Modernizacja wnętrza w trzech warszawskich hotelach

Modernizacja wnętrza w trzech warszawskich hotelach

Grupa Hotelowa Orbis i jej partner Accor realizują kolejny etap przyjętej w 2011 roku strategii dynamizacji marek hoteli ekonomicznych. Obejmuje ona między innymi modernizacje powierzchni ogólnodostępnych w hotelach ibis, a jej celem jest zwiększenie komfortu wypoczynku gości bez zmiany ceny za nocleg. Czytaj dalej

 

Modernizacje te sukcesywnie są wprowadzane również w Polsce. W kwietniu br., jako pierwszy, przeszedł renowację ibis Warszawa Stare Miasto, a w sierpniu zakończyły się modernizacje w hotelach ibis Warszawa Centrum i ibis Warszawa Ostrobramska. W IV kwartale tego roku podobny remont planowany jest w hotelu ibis Łódź Centrum.

 

 

Nowa strategia, nowe wyzwania

Nowa strategia marki ibis jest odzwierciedleniem głębokich zmian jakie zaszły w potrzebach gości wobec produktów i usług hotelarskich. Klient XXI wieku oczekuje od marek w każdym segmencie  nowoczesności, unikalnego stylu i zaangażowania w ochronę środowiska.

 

Czytaj również: Dokańczanie prac budowlanych w inwestycji Ratusz Wilanów

 

W odpowiedzi na te potrzeby, marka ibis rozpoczęła wprowadzenie zmian w swoich hotelach: nowatorskie wzornictwo, użycie naturalnych materiałów czy wielofunkcyjność przestrzeni publicznej proponowana w projekcie Avanzi, dodaje wnętrzom przytulności, a także tworzy domową atmosferę.

 

 

Avanzi - synonim interakcji

Jednym z kluczowych założeń projektu Avanzi jest element interakcji. Ma się ona odbywać na każdym poziomie: między pracownikiem a gościem, a także między samymi gośćmi. Zmodernizowane przestrzenie mają zachęcać do spędzania w nich czasu i sprzyjać nawiązywaniu znajomości.

 

Czytaj również: Pozostało jedynie sto mieszkań w warszawskich Złotych Kodach Pocztowych

 

Osiągnięto to poprzez założenie przenikania się przestrzeni i rozplanowanie całej powierzchni na zasadzie otwartego planu, gdzie forma służy funkcjonalności.

 

 

Piękny design, komfort i innowacyjność

Nowe lobby hoteli ibis to wielofunkcyjna, świetnie wyposażona przestrzeń, która jest „duszą hotelu” i centralnym punktem, gdzie goście mogą się spotkać, pracować, zrelaksować czy zjeść posiłek. To miejsce, które emanuje przyjazną, gościnną atmosferą.  Pomieszczenia zaprojektowane są w modnej stylistyce utrzymanej w jasnej tonacji z dodatkiem drewnianych elementów, ciepłych akcentów kolorystycznych i grafik na ścianach czy suficie. Wydobycie klimatu przytulności i komfortu, zostało także osiągnięte poprzez wstawienie do nich foteli na biegunach, dużych sof czy stolików z blatami do gier planszowych, przy których goście mogą zrelaksować się po pracy.

 

Czytaj również: Architektura minimalistyczna w osiedlu Browary Park

 

Innowacyjne rozwiązanie zastosowano także w recepcji. Jej tylne panele służą jako ekran, na którym wyświetlane są ważne dla gości informacje, takie jak prognoza pogody czy aktualne oferty specjalne, w bardziej nieformalny, a zarazem intuicyjny sposób.

 


Nowe oblicze trzech hoteli ibis w Warszawie

Pierwszym hotelem w Polsce, w którym zakończono wdrażanie projektu Avanzi był ibis Warszawa Stare Miasto, położony tuż przy Warszawskiej Starówce. W sierpniu prace modernizacyjne zakończono w ibis Warszawa Centrum, usytuowanym przy al. Solidarności,  w biznesowej części miasta oraz w ibis Warszawa Ostrobramska, położonym przy trasie wylotowej z Warszawy w kierunku wschodnim.

 

Czytaj również: Rozpocznie się budowa nowego biurowca we Wrocławiu

 

Nowa koncepcja odmieniła nie do poznania powierzchnie ogólnodostępne w tych hotelach. Prezentując nowoczesny design i jakość wykończenia według projektu Avanzi, marka ibis pokazuje, że nie jest on dedykowany wyłącznie ekskluzywnym hotelom, ale także obiektom o standardzie ekonomicznym. W IV kwartale 2013 roku podobna modernizacja planowana jest w kolejnym hotelu w Polsce - ibis Łódź Centrum, zlokalizowanym w samym sercu Łodzi, przy zbiegu ulic Piłsudskiego i Piotrkowskiej.

Źródło: Public Dialog / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18199 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 69

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >