Apartamenty Wiślany Brzeg

Apartamenty Wiślany Brzeg

Stark Development S.A., katowicki deweloper notowany na NewConnect, rozpoczął sprzedaż apartamentów „Wiślany Brzeg” w Ustroniu przy ulicy Turystycznej.

Oddanie budynku do użytku planowane jest na grudzień 2008 roku.
„Wiślany Brzeg” to obiekt dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym. W budynku znajduje się łącznie osiem apartamentów o podwyższonym standardzie: cztery na parterze o powierzchni 44 m2 z dodatkowym, specjalnie wydzielonym pomieszczeniem rekracyjno-sportowym, które ma 54 m2 oraz cztery dwupoziomowe na piętrze z użytkowym poddaszem o powierzchni 100 m2. W budynku zastosowano tradycyjną technologię budowy. Apartamenty będą oddane w stanie surowym, w formie dającej możliwość realizowania własnych pomysłów aranżacji wnętrz lub w standardzie wykończenia „pod klucz”.
Cena apartamentów w standardzie deweloperskim wynosi 6 tys. zł brutto za m2.

Budynek otoczony jest zielenią i znajduje się na działce o powierzchni 12 arów w uzdrowiskowej dzielnicy Ustroń-Polana. Atutem lokalizacji jest bezpośredni dostęp do brzegu rzeki Wisły i widok na panoramę Czantorii. Apartamenty Wiślany Brzeg w szczególności powinny zainteresować miłośników przyrody i wielbicieli aktywnego wypoczynku.

Lokalizacja umożliwia łatwy dostęp do centrum miasta, wyciągów narciarskich, tras turystycznych m.in. na górę Równica. W pobliżu znajduje się 6 kompleksów sanatoryjnych, w których można korzystać z szerokiej gamy zabiegów m.in. kąpieli solankowych. Dogodną komunikację oprócz samochodu zapewnia pobliska stacja kolejowa. Miejsce jest również świetną bazą wypadową do Czech i Słowacji z aquaparkami i popularnymi źródłami termalnymi.

Oprócz Wiślanego Brzegu Stark Development realizuje obecnie trzy inne inwestycje deweloperskie: budynki apartamentowe „Bukowe Atelier” w centrum Wisły, „Punkt Jarzębata” – na szczycie góry o tej samej nazwie w Wiśle oraz osiedle domów jednorodzinnych „Błękitna Enklawa” w Mikołowie-Kamionce. Spółka stale powiększa swój bank ziemi i planuje rozpoczęcie w tym roku kolejnych inwestycji.

BUKOWE ATELIER-WISŁA

Zachodnie zbocze Góry Bukowej w Wiśle to miejsce przyszłej lokalizacji zespołu dwóch budynków apartamentowych z garażem podziemnym. Przedsięwzięcie to obejmuje budowę 16 luksusowych apartamentów (o łącznej powierzchni ok. 1400 m2.) położonych w Wiśle na zboczu Góry Bukowa, niedaleko Hotelu Gołębiewski. Projekt architektoniczny zakłada pełne dostosowanie do otaczającego krajobrazu. Pokryta roślinną szatą struktura geometryczna ścian i dachów budynków będzie zlewać się z zielonym otoczeniem. Dwie w pełni przeszklone zachodnie fasady całkowicie „wchłonięte” przez górę to jedyne oznaki architektonicznej ingerencji w naturę. Wewnętrzna struktura funkcjonalno-przestrzenna dwukondygnacyjnych mieszkań, oparta jest na założeniu pełnego otwarcia wszystkich pomieszczeń na krajobraz zewnętrzny z jednoczesnym zapewnieniem absolutnej prywatności przyszłych mieszkańców.

BŁĘKITNA ENKLAWA- MIKOŁÓW

Położona na pograniczu Katowic i Mikołowa w typowym podmiejskim krajobrazie działka o powierzchni 1ha to miejsce przyszłej lokalizacji zespołu zabudowy jednorodzinnej o nazwie: BŁĘKITNA ENKLAWA. Osiedle domów jednorodzinnych będzie znajdowało się w cichej, otoczonej zielenią dzielnicy Mikołowa - Kamionce. Bardzo dobrze jest skomunikowane z Mikołowem, Katowicami i Gliwicami. Projekt w Mikołowie – Kamionka obejmuje 27 domów o powierzchni 130 – 180 m2. Będą one charakteryzowały się unikalną architekturą, która bazuje na doświadczeniach niemieckich, szwajcarskich i holenderskich. Mieszkania będą przeszklone i będą posiadały prywatny ogród. Architektura jest nacechowana elementami współczesności i nowoczesności, nosi wyraźne znamiona nowej jakości na polskim rynku.

PUNKT JARZEBATA - WISŁABŁĘKITNA ENKLAWA- MIKOŁÓW

Budynek położony będzie na szczycie Góry Jarzębata, w spokojnej, malowniczej okolicy. Widok na panoramę górską, otoczenie lasami gwarantuje spokój i bezpośrednie obcowanie z naturą. Działka zarazem jest położona niedaleko centrum Wisły i jest dobrze skomunikowana. Na jej terenie Stark Development planuje wybudować 16 lokali o łącznej powierzchni ok. 1.000 m2.

Źródło: Tauber Public Relations / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18526 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 112

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >