Najemcy w biurowcu Mokotów Nova

Najemcy w biurowcu Mokotów Nova

Już wkrótce spółka Hyundai Motor Poland należąca do koreańskiego koncernu motoryzacyjnego Hyundai Kia Automotive Group zmieni adres swojej siedziby.

 

Nowe biuro firmy będzie znajdowało się w realizowanym przez Ghelamco budynku Mokotów Nova. Spółka wynajęła ponad 1 000 m2 nowoczesnej powierzchni klasy A zlokalizowanej na 8. piętrze inwestycji.  Hyundai Motor Poland wprowadzi się do nowego biura już we wrześniu. Mniej więcej w tym samym czasie do budynku Mokotów Nova przeniosą się również: spółka Cargill (1 600 m2) oraz Ghelamco (2 000 m2).

 

Czytaj również: W Gdańskim Centrum Handlowym kolejne inwestycje

 

"Zmiana siedziby naszej firmy to nie tylko konieczność spowodowana  jej dynamicznym rozwojem, ale przede wszystkim odzwierciedlenie kierunku Modern Premium, w jakim zmierza marka. Jesteśmy producentem wysokiej jakości samochodów, wyróżniających się nowoczesnym designem, dlatego na nową siedzibę wybraliśmy miejsce w pełni odzwierciedlające
te wartości"
– tłumaczy Bartosz Smoliński, Zastępca Dyrektora Generalnego – Hyundai Motor Poland.

 

 

Jarosław Zagórski, Dyrektor Handlowy i Rozwoju Ghelamco Poland dodaje: "Cieszymy się, że udało nam się sfinalizować umowę z tak wymagającym i prestiżowym klientem, jakim bez wątpienia jest koncern Hyundai". Zagórski potwierdza również, że obecnie finalizowane są umowy z kolejnymi najemcami: "Doskonałe położenie oraz nowoczesna, wysokiej klasy powierzchnia biurowa oferowana w ramach Mokotów Nova sprawiają, że inwestycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony firm działających w wielu różnych branżach."

 

Czytaj również: Sprzedano już ponad 70 procent biur w Poznaniu

 

Mokotów Nova – o łącznej powierzchni 40 000 m2 - jest jednym z największych i najbardziej nowoczesnych budynków biurowych realizowanych obecnie w Warszawie. Inwestycja powstaje w strategicznym miejscu, na Mokotowie, przy ul. Wołoskiej, zaledwie 500 m od centrum handlowego Galeria Mokotów i jedynie kilka minut jazdy samochodem od międzynarodowego portu lotniczego Okęcie. Optymalne położenie oraz doskonała infrastruktura zapewnią przyszłym najemcom różnorodne udogodnienia. Bliskość punktów usługowych,  wygodny i szybki dojazd zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej, a także sąsiedztwo innych firm działających na terenie Mokotowa stanowią dodatkowy atut powierzchni biurowych oferowanych w ramach inwestycji.

 

 

W skład kompleksu zaprojektowanego przez belgijską pracownię architektoniczną Jaspers&Eyers wejdą trzy połączone ze sobą budynki biurowe liczące od siedmiu do dwunastu kondygnacji. Trzy poziomy podziemne przeznaczone są na garaż, a pod i obok kompleksu przewidziany został parking na ponad tysiąc samochodów. Na parterze budynku znajdą się udogodnienia dla najemców m.in. restauracja i kiosk. Biurowiec klasy A charakteryzować będzie wysoki standard techniczny, m.in.: system centralnego zarządzania budynkiem tzw. BMS, komputerowe sterowanie klimatyzacją i wentylacją z funkcją nawilżania powietrza, uchylne okna, podnoszone podłogi i podwieszane sufity.

 

Czytaj również: Nowi najemcy w Gemini Park Tarnów

 

Mokotów Nova, podobnie jak inne projekty realizowane przez firmę Ghelamco, spełni wszystkie standardy i normy ekologiczne, gwarantujące niskie zużycie energii i wody oraz doskonałą jakość powietrza w budynku. Aktualnie trwa proces certyfikacji inwestycji w celu uzyskania  prestiżowego świadectwa ekologicznego BREEAM. Będzie to czwarty certyfikat tej rangi przyznany budynkom biurowym w całym kraju i jednocześnie czwarty przyznany Ghelamco. Wcześniej świadectwo otrzymały już takie projekty belgijskiego dewelopera jak Trinity Park III, Crown Square oraz Katowice Business Point.

           

Budynek zostanie oddany do użytku w trzecim kwartale 2011 roku. Inwestycja stanowi kontynuację wprowadzonego przez Ghelamco na polski rynek modelu nowoczesnych parków biznesowych, których koncepcja gwarantuje przyszłym najemcom komfort pracy w środowisku przyjaznym biznesowi. Mokotów Nova to kolejny projekt belgijskiego dewelopera w tej części Warszawy. Do tej pory firma zrealizowała tu aż 6 inwestycji biurowych, z czego 5 powstało w przeciągu minionych 5 lat. Dzięki swoim inwestycjom, Ghelamco aktywnie przyczyniło się do zmiany warszawskiego Służewca z typowych terenów poprzemysłowych w nowoczesną i modną dzielnicę biznesową.

 


 

2011-06-17
Źródło: Partner of Promotion / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • inspektor budowlany Liczba postów: 38 Grupa: Opinie W takim razie jeśli bierzesz pod uwagę pracę w branży budowlanej również za granicą to możecie sprawdzić na przykład jak wygląda praca na budowie Dania mając do...
  • Gdzie na wczasy ? Liczba postów: 73 Grupa: Trudne tema... Oczywiście, że w Polsce jest mnóstwo ciekawych i pięknych miejsc. Warto więc spędzać czas właśnie w naszym kraju. Osobiście część urlopu w Polsce spędzam co ro...
  • Wulkanizacja Liczba postów: 22 Grupa: Trudne tema... Szkoda tylko, ze tak trudno teraz o firmę, która nie będzie chciała zedrzeć kasy i zrobi wszystko jak należy...
  • Reklama firmy Liczba postów: 395 Grupa: Trudne tema... Warto korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Jeżeli jesteście zainteresowani współpracą z influencerami, to polecam Wam sra...
  • bardzo chcę wziąć udział w jednej imprezie Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Dobry wieczór wszystkim tutaj, bardzo chcę wziąć udział w jednej imprezie, ale nie chcę tam iść sama, czy możesz mi pomóc? Z góry dziękuję wszystkim.

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18311 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 128

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >