstrukcja urządzeń jest bardzo lekka. Zastosowane zostały w nich miękkie uchwyty pozwalające na większą kontrolę nad narzędziem, a także specjalne rozwiązania usprawniające ich transport. Konstruktorzy zadbali również o to, aby urządzenia były bardzo poręczne. Dzięki temu przepełnione komórki na narzędzia przejdą wkrótce do historii. 

 

 

 

Każde narzędzie Skil Urban Series oferowane jest z modułem szyny, która bardzo ułatwia jego przechowywanie. Długość szyny można dowolnie regulować, co pozwala na wygodne zawieszenie na niej narzędzi. W ten sposób każde z nich ma swoje miejsce, więc w pomieszczeniu łatwiej jest utrzymać porządek. Dla większych narzędzi, takich jak kosiarka czy myjka wysokociśnieniowa, opracowane zostały indywidualne rozwiązania do łatwego przechowywania, które pozwalają na złożenie rączki i ustawienie urządzenia w pozycji pionowej bezpośrednio pod ścianą.

 

Czytaj również: Drabiny dostosowane do potrzeb profesjonalnych użytkownikówW skład linii Skil Urban Series wchodzą narzędzia niezbędne do komfortowej pracy w ogrodzie, takie jak kosiarki elektryczne i ręczne, podkaszarki, sekatory, nożyce akumulatorowe, myjki wysokociśnieniowe i odkurzacze/dmuchawy ogrodowe.

Źródło: BOSCH / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 17310 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 216

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >