181,2 mln zł kosztować ma obwodnica Mrągowa

181,2 mln zł kosztować ma obwodnica Mrągowa

181,2 mln złotych kosztować ma budowa obwodnicy Mrągowa, wyprowadzającej ruch samochodów w kierunku Giżycka w ciągu drogi krajowej nr 59 (Warmińsko-Mazurskie).

 W czwartek w olsztyńskim oddziale Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad otwarto oferty na budowę obwodnicy, złożone przez sześć firm - poinformował PAP rzecznik GDDKiA w Olsztynie Karol Głębocki.

Rozstrzygnięcie przetargu nastąpi w ciągu dwóch miesięcy, a budowa rozpocznie się na jesieni. Obwodnica ukończona zostanie w 2011 roku.
Nowa droga o długości 6,5 km omijać będzie Mrągowo od zachodu. Usprawni w ten sposób ruch tranzytowy, wyprowadzając go poza osiedla, i skróci czas podróży. Jezdnia będzie miała trzy pasy ruchu. Oznacza to, że kierowcy będą mieli na zmianę po dwa pasy ruchu w jednym kierunku.

czytaj więcej...
Źródło: Puls Biznesu

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Rower i małe dziecko Liczba postów: 262 Grupa: Trudne tema... Jak dziecko wysyłacie na rower to warto aby miało dobre ubezpieczenie szkolne bo jednak różne wypadki wtedy mogą się wydarzyć. Najlepiej też bierzcie takie z ni...
  • Sposób na zdrowie Liczba postów: 499 Grupa: Trudne tema... Jeżeli natomiast macie do czynienia z bólami mięśniowo-stawowymi to dobrym rozwiązaniem będzie wybranie się na masaż Wrocław. Dzięki temu można w znaczący sposó...
  • biuro tłumaczeń poznań Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Polecicie mi jakieś biuro tłumaczeń poznań?
  • Wrzosy Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Szukam sklepu, w którym kupię wrzosy wieliczka do posadzenia w ogrodzie. Jaki polecacie?
  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 343 Grupa: Trudne tema... Z tego co wiem, szukanie pomocy w leczeniu alkoholizmu jest kluczowe na drodze do wyzdrowienia. Dlatego ważne jest mówienie o https://alkodoktor.pl/ jako źródle...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 19219 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 254

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >