Biura do wynajęcia - Poleczki Business Park

Biura do wynajęcia - Poleczki Business Park

Rozpoczęła się budowa kompleksu Poleczki Business Park

Projekt o powierzchni około 200,000 m2 będzie składał się z szeregu budynków biurowych, hotelu, zaplecza logistycznego oraz wolnostojącego budynku parkingowego. Założeniem jest stworzenie kompletnej oferty w jednym miejscu - biur, powierzchni handlowo-wystawienniczych wraz z hotelem z apartamentami typu long-stay, zapleczem magazynowym, konferencyjnym i restauracyjnym, małymi sklepami, kioskami, punktami usługowymi i parkingami. Stąd też, Poleczki Business Park jest wyjątkowym projektem na warszawskim rynku, który oferuje logistyczne puzzle wraz z dogodnymi rozwiązaniami.

Dr. Rudolf Grossmayer, członek zarządu w firmie UBM powiedział: “Poleczki Business Park to nowatorski projekt łączący funkcje biurowe z biznesowymi w indywidualnych budynkach. Obecnie jest to nasz największy projekt w Polsce, który jest potwierdzeniem naszego długoterminowego doświadczenia na polskim rynku nieruchomości.”

Niedawno zostało wydane pozwolenie na budowę całego kompleksu, jednakże, najpierw rozpocznie się budowa pierwszej fazy (dwóch budynków). W momencie oddania w 2010 roku, obydwa budynki będą oferowały w sumie 38.000 m.kw. powierzchni biurowej i 7.000 m.kw. powierzchni usługowej na parterze (pozostałe usługi, handel, restauracje, itp.). Kolejne fazy będą budowane sukcesywnie, a oddanie całego projektu przewiduje się na 2015 rok.
Oprócz faktu, że Poleczki Business Park jest największym parkiem biznesu na polskim rynku, to także wyróżnia się od konkurencji największą na rynku powierzchnią piętra. Najemcy będą mogli wynająć do 6.000 m.kw. na jednym piętrze, co niewątpliwie stanowi unikalną cechę na rynku powierzchni komercyjnych w Polsce.

Lokalizacja jest największą zaletą Poleczki Business Parku. Inwestycja znajduje się na południowych obrzeżach Mokotowa, na ulicy Poleczki, w miejscu, które korzysta z dobrze rozwiniętej sieci infrastrukturalnej, w pobliżu głównych dróg oraz międzynarodowego lotniska Okęcie, doskonałych połączeń z centrum miasta jak i z sąsiadującymi ursynowskimi osiedlami mieszkaniowymi. Niniejsza lokalizacja zapewnia dogodny i łatwy dojazd do wszystkich dzielnic oraz strategicznych punktów miasta zarówno transportem miejskim jak i samochodem.
Po modernizacji ul. Poleczki oraz otwarciu wiaduktu projekt Poleczki Business Park jest doskonale skomunikowany. Wiadukt łączy ul. Żwirki i Wigury z ul. Puławską poprzez ul. Wirażową, ponadto zdecydowanie ułatwia dojazd do lotniska Okęcie.
Ten rejon przyciągnął już wiele międzynarodowych i polskich firm w tym: DHL, Platan Group, RMI.Net i inne.
Wśród firm zaangażowanych w projekt znajdują się: pracownia architektoniczna - RKW Rhode Kellermann Wawrowsky Architektura+Urbanistyka wraz z UBM Polska, projekt infrastruktury - JJW Hoberg, kierownik projektu - UBM Polska, generalny wykonawca - PORR Polska, wyłączni agenci: Jones Lang LaSalle i Kancelaria Brochocki.

Źródło: Kostrzewa PR / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18515 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 130

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >