Nardzędzia ogrodowe GARDENA - bez zbędnych kabli

Nardzędzia ogrodowe GARDENA - bez zbędnych kabli

Nowe narzędzia z serii Accu, spełniają marzenie każdego ogrodnika - „bezkablowa” komfortowa praca! Wyposażone są one w akumulator, dzięki czemu wyeliminowany został problem plączącego się kabla, który często niszczył rośliny na grządce i utrudniał manewrowanie maszyną.

Litowo-jonowa bateria, jest niezwykle lekka, komfortowa w użyciu, a zarazem bardzo wydajna. Dzięki temu praca wykonywana jest szybciej i więcej czasu można przeznaczyć na relaks i odpoczynek w ogrodzie.

GARDENA jest wiodącą marką, produkującą narzędzia ogrodowe wyposażone w akumulator.  W 1973 roku zaprezentowała  pierwsze takie urządzenie, a w  2010 roku  powiększa i udoskonala swoją ofertę ekologicznych maszyn do pielęgnacji ogrodu.  W tym sezonie wprowadzono na rynek nowe, komfortowe nożyce do żywopłotu GARDENA oraz kosiarki z rodziny PowerMax. Ponadto w ofercie produktowej znaleźć można dużo różnego rodzaju narzędzi opatrzonych metką „Li-lon-power” z akumulatorami, które mogą być używane z innymi narzędziami GARDENA i ładowane w nowej, kompaktowej ładowarce GARDENA Quick Battery Charger.

„Przycinanie drzew i krzewów jest teraz łatwe jak nigdy dotąd. Nowe nożyce Easy Cut 50-Li, wyposażone w wydajny i łatwy w konserwacji akumulator litowo-jonowy, są gotowe do pracy w każdej chwili. Koszenie trawnika bez konieczności użycia kabla i benzyny zapewnia jeszcze bardziej komfortową pracę i dużą oszczędność czasu.” – powiedział Jarosław Soboń, ekspert marki GARDENA.

GARDENA - seria Accu
Eksploatacja urządzeń z akumulatorami jest niezwykle wygodna! Kabel już nie krepuje
i nie ogranicza użytkownika, dzięki czemu może on cieszyć się większą swobodą.

Produkty Cechy
Akumulatorowa kosiarka PowerMax 36 A Li Nowa wytrzymała kosiarka do komfortowego koszenia trawy bez użycia kabla. Wyposażona w mocny, prosty w obsłudze, wymienny akumulator litowo-jonowy 36 V/3,0 AH z obracanym, wygodnym uchwytem. Specjalna technologia noży gwarantuje optymalne koszenie trawy. Wyposażona w funkcję mielenia ściętej trawy. Kosz posiada duży otwór do opróżniania oraz duże okno wskazujące poziom jego napełnienia. Kosiarka jest bardzo zwrotna i mobilna dzięki dużym tylnym kołom wykonanym z miękkiego tworzywa sztucznego. Składana rączka z szybkimi zamkami umożliwia wygodny transport i oszczędny sposób przechowywania. Ergonomiczny włącznik dopasowany jest do kształtu dłoni.

Akumulatorowa kosiarka z układem kierowniczym easyMove 34 A Do wygodnego, bezprzewodowego koszenia. Jedno ładowanie akumulatora pozwala na skoszenie powierzchni do 300 m2. Ścina trawę równie skutecznie jak kosiarka elektryczna, a przy tym pracuje bardzo cicho. Zawsze gotowa do pracy, bez plączącego się kabla.

Akumulatorowa podkaszarka do trawy TwinCut Do bezprzewodowego i wydajnego cięcia małych trawników i efektywnej pielęgnacji brzegów trawnika. Wyposażona w trzonek teleskopowy dla dopasowania urządzenia do wzrostu osoby obsługującej, bezstopniowa regulacja od 85 do 120 cm. Dodatkowy uchwyt regulowany i obracany o 360o. Do użytkowania z trzonkiem lub bez. Wymienne noże wysokiej jakości, precyzyjnie szlifowane z powłoką antyadhezyjną. Duże koła ułatwiają prowadzenie urządzenia.


Akumulatorowe nożyce do żywopłotu EasyCut 50-Li Lekkie, akumulatorowe nożyce do żywopłotu, z ergonomicznie uformowanym uchwytem  i dużym przyciskiem dla wygodnej obsługi w każdej pozycji roboczej. Optymalna geometria noży zapewnia efektywne, szybkie i czyste cięcie. Długa żywotność noży. Zderzak ochronny, chroni użytkownika przed uderzeniem, zabezpiecza ostrze i wydłuża jego żywotność. Optymalna pojemność akumulatora do efektywnej pracy przy minimum 30 min. (czas pracy ok. 60 min). Długość cięcia: 50 cm.


Akumulatorowe nożyce do trawy Accu 100 Do wygodnego przycinania brzegów trawnika. Ergonomiczne zaprojektowane elementy obsługi umożliwiają pracę bez zmęczenia.  Wymienne, pokryte powłoką antyadhezyjną, wysokiej jakości noże z precyzyjnym szlifem. Prosta wymiana noży bez użycia narzędzi. Posiada koła do wygodnego prowadzenia urządzenia.


Akumulatorowe nożyce do cięcia krzewów Accu 80 Do formowania i przycinania krzewów. Posiadają ergonomiczny, obrotowy uchwyt dla naturalnego ułożenia ręki i wygodnej pracy. Optymalne wyważenie urządzenia gwarantuje bezwysiłkową pracę. Hartowane, laserowo wycinane noże  ze specjalnym szlifem i bezpiecznym dolnym nożem. Prosta wymiana noży bez użycia narzędzi. Możliwość doposażenia w trzonek teleskopowy.


Akumulatorowe nożyce do cięcia bukszpanu ContourCut Idealne do dokładnego przycinania i formowania krzewów. Posiada specjalny kształt obudowy i noża dla lekkiego i dokładnego prowadzenia cięcia. Nóż wycinany laserowo, precyzyjnie szlifowany, z powłoką antyadhezyjną. Duże odstępy pomiędzy nożami umożliwiają bardzo dobre cięcie. Prosta wymiana noży bez użycia narzędzi. Możliwość doposażenia w trzonek teleskopowy.

 

 

Źródło: comepress / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 18311 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 60

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >