Dobrze zorganizowane przedmieścia oferują szereg atrakcji nie tylko podczas roku szkolnego

Dobrze zorganizowane przedmieścia oferują szereg atrakcji nie tylko podczas roku szkolnego

Kupując mieszkanie na przedmieściach rodziny z dziećmi muszą uwzględnić szereg czynników. Odległość od pracy, jakość transportu miejskiego, czy infrastrukturę edukacyjną. Nie mniej ważna jest jednak oferta zajęć dla dzieci w okresie wakacyjnym. Mieszkanie poza miastem nie oznacza izolacji. Dobrze zorganizowane przedmieścia oferują szereg atrakcji nie tylko podczas roku szkolnego. Wiele z tych inicjatyw jest wspieranych przez lokalnych deweloperów.

 

W podpoznańskiej Dąbrówce znajdują się dwa osiedla znanego dewelopera firmy Linea, który w bogatej ofercie posiada m.in. dwupoziomowe mieszkania (Forma) czy parterowe domy jednorodzinne (Etiuda) z ogrodami stworzone z myślą o komforcie dorosłych i dzieci.

 

 

- Udowadniamy, że mieszkanie na przedmieściach jest idealną ofertą dla rodzin z dziećmi w ciągu całego roku, także w wakacje. Stąd pomysł, by pomóc rodzicom uatrakcyjnić dzieciom wakacyjny czas. W terminie od 7 lipca do 1 sierpnia ruszyły w Dąbrówce zajęcia Akcja Lato prowadzone przez animatorów w lokalnych szkołach – mówi Bogusława Bryl z Zarządu firmy Linea. Atrakcji w naszych okolicach jest mnóstwo – od cyklicznych wypraw rowerowych, po kursy żeglarskie dla najmłodszych. W tym roku Linea kupiła dodatkową żaglówkę by więcej dzieci mogło się szkolić. Tak bogaty program to zasługa prężnie działającego Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Więcej szczegółów można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.dabrowka.com.pl – dodaje.

 

Czytaj również: Nowoczesne parki wodne

 

Drugim bardzo istotnym czynnikiem wyboru nieruchomości jest lokalizacja. Poza rzeczywistą odległością od centrum miasta, bardzo ważna jest infrastruktura drogowa, jakość miejskiego transportu oraz czas dojazdu do pracy, czy szkoły. Dąbrówka jest oddalona 20 minut jazdy pociągiem od Poznania, a dodatkowo zlokalizowana jest blisko dróg ekspresowych, więc jeśli ktoś będzie potrzebował więcej atrakcji, może szybko dostać się do stolicy Wielkopolski.

 

- Dąbrówka cały czas się rozwija. Chcemy, żeby była ona atrakcyjna dla osób zamieszkujących „Osadę Leśną” i położoną po sąsiedzku „Leśną Polanę”. Zależy nam by naszym klientom dobrze się mieszkało na przedmieściach, dlatego tak ważne było dla nas stworzenie odpowiedniej infrastruktury. Niedawno uruchomiliśmy np. autobus, który regularnie kursuje między dwoma osiedlami – mówi Adam Wędrychowicz, przedstawiciel spółki Linea.

 

Czytaj również: Budynek w kształcie auta

 

Po zakończeniu wakacji na dzieci w Dąbrówce czekają przedszkola, szkoły oraz Dom Kultury, a wszystko po to by mieszkańcom żyjącym na obrzeżach żyło się komfortowo.

Źródło: fortepr / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18190 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 89

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >