Meble modułowe to idealne rozwiązanie do ciasnych i nieustawnych wnętrz

Meble modułowe to idealne rozwiązanie do ciasnych i nieustawnych wnętrz

Dziś decydując się na zakup mebli, akcesoriów czy innych elementów wyposażenia wnętrz szukamy zwykle rozwiązań, które będą w całości dopasowane do naszych potrzeb i naszego stylu życia. Współcześnie personalizacja odgrywa kluczową rolę i stanowi nierzadko znaczącą przewagę rynkową nad innymi oferowanymi przez firmy produktami. Meble modułowe to te, po które klienci sięgają bardzo często ze względu na elastyczność elementów w dopasowaniu do wnętrza i potrzeb. Jakie jeszcze są ich zalety i co właściwie niesie za sobą modułowość mebli? Czytaj dalej

 

Meble modułowe dają dowolność miksowania i łączenia zesobą poszczególnych elementów zestawów. Dzięki temumożemy dowolnie konfigurować sety i dopasowywać je donaszych potrzeb, a także do wymiarów wnętrza. Todoskonała alternatywa dla mebli wykonywanych przezstolarza, a ich przewagą jest niższa cena i szybsza realizacjazamówienia.

 

Meble modułowe to idealne rozwiązanie do ciasnych i nieustawnych wnętrz

 

Mieszaj i łącz do woli!  

Meble modułowe to wygoda użytkowania i możliwość  dowolnego konfigurowania elementów wchodzących w skład  danego zestawu. – Meble modułowe są dostępne w wielu  rozmiarach, a oprócz tego możliwy jest także wybór ich  wykończenia, koloru i uchwytów. Dzięki temu jesteśmy w  stanie stworzyć mebel dopasowany zarówno wymiarowo, jak  i stylistycznie do naszego wnętrza. Pozwala nam to  skonfigurować dokładnie taki model, który będzie  odzwierciedleniem naszych oczekiwań. Meble modułowe  zostały zaprojektowane w sposób, który umożliwia tworzenie  dowolnych konfiguracji, tworząc funkcjonalne oraz spójne stylistycznie i wymiarowo zestawy – radzi ekspert marki NAS,  producenta łazienkowych mebli modułowych. 


Meble modułowe to idealne rozwiązanie do ciasnych i nieustawnych wnętrz

STOP nieustawnym wnętrzom  

Wnęki, skosy, wąskie, ciasne i nieustawne pomieszczenia to  problem wielu ludzi mierzących się z koniecznością  umeblowania takiego wnętrza. To właśnie z myślą o tak  problematycznych przestrzeniach powstał koncept na meble  systemowe, które pozwalają w pełni wykorzystać potencjał  na pozór trudnego w aranżacji pomieszczenia. Nie straszne  im są nie tylko wnęki i skosy, ale także przestrzenie wokół i  nad pralką oraz te przy suficie. Można nimi zabudować wc,  stworzyć ciekawe zestawy meblowe, które sprawdzą się  świetnie nie tylko w łazience. Meble modułowe bowiem sprawiają, że w przypadku niewielkiego pomieszczenia możliwa jest również zabudowa przestrzeni pod sufitem i  stworzenie tzw. pawlacza, który stanowi idealne miejsce do  przechowywania tych rzadziej używanych przedmiotów. 

 

Czytaj również: Jak dobrać meble do łazienki, aby podkreślić jej unikalny styl?

 

Meble modułowe to idealne rozwiązanie do ciasnych i nieustawnych wnętrz

 

Atrakcyjna cena mebli modułowych 

Meble produkowane na szeroką skalę są zwykle tańsze niż te  stworzone przez rzemieślnika na specjalne zamówienie  klienta. Zatem ogromną zaletą mebli modułowych jest ich  stosunkowo niska cena i dostępność. – Warto wspomnieć, że  meble modułowe produkowane na szeroką skalę wcale nie  odznaczają się niższą jakością niż te tworzone przez stolarza.  Na cenę wpływa bowiem zasięg, skala produkcji oraz stopień  zaawansowania parku maszynowego w fabryce. Im więcej  mebli produkujemy tym koszty wyprodukowania  pojedynczego egzemplarza maleją. Na jakość mebla  wpływają materiały wykorzystane do jego wyprodukowania,  jego wykończenie, zastosowane komponenty. Warto jednak  zaznaczyć, że na wymienione wyżej aspekty często wpływ ma  właśnie klient, którego wybory warunkują cenę ostateczną  zestawu mebli – mówi ekspert marki NAS.  


Meble modułowe to idealne rozwiązanie do ciasnych i nieustawnych wnętrz

 

Czytaj również: Na jakie meble łazienkowe się zdecydować - na nóżkach czy podwieszane

 

Meble modułowe to idealne rozwiązanie do wnętrz, a  szczególnie łazienek, których metraż i przeszkody  konstrukcyjne często nie pozwalają na całkowitą dowolność  aranżacyjną. Ich ogromną zaletą jest również wysoka jakość,  która w niczym nie ustępuje meblom niemodułowym. Dzięki  rozwiązaniom oferowanym przez doświadczone przez lata  firmy produkujące meble modułowe mamy szansę stworzyć  przestrzeń komfortową, w której każdy centymetr został  wykorzystany w sposób przemyślany. Za ich pomocą możemy  tworzyć pojemne szafy i zabudowy meblowe nawet w  niewielkim i nieustawnym pomieszczeniu. Meble modułowe,  inaczej nazywane systemowymi, to również wygoda w  codziennym użytkowaniu i możliwość dowolnej konfiguracji elementów wchodzących w skład setu. Nie ma mowy zatem  o nudzie, to meble dopasowują się do nas, zmieniając się i  odpowiadając tym samym na nasze potrzeby. 


 Źródło: Sfera Group / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17912 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 130

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >