Odbędą się Targi Porta 2014

Odbędą się Targi Porta 2014

Już 26 marca rozpoczną się Targi Porta 2014. Druga edycja spotkania dedykowanego Partnerom Porta KMI Poland odbędzie się na terenie zakładów produkcyjnych firmy w Ełku i Suwałkach, gdzie w ramach dziewięciu stref targowych goście będą mieli możliwość zapoznania się z nowościami produktowymi oraz rynkowymi trendami na rok 2014.

 

Pierwsza edycja Targów Porta odbyła się w 2013 roku gromadząc w głównej siedzibie firmy w Bolszewie k. Gdańska ponad 1300 przedstawicieli Autoryzowanych Dealerów i Autoryzowanych Punktów Sprzedaży. Tym razem Porta KMI Poland, czołowy polski producent wysokiej jakości drzwi, zaprosił swoich Partnerów do fabryk w Ełku i Suwałkach, gdzie w dniach 26-28 marca b.r. zaprezentowane zostaną nowości produktowe oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne dostępne w ofercie producenta.

 

Czytaj również: Konferencja Real Estate Case Day

 

Oprócz premierowych kolekcji i znanych już produktów w nowych odsłonach wyeksponowanych w specjalnie zaaranżowanych wnętrzach, goście będą mieli okazję odwiedzić m.in. strefę Hi-Tech prezentującą nowatorskie rozwiązania przeznaczone dla sektora inwestycji - w tym dla inteligentnego domu, służby zdrowia czy branży hotelarskiej. Całość będzie można oglądać w specjalnie zaprojektowanych interaktywnych modelach pomieszczeń, które pozwolą lepiej poznać funkcjonalność i możliwe zastosowanie prezentowanych produktów.

 

"Partnerskie i oparte na otwartości relacje z siecią sprzedaży są dla nas priorytetem. Sukces pierwszej edycji Targów Porta potwierdził, że idea spotkania, będącego  platformą wymiany doświadczeń i wzmacniania relacji biznesowych, była doskonałą odpowiedzią na potrzeby naszych Partnerów. Dlatego w tym roku spotykamy się ponownie, mam nadzieję, że w jeszcze większym gronie". – mówi Artur Pęksyk, Szef Marketingu Porta KMI Poland.  Oprócz naszej aktualnej oferty produktowej, podczas targów, przedstawimy naszym Partnerom m.in. nowe narzędzia, które pozwolą nam nie tylko na sprawniejszą komunikację, ale przede wszystkim dostarczą nową wartość naszym Klientom, otwierając przed nimi nowe możliwości aranżacji wnętrz.


Czytaj również: Otrzymano pozwolenie na użytkowanie Galerii Siedlce

 

W ramach Targów Porta 2014 przygotowano także specjalną strefę dla montażystów, w której goście będą mogli m.in. obejrzeć pokazy montażu drzwi zewnętrznych oraz uzyskać autoryzację i skorzystać z porad ekspertów.

 

2014-03-25
Źródło: MONDAY PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Oferta banku Liczba postów: 21 Grupa: Trudne tema... Rozwój sektora finansowego ma kluczowe znaczenie dla gospodarki każdego kraju. Polska, będąc jednym z najdynamiczniej rozwijających się rynków w Europie Środkow...
  • Kursy i szkolenia dla dorosłych Liczba postów: 58 Grupa: Trudne tema... Kolejną korzyścią jest elastyczność czasowa. Można samodzielnie decydować, ile ankiet chce się wypełniać i w jakim tempie. Nie ma sztywnych godzin pracy ani obo...
  • Opieka nad seniorami Liczba postów: 60 Grupa: Trudne tema... Jeśli chodzi o wyjazd z firmą to mogę polecić Davi-Seniorenhilfe :) U mnie kilka osób wyjeżdzało z nimi i byli bardzo zadowoleni z warunków pracy, a także samej...
  • Gry komputerowe Liczba postów: 66 Grupa: Trudne tema... Jakie laptopy posiadacie? Zastanawiam się nad tym pomocnym wpisem i nad poradami zawartymi w nim odnośnie laptopów poleasingowych - https://magazynprzedsiebiorc...
  • praca i co dalej Liczba postów: 135 Grupa: Trudne tema... Moja przyjaciółka ostatnio wyjeżdzała z Davi-Seniorenhilfe Dawid Przybył i jest bardzo zadowolona ze współpracy :)

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18526 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 82

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >