Apartamenty, penthousy, lofty, mieszkania

Apartamenty, penthousy, lofty, mieszkania

Nowe Powiśle to flagowy projekt Menolly Poland – polskiego oddziału jednego z największych deweloperów na irlandzkim rynku nieruchomości. Realizacja projektu przebiegać będzie w dwóch fazach. Czytaj dalej

Faza pierwsza to budowa rezydencjalnego kompleksu, który został zaprojektowany w pracowni znanego architekta Stefana Kuryłowicza. Projekt obejmuje budowę ponad 27 tysięcy metrów kwadratowych najwyższej jakości przestrzeni mieszkalnej, komercyjnej, która znajdzie się na parterze nowopowstałych budynków oraz dwupiętrowego garażu podziemnego dla mieszkańców Nowego Powiśla. Inwestycja Menolly to bogaty wybór lokali o różnym charakterze. Potencjalny nabywca, zainteresowany mieszkaniem nad Wisłą, może wybierać spośród szerokiej oferty penthousów, apartamentów i luksusowych mieszkań. Do wykończenia budynków zostaną użyte najwyższej jakości materiały - egzotyczne drewno, granit, piaskowiec i marmur. Druga faza projektu Nowe Powiśle to restauracja zabytkowych struktur Elektrociepłowni Powiśle (pierwszej warszawskiej elektrowni, która do użytku została oddana w 1904 roku). Odrestaurowane z najwyższą pieczołowitością i pod okiem konserwatora zabytków budynki, pomieszczą luksusowy hotel z bogatym zapleczem w postaci SPA i klubu fitness, centrum konferencyjne, ekskluzywne restauracje, butiki oferujące produkty najwyższej jakości, galerie sztuki, a także lofty przeznaczone na wysokiej klasy biura. W ramach drugiego etapu powstanie także ogólnodostępna zielona przestrzeń z ławeczkami i miejscem przeznaczonym na organizację wystaw sztuki. Na terenie dawnego zakładu wzniesione zostaną również budynki biurowe z powierzchnią spełniającą najwyższe, światowe standardy. Na parterze nowopowstałych biurowców znajdzie się przestrzeń przeznaczona na salony, sklepy, puby, księgarnie i inne, użyteczne dla mieszkańców, pracowników i gości Nowego Powiśla, placówki.

 

Nowe Powiśle to projekt, który nie będzie ogrodzony. Poza wewnętrzną częścią pierwszego etapu, a więc przestrzenią znajdującą się pomiędzy budynkami rezydencjalnymi, wszystkie obiekty planowane w ramach inwestycji staną się ogólnodostępne. Będą one służyły zarówno mieszkańcom Nowego Powiśla, jak i mieszkańcom dzielnicy i miasta odwiedzającym wiślane brzegi.

Mieszkańcy Nowego Powiśla będą mieli dostęp do wszystkich udogodnień, które powstaną w ramach drugiego etapu na preferencyjnych warunkach. Ponadto do ich dyspozycji zostanie oddany concierge, którego zadaniem będzie pomoc w spełnianiu życzeń mieszkańców. Menolly planuje udostępnić usługę concierge w rozbudowanej formie: od sprzątania mieszkań, poprzez zajmowanie się garderobą (czyszczenie, zakupy), organizację imprez towarzyskich lub spotkań biznesowych, planowanie podróży i wakacji, dbanie o mieszkania podczas nieobecności lokatorów, dbanie o gości mieszkańców (rezerwacja miejsc w hotelach, wynajęcie samochodu) aż po rzeczy zupełnie prozaiczne: wybór i zakup prezentów, dostarczanie prasy, rezerwacja miejsc w restauracji czy zamówienie taksówki.

 

Nowe Powiśle to jakość, styl i prestiż, którego próżno szukać w innych dzielnicach miasta. Nowoczesne, spełniające najwyższe światowe standardy budynki mieszkalne i biurowe skoncentrowane wokół prawdziwej perły projektu – odnowionych struktur pierwszej warszawskiej elektrowni, ożywią Powiśle. Sprawią, że dzielnica stanie się jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w stolicy. Bliskość rzeki i rozległych terenów zielonych zlokalizowanych na jej brzegach stwarza niepowtarzalne wrażenie przestrzeni, którego nie można doświadczyć w żadnym innym miejscu w stolicy. Inicjatywa Menolly dostarczy energii całej dzielnicy. Sprawi, że Powiśle stanie się kulturalnym sercem stolicy. Nowe Powiśle, wraz z Biblioteką Uniwersytetu Warszawskiego i planowym w pobliżu interaktywnym Centrum Nauki Kopernik, rozpocznie nową erę w dziejach miasta – miasta, które żyje w symbiozie z otaczającym je środowiskiem i bogatym dziedzictwem kulturowym.

Źródło: Menolly Poland Sp. z o.o. / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18061 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 962

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >