Płyty gipsowo-kartonowe NIDA Budowlaną Marką Roku

Płyty gipsowo-kartonowe NIDA Budowlaną Marką Roku

Płyty gipsowo-kartonowe NIDA, produkowane przez Lafarge Gips, uznane zostały za Budowlaną Markę Roku. Wyróżnienie jest wyjątkowo cenne, gdyż zwycięzcę w danej kategorii wskazują firmy wykonawcze branży budowlanej.

 

Nagroda przyznawana jest przez Centrum Badań i Analiz Rynku ASM. Ranking ma już swoją historię i renomę, został przeprowadzony po raz siódmy. Tegoroczne badanie wśród firm wykonawczych w sektorze budowlanym zrealizowano w maju, na próbie odrębnej dla każdej z 20 kategorii materiałów budowlanych. W sumie udział w badaniu wzięło ok. 2.000 firm wykonawczych.

 

 

Wykonawcy wskazali marki budowlane najwyższej jakości, marki o najlepszej relacji ceny do jakości oraz produkty najchętniej przez nich wybierane. Płyty gipsowo-kartonowe NIDA otrzymały tytuł Budowlanej Marki Roku już po raz drugi z rzędu.

 

Czytaj również: Purno Budowlaną Marką Roku

 

- „To potwierdzenie, że nasza marka stała się synonimem wysokiej jakości produktów. Wyróżnienie jest tym bardziej cenne, że przyznają je budowlańcy, którzy na co dzień pracują używając bardzo wielu różnych produktów” – komentuje Tomasz Pluciński, dyrektor marketingu Lafarge Gips.

 

 

Nagroda główna w kategorii płyt gipsowo-kartonowych to nie jedyne wyróżnienie, jakie w tegorocznej edycji przypadło marce NIDA. Marka otrzymała także 4 miejsce w kategorii „Gipsy szpachlowe”.

 

Czytaj również: Mieszkaniowa Marka Roku

 

Kompletne systemy NIDA obejmują cały zakres elementów gotowych do zastosowania w suchej zabudowie: płyty gipsowo-kartonowe, profile metalowe, mieszanki gipsowe oraz wszelkie akcesoria i elementy mocujące. Innowacyjne i kompletne rozwiązania z systemu NIDA pozwalają na uzyskanie najwyższej jakości wykończenia sufitów, ścian, poddaszy i obudów, spełniających wymagania akustyczne, ogniowe i estetyczne.

2011-07-07
Źródło: GlobalBrand Institute / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Bolesne miesiączki-czym zaradzić? Liczba postów: 70 Grupa: Trudne tema... Po pandemii świat drastycznie się zmienił i coraz więcej szkół i internetowych platform edukacyjnych oferuje najwyższy poziom programy, które pomogą Ci budować....
  • Zegarki Daniel Wellington-co sądzicie? Liczba postów: 37 Grupa: Trudne tema... Chcę kupić tacie na urodziny zegarek. Myślałem o zegarku Daniel Wellington, co o tym sądzicie? Nosi ktoś może? Jakieś opinie?
  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 135 Grupa: Trudne tema... Oprócz wymienionych tu sposobów na leczenie ja dodałbym jeszcze detoks alkoholowy Myślę, że w niektórych przypadkach jest to wręcz niezbędne
  • Marketing Liczba postów: 45 Grupa: Trudne tema... Marketing w obecnych czasach jest naprawdę bardzo ważny. Ja cieszę się, że zdecydowałem się prowadzić konto na instagramie, bo dzięki temu dotarłem do szerszego...
  • rezonans - jak się przygotować? Liczba postów: 7 Grupa: Trudne tema... Myślę, że w tej sytuacji może Cię także zainteresować rezonans magnetyczny ceny warszawa: https://voxel.pl/lokalizacja/warszawa-ko szykowa/ . Polecam zapoznać si...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18061 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 1003

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >