Nowe ułatwienia dla poszkodowanych w powodzi.

Nowe ułatwienia dla poszkodowanych w powodzi.

Minione tygodnie upłynęły na walce z żywiołem, który wyrządził ogromne straty w całej Polsce. W celu ułatwienia usunięcia powstałych szkód serwis Oferia.pl przygotował nowe rozwiązanie dedykowane ofiarom powodzi. Czytaj dalej

Od dzisiaj w serwisie jest dostępna nowa kategoria zleceń i usług – „Powódź”. W tym miejscu wszyscy poszkodowani będą mogli ekspresowo zlecać naprawy i remonty swoich domów. Do realizacji zleceń jest gotowych prawie 6500 Wykonawców z branży budowlanej. Dodatkowo, za każde dodane ogłoszenie serwis przeznaczy złotówkę na wsparcie usuwania skutków powodzi.

Po raz kolejny setki tysięcy Polaków ucierpiało od wylewających rzek. Poziom wody powoli opada, jednakże pozostawia po sobie ogromne zniszczenia dotykające tysięcy gospodarstw domowych. Zalane domy, budynki gospodarcze, ulice i podwórka często wymagają gruntownych remontów i renowacji. W tej sytuacji ważne jest szybkie i tanie usunięcie powstałych szkód.

Portal Oferia.pl wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich powodzian przygotował specjalną kategorię Zleceń i Usług – „Powódź”. W tym miejscu w błyskawicznym tempie można zlecić naprawy i remonty naszych domów. W serwisie oferuje swoje usługi prawie 6 500  Wykonawców w branży budowlanej oraz ponad 12 000 przedsiębiorców z pozostałych kategorii. Do końca sierpnia, za każde założone zlecenie i dodaną usługę Oferia.pl dodatkowo przekaże 1 złoty na konto Polskiego Czerwonego Krzyża prowadzącego ogólnopolską zbiórkę na rzecz ofiar powodzi.

Oferia.pl to część grupy Allegro, dlatego do przy bezpiecznym logowaniu możemy wykorzystać login i hasło z Allegro.pl. Serwis Oferia.pl działa na podobnej zasadzie, z tymże zamiast przedmiotów umożliwia wymianę zleceń i usług. Po zalogowaniu się wystarczy złożyć zlecenie na usługę której potrzebujemy, a Wykonawcy sami będą zgłaszać się do jego realizacji.

Do nas należy ostateczny wybór, możemy również zamknąć zlecenie bez ostatecznego rozstrzygnięcia. Dzięki rywalizacji między Wykonawcami ceny realizacji są konkurencyjne i często nieosiągalne wśród innych firm na rynku. Przy tak niskich cenach Oferia umożliwia przy tym wybór sprawdzonych firm. Każdy zarejestrowany przedsiębiorąca może posiadać Profesjonalną Wizytówkę z udokumentowaną dotychczasową działalnością i realizowanymi projektami. Jakość wykonywanych usług zapewniają także rankingi wykonawców układane na podstawie ocen i komentarzy pozostałych użytkowników serwisu.

Jeśli poszukujesz szybkiego dostępu do firmy budowlanej która pomoże Ci usunąć skutki powodzi – wykorzystaj serwis Oferia.pl. W kategorii „Powódź” znajdziesz fachowców którzy pomogą Ci w każdym zleceniu. Wykonawcy rywalizując o Twoje zlecenia na pewno zaoferują ceny adekwatne do Twoich możliwości. Serwis jest bezpłatny, jeśli nie otrzymasz odpowiadającej Ci oferty, możesz zamknąć ogłoszenie bez żadnych ograniczeń. A za Twoje  zlecenie Oferia wesprze pozostałych poszkodowanych w powodzi.

Źródło: Świeża Bazylia PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Rower i małe dziecko Liczba postów: 262 Grupa: Trudne tema... Jak dziecko wysyłacie na rower to warto aby miało dobre ubezpieczenie szkolne bo jednak różne wypadki wtedy mogą się wydarzyć. Najlepiej też bierzcie takie z ni...
  • Sposób na zdrowie Liczba postów: 499 Grupa: Trudne tema... Jeżeli natomiast macie do czynienia z bólami mięśniowo-stawowymi to dobrym rozwiązaniem będzie wybranie się na masaż Wrocław. Dzięki temu można w znaczący sposó...
  • biuro tłumaczeń poznań Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Polecicie mi jakieś biuro tłumaczeń poznań?
  • Wrzosy Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Szukam sklepu, w którym kupię wrzosy wieliczka do posadzenia w ogrodzie. Jaki polecacie?
  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 343 Grupa: Trudne tema... Z tego co wiem, szukanie pomocy w leczeniu alkoholizmu jest kluczowe na drodze do wyzdrowienia. Dlatego ważne jest mówienie o https://alkodoktor.pl/ jako źródle...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 19219 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 215

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >