Brodzik Kaldewei CONOFLAT – wybór roku

Brodzik Kaldewei CONOFLAT – wybór roku

W marcu 2010 roku miesięcznik „Łazienka” już po raz dziewiąty przyznał nagrody w konkursie „Łazienka – Wybór Roku”. Firma Kaldewei otrzymała w nim główną nagrodę za brodzik CONOFLAT.

Branżowy miesięcznik „Łazienka” organizuje konkurs „Łazienka – Wybór Roku” od dziewięciu lat. Ma on na celu wskazanie najciekawszych i najlepszych produktów wyposażenia łazienek dostępnych na polskim rynku. Nagrody przyznaje jury złożone z architektów, dziennikarzy i najlepszych specjalistów branży łazienkowej. Oceniane są m.in. wzornictwo, funkcjonalność, jakość użytych materiałów oraz innowacyjność rozwiązań technologicznych zastosowanych w produktach łazienkowych. W tym roku do konkursu zgłoszono 162 produkty w 13 kategoriach. Oficjalne ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbyło się 26 marca w Warszawie.

Brodzik CONOFLAT marki Kaldewei jury uznało za najlepszy produkt w kategorii brodziki prysznicowe. Cechą wyróżniającą nowy brodzik CONOFLAT jest idealne połączenie unikalnego wzornictwa i doskonałej funkcjonalności. Specjalny syfon ukryty pod emaliowaną przykrywą mocowaną w płaszczyźnie brodzika podkreśla wyrafinowany design zapewniając jednocześnie wyjątkową wygodę, gdyż nie wystaje ponad jego płaszczyznę. Wyjątkowo płytki brodzik, o głębokości 2,3 cm, zapewnia najwyższy komfort korzystania z prysznica.  Oryginalny kształt doskonale komponuje się z nowoczesną architekturą wnętrz. Brodzik CONOFLAT może być opcjonalnie wyposażony w powierzchnię uszlachetnioną, ułatwiającą czyszczenie, oraz w ozdobne ornamenty. Dostępny jest w 17 rozmiarach. Doskonale komponuje się z linią wanien CONODUO, stanowiąc kompleksową ofertę wyposażenia współczesnej łazienki.

„Bardzo się cieszymy, że już po raz kolejny doceniono naszą długofalową strategię promowania wyjątkowego designu  połączonego  z wyjątkowymi cechami użytkowymi,  jakie gwarantuje stosowany przez nas materiał. Jestem przekonany, że to kolejny krok wspierający promocję znanego i sprawdzonego na świecie materiału, jakim jest stal emaliowana Kaldewei o grubości 3,5 m, który zyskuje w Polsce coraz liczniejsze grono zadowolonych klientów.” – powiedział Marek Piosik – członek zarządu Kaldewei Polska.

To już kolejna nagroda z rzędu przyznana urządzeniom marki KALDEWEI w konkursie „Łazienka – Wybór Roku”.  W roku 2007 nagrodę główną w kategorii wanny otrzymała wanna CONODUO. W roku 2008 jury przyznało wyróżnienie za serię brodzików SUPERPLAN XXL. W 2009 roku wanna CENTRO DUO OVAL została uznana za najlepszy produkt w kategorii wanny. Drugi, główny tytuł „Wybór roku 2009”, tym razem w kategorii brodziki, otrzymał brodzik LADOPLAN.

Firma Kaldewei to europejski lider produkcji wanien kąpielowych i brodzików prysznicowych. Przedsiębiorstwo istnieje od 1918 roku. W ofercie posiada ponad 250 modeli produktów wytwarzanych ze stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm. Produkty firmy Kaldewei mogą być stosowane zarówno w domach prywatnych, jak i w hotelach.


Fot 1.

Płaski brodzik Kaldewei CONOFLAT ma zaledwie 2,3 cm głębokości. Dzięki temu idealnie nadaje się do zabudowy w płaszczyźnie podłogi. Wykonany jest ze stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm. Firma udziela na niego 30 lat gwarancji. Dostępne wymiary: od 90x80x2,3cm do 100x140x2,3cm.
 

 

Fot 2.
Brodzik CONOFLAT wykonany ze stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm należy do linii produktów opracowanych przez legendarne, mediolańskie biuro projektowe Sottsass Associati. Oprócz brodzików obejmuje ona także całą gamę wanien Conoduo, które w ciągu ostatnich dwóch lat zdobyły wiele światowych nagród za wzornictwo. Cechą wspólną tych produktów są proste, kubiczne kształty oraz charakterystyczna pokrywa odpływu zaprojektowana na planie kwadratu, umieszczona w centralnym miejscu zarówno wanny, jak i brodzika.

 

Fot. 3
Eliza Antoniewicz i Marek Piosik z firmy KALDEWEI Polska z nagrodą „Łazienka- Wybór Roku 2010”.

 

Źródło: Klaxon Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Jak spędzasz swój wolny czas? Liczba postów: 61 Grupa: Trudne tema... Bardzo ciekawa rada. Dla tych, którzy wolą najlepsze doświadczenie w kasynie społecznościowym, polecam przeczytanie informacji o kasynach społecznościowych na p...
  • problemy z cerą Liczba postów: 91 Grupa: Trudne tema... Na problemy z cerą najbardziej pomogły mi kosmetyki naturalne. Przez długi czas zmagałam się z problematyczną cerą i nie mogłam w żaden sposób dojść z nią do ła...
  • Hulajnoga elektryczna Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Hulajnoga elektryczna - jakiego producenta polecacie? Chciałabym kupić e-hulajnogę do jazdy miejskiej.
  • Co robić w Krakowie? Liczba postów: 3 Grupa: Trudne tema... Krakowskie statki od lat zajmuje się promocją miasta w trakcie wycieczek statkami po Wiśle. Kluczową rolę odgrywa tu sama rzeka. W trakcie rejsu masz niespotyka...
  • Biuro podróży z ofertą tanich wczasów Liczba postów: 7 Grupa: Aktualności Fajne jest wrocławskie biuro https://bissole.pl/. Organizują wyjazdy w bardzo ciekawe zakątki świata. Warto sprawdzić.

Kalkulator izolacji ścian