Czym kierować się przy wyborze kostki tarasowej?

Czym kierować się przy wyborze kostki tarasowej?

Ogród powinien nie tylko pięknie wyglądać, ale też służyć jego bywalcom. Dzięki elementom małej architektury ogrodowej firmy Bruk-Bet możemy stworzyć pełne uroku, funkcjonalne miejsca, w których z chęcią będziemy spędzać wolny czas. Czytaj dalej

 

Mała architektura ogrodowa to nie tylko element ozdobny, urozmaicający krajobraz, ale też użyteczny fragment otoczenia. Szeroki wachlarz produktów firmy Bruk-Bet daje ogromne możliwości przy zagospodarowywaniu zarówno dużych obszarów, takich jak rozległe tarasy, jak i mniejszych: placyków, murków czy ścieżek.

 

Tuż za progiem…

Tarasy stanowią specyficzny łącznik domu z ogrodem. To na nich w słoneczne dni odbywają się rodzinne spotkania przy stole i zabawy najmłodszych, wieczorami zaś tarasy pełnią miejsce odpoczynku i wyciszenia. Efekt przytulnego, wyłożonego piaskowcem tarasu osiągnąć można stosując płyty Kamienia Ciosanego Realit firmy Bruk-Bet. Wyglądające niczym naturalny kamienny materiał płyty Kamienia Ciosanego cechuje wysoka odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. W porównaniu do piaskowca, płyty Kamienia Ciosanego są ponadto bardziej wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i łatwiej utrzymać je w czystości.

 

Ciekawe aranżacje można uzyskać zarówno poprzez łączenie wyrobów utrzymanych w tej samej tonacji kolorystycznej lub kontrastujących ze sobą.
Fot. Bruk-Bet

 

Krętą ścieżką poprzez ogród

Ten sam materiał, użyty w różnych częściach ogrodu, pomoże nam osiągnąć spójną kompozycję. Równie atrakcyjnie co na tarasach Kamień Ciosany wygląda jako nawierzchnia ścieżek ogrodowych czy placyków. Dzięki zróżnicowanym kształtom i rozmiarom, a także ciekawym elementom wykończeniowym, z powodzeniem możemy wykorzystać go do stworzenia nietypowych aranżacji, np. w kształcie koła. Płyty Kamienia Ciosanego doskonale wyglądają również jako samodzielny element małej architektury ogrodowej – wyłożony nimi niewielki, pojedynczy placyk nada wdzięku całemu ogrodowi i będzie stanowił idealne miejsce np. do grillowania.

 

Koło - Kamień Ciosany Realit
Fot. Bruk-Bet


 

Ogród marzeń

Bogata oferta firmy Bruk-Bet obejmuje produkty nie tylko do wykonywania nawierzchni. W asortymencie producenta znajdują się ponadto liczne wyroby do wykonywania murków, okładzin ściennych czy obrzegowań, w tym kamienie dekoracyjne, palisady, stopnie schodowe czy zadaszenia murków. Dzięki tak różnorodnej ofercie stworzenie pięknego i funkcjonalnie urządzonego ogrodu nie musi pozostawać wcale w sferze marzeń. O ile jednak niewielkie aranżacje, nadające ogrodowi uroku, wykonać możemy samodzielnie, o tyle w przypadku większych projektów warto skorzystać ze wskazówek fachowców. Projektanci z Biura Projektowego firmy Bruk-Bet® oferują bezpłatne porady osobom poszukującym idealnych rozwiązań do swojego ogrodu, mogą też nieodpłatnie wykonać koncepcję architektoniczną przydomowych terenów. Opracowane przez profesjonalistów pomysły stanowią gwarancję właściwego wykorzystania produktów, zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym.

 

Ścieżka ogrodowa z Kamienia Ciosanego Realit.
Fot. Bruk-Bet

 

Źródło: Sfera PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 18514 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 198

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >