Dulux® do jesiennych remontów w ogrodzie

Dulux® do jesiennych remontów w ogrodzie

Odnowienie altanki czy mebli ogrodowych wymaga stosowania odpowiednich środków do ochrony i dekoracji drewna. Czytaj dalej


Koniec wakacji  i nadchodząca jesień to czas, sprzyjający porządkom w  ogrodach i na działkach. To także doskonały moment, aby zadbać o  wszelkie elementy drewniane, stanowiące ich wyposażenie. Należy je odpowiednio zabezpieczyć, ponieważ często narażone są na trudne i zmienne warunki atmosferyczne. Wśród dostępnych na rynku produktów marki Dulux® znajdują się lakierobejce do powierzchni drewnianych, które zapewnią im ochronę a jednocześnie dodadzą świeżości i blasku.  

Do zabezpieczenia i dekoracji powierzchni drewnianych na zewnątrz pomieszczeń przeznaczona jest Dulux® Lakierobejca Zewnętrzna. Idealnie nadaje się do malowania drzwi, okien czy balustrad. Można ją stosować także do odnawiania całych altanek, domków letnich oraz płotów i bram. Produkt jest wyjątkowo odporny na trudne warunki atmosferyczne, dzięki czemu zabezpiecza drewno nawet na 6 lat. Jego specjalna formuła zapewnia wysoką elastyczność powłoki, co sprawia że lakierobejca nie pęka a wilgoć nie dostaje się do drewna. Powłoka pod wpływem słońca nie blaknie i nie matowieje. Dulux® Lakierobejca Zewnętrzna jest dostępna w 5 kolorach: sosna, mahoń, tek, orzech i  palisander.

Do stosowania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń przeznaczona jest natomiast Dulux® Lakierobejca Woodsheen. Produkt chroni i podkreśla piękno takich elementów wewnątrz domu, jak drewniane meble i boazeria. Skutecznie zabezpiecza drewno także przed czynnikami atmosferycznymi, dzięki czemu z pomalowanych nią mebli można bez obaw korzystać w ogrodzie. Tiksotropowa konsystencja lakierobejcy gwarantuje duży komfort pracy przy malowaniu: bez chlapania, spływania i smug. Dulux® Lakierobejca Woodsheen jest dostępna w 13 kolorach: wierzba, sosna, ciemna sosna, czereśnia, jasny dąb, tek, mahoń, cedr, palisander, orzech, ciemny mahoń, ciemny dąb, heban.

Informacje o produktach:Dulux® Lakierobejca Zewnętrzna
Wykończenie: półmatowe
Wydajność: 25 m2  / 1 litr
Pojemność i cena: 0,75l – ok. 40 zł, 2,5l – ok. 110 zł

 

 Dulux® Lakierobejca Woodsheen
Wykończenie: półmatowe
Wydajność: 25 m2  / 1 litr
Pojemność i cena: 0,25l – ok. 17 zł,  0,75L – 40 zł, 2,5l – ok. 110 zł

Źródło: Effective Public Relations / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 18528 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 121

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >