Wyjątkowe systemy do przechowywania

Wyjątkowe systemy do przechowywania

System do przechowywania Elfa sprawia, że sami możemy zostać projektantami wnętrz. Może służyć do uporządkowania ubrań i dodatków, książek, narzędzi czy żywności oraz tego, co podpowie nam fantazja lub konieczność. Elfa to zestaw różnego rodzaju półek i koszy, które można zawieszać na dowolnej wysokości, uzupełnionych o dodatkowe elementy, takie jak haczyki czy boczne wieszaki. Co najważniejsze, wszystkie z nich można przemieszczać, a mimo to mamy gwarancję, że są zamocowane stabilnie i bezpiecznie.

 

Co było pierwsze – jajko czy kura?

Podobnego dylematu nie ma Elfa, skandynawski producent wyjątkowych systemów do przechowywania. Wszystko zaczyna się od listwy BL! To dzięki niej umeblowanie garderoby, spiżarni, dziecięcego pokoju czy wyposażenie garażu staje się proste, a liczba możliwości ich zagospodarowania wręcz nieograniczona. Wystarczy zastanowić się, ile potrzebujemy miejsca i na co. 

 

 

 

W czym tkwi sekret?

Podstawą systemu jest pozioma listwa BL, na której zawieszane są pionowe szyny, a na nich to, co jest nam w danej chwili potrzebne. Elfa daje nam do dyspozycji półki pełne i ażurowe, kilka wysokości koszy z dużymi oczkami i z siatki Mesh, wieszaki na spodnie, drążki na ubrania i specjalne półki na buty. Co więcej, możemy wykorzystać także różnego rodzaju wieszaki i haczyki, tak aby jak najlepiej zagospodarować dostępną przestrzeń. W magiczny sposób tworzymy miejsce, którego do tej pory nie było! Możemy wieszać i zdejmować, zamieniać miejscami, dodawać i odejmować… ponieważ jedynym na stałe zamocowanym elementem jest listwa BL! A wszystko to w bieli lub platynie, w minimalistycznej wersji Classic lub fantazyjnej – Décor.

 

 

Czytaj również: Wyjątkowe meble

 

 

Kiedy już skończymy zabawę z dopasowywaniem systemu do naszych potrzeb, czeka nas jeszcze trudna decyzja – czy nasza modna garderoba, pełna spiżarnia lub doskonała biblioteczka mają przyciągać wzrok gości, czy zasłonimy je drzwiami przesuwnymi. Paleta dostępnych kolorów oraz ich wypełnień może wręcz przyprawić o zawrót głowy. Producent nie zapomniał też o aspekcie praktycznym i proponuje umieszczenie na drzwiach dużego lustra, które w przypadku garderoby zawsze podpowie nam, że nikt nie wygląda piękniej

 

Czytaj również: Wnętrze w skandynawskim stylu

Źródło: konkretpr / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17565 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 226

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >