Wyposażenie kuchenne za 15 tysięcy

Wyposażenie kuchenne za 15 tysięcy

Marka Mastercook, oferująca nowoczesny sprzęt AGD, nawiązała współpracę ze spółką redNet, organizatorem Targów Mieszkaniowych, odbywających się jesienią w sześciu największych miastach Polski.

 

Producent jest organizatorem atrakcyjnego konkursu targowego, w którym można wygrać kuchenne urządzenia AGD o wartości 15 tys. zł. Celem akcji jest promocja marki Mastercook w gronie osób planujących lub właśnie dokonujących  zakupu mieszkania, a także zapoznanie ich z bogatą ofertą AGD i licznymi możliwościami wyposażenia kuchni. Konkurs „Wygraj sprzęt Mastercook” skierowany jest do wszystkich odwiedzających targi mieszkaniowe. Zadaniem uczestników jest przygotowanie oryginalnego opisu wymarzonej kuchni i wpisanie go na specjalny kupon, pobrany ze stoiska Mastercook, dostępnego podczas każdej edycji targów. 

 

Czytaj również: Odświeżenie kuchni

 

„Zakup mieszkania to dopiero początek długiej drogi do wymarzonego wnętrza. Chcemy wesprzeć klientów w planowaniu i urządzaniu idealnej kuchni, w której będą mogli spędzać czas, realizując swoje kulinarne pomysły” – mówi Magdalena Ślązak-Małko, Dyrektor Marketingu w FagorMastercook.

 

Czytaj również: Czy można zaprojektować kuchnię w programie 3D?

 

Spośród wszystkich zgłoszeń konkursowych wybrany zostanie zwycięzca, który jako nagrodę otrzyma sprzęt kuchenny AGD marki Mastercook o łącznej wartości 15 tys. zł. Wyniki poznamy 6 grudnia 2012 r. W ramach promocji konkursu przeprowadzono szereg działań marketingowych. Obejmowały one m.in. reklamy na billboardach, w katalogu targowym, na zaproszeniach oraz w prasie i radiu.

 

Źródło: Ego PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych