Inwestycje i nieruchomości – lista artykułów

Fabryka Baumit – prace na finiszu

- Nie ma żadnych przeszkód by terminowo ukończyć fabrykę - informuje Damian Koza, kierownik kontraktu na budowie powstającej w Łowiczu trzeciej fabryki Baumitu. Najważniejsze prace, zgodnie z planem, zostaną zakończone w listopadzie.

Remont Zamku Królewskiego

W lipcu 2006 roku rozpoczął się kolejny z etapów generalnego remontu jednego z najważniejszych i najbardziej znanych obiektów zabytkowych w Polsce – Zamku Królewskiego w Warszawie. Remont wnętrz i elewacji odbywa się przy wykorzystaniu technologii SILOTECH oferowanej przez firmę KREISEL.

Mieszkania w katowickim Silesia City Center prawie sprzedane

Dębowe Tarasy – inwestycja mieszkaniowa TriGránit Nie słabnie zainteresowanie powstającym w Katowicach osiedlem Dębowe Tarasy – nowej inwestycji węgierskiego dewelopera TriGránit, realizowanej w ramach kolejnego etapu projektu Silesia City Center.

Rockwool rozbudowuje fabrykę w Cigacicach

W Rockwool Polska w Cigacicach uruchomiono w sierpniu najnowocześniejszą linię do produkcji paneli sufitowych. W tym samym czasie wdrożono też nową technologię pakowania wyrobów na paletach – RockPack.

Dębowe Tarasy – nowa inwestycja TriGránit rozpoczęta

Bardzo dużym powodzeniem cieszą się mieszkania na powstającym w Katowicach osiedlu Dębowe Tarasy – nowej inwestycji węgierskiego dewelopera TriGránit, realizowanej w ramach kolejnego etapu projektu Silesia City Center.

WARBUD SA buduje Ateny – kolejny etap Osiedla Europejskiego w Krakowie

27 lipca br. WARBUD S.A. podpisał aneks do umowy w wysokości 54 157 070 PLN netto z firmą NOVO MAAR Sp. z o.o. na realizację kolejnego etapu Osiedla Europejskiego w Krakowie.

Nowoczesne projekty budynków mieszkalnych i apartamentowców

Nowoczesny budynek mieszkalny czy też apartamentowiec powinien przyciągać oryginalną i rozpoznawalną architekturą. Jednocześnie musi charakteryzować się wysoką funkcjonalnością i elastycznością, wiele elementów uzależnione jest bowiem od preferencji mieszkańców. Wszelkie zmiany powinny być uwzględniane szybko i bezbłędnie…

Garbary Office Centre

WARBUD S.A. buduje Garbary Office Centre – nowoczesny biurowiec w centrum Poznania

Kolejna inwestycja w Białymstoku realizowana przez WARBUD S.A.

28 czerwca br. Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego i WARBUD S.A. podpisali umowę na wykonanie I etapu budowy Opery i Filharmonii Podlaskiej.

Zamek PSB w Koninie

Na Placu Wolności w Koninie plastycy, przy wsparciu firmy FRANSPOL i producentów materiałów budowlanych, zbudowali zamek. Była to rekonstrukcja obiektu, po którym została do dziś jedynie nazwa jednego z placów.


Stron: 397 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  394 395 396 397  ▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 19160 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 145

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >