Pomoc Społeczna - projekt domu z dopłatą do kredytu „Rodzina na swoim”

Pomoc Społeczna - projekt domu z dopłatą do kredytu „Rodzina na swoim”

Marzenie o własnym domu może być jeszcze bliżej nas. 9 marca br. w sprzedaży ukaże się kwartalne wydanie katalogu „Dom na miarę” w którym będzie można znaleźć aż 350 projektów domów małych i średnich do 140 mkw powierzchni użytkowej, które kwalifikują się do kredytu z dopłatą

To pierwszy tego typu katalog na rynku dedykowany kredytowi z programu „Rodzina na swoim”. Wszystko zaczyna się od projektu. Planowanie kosztów inwestycji przede wszystkim. Przy każdym projekcie podane są szacunkowe koszty budowy systemem zleconym i systemem gospodarczym. Katalog „Dom na miarę” to nie tylko poradnik dla poszukujących odpowiedniego projektu domu, ale i źródło informacji dla tych, którzy poszukują sposobu na szybkie wybudowanie energooszczędnego domu. Każdy projekt zawarty w tym katalogu można wybudować w technologii drewnianego szkieletu prefabrykowanego. Zastosowanie tej technologii gwarantuje bardzo niski poziom zapotrzebowania na energię. Suplement do katalogu stanowi 10 nowości projektów domów, które wzbogacają największą na rynku autorską ofertę gotowych projektów domów pracowni architektonicznej ARCHETON Sp. z o.o., wydawcy katalogu „Dom na miarę”.

Do katalogu dołączony jest kupon zamówienia na płytę CD zawierającą multimedialną prezentację blisko 800 projektów domów, obiektów handlowo - usługowych oraz garaży. Projekt domu można zobaczyć w wersji lustrzanego odbicia, co pomaga w lepszym doborze projektu do posiadanej działki. Prezentacja na płycie CD zawiera też przykładowe wizualizacje projektów domów w grafice trójwymiarowej 3D. Do większości projektów modele 3D dostępne są na www.archeton.pl. Tego rodzaju wizualizacja pozwala bliżej przyjrzeć się projektowi poprzez zmianę kolorystyki elewacji, balustrad, otworów okienno-drzwiowych, pokrycia dachu, a nawet posadzki. Ponadto mamy sposobność podejrzeć projekt domu w aurze wybranej pory roku. Dodatkowo jest możliwość przejrzenia zdjęć z realizacji przeprowadzonych inwestycji wg projektów zawartych i w katalogu i na płycie multimedialnej.

Wydanie katalogu „Dom na miarę” przeznaczonego dla inwestora zainteresowanego małym lub średnim domem z dopłatą do kredytu podyktowane było chęcią ułatwienia poszukiwań odpowiedniego projektu domu. Wielu zainteresowanym niełatwo przychodzi znalezienie czegoś odpowiedniego uwzględniającego potrzeby własne jak i wymagania banków w celu otrzymania kredytu z dopłatą. –  mówi Robert Pierzchała Dyrektor Sprzedaży i Marketingu ARCHETON Sp. z o.o. – Katalog jest idealnym narzędziem do zrobienia pierwszego kroku ku realizacji marzeń o własnym domu.

Informacja o kredycie z dopłatą

Dopłatami z budżetu państwa, a tym samym programem „Rodzina na swoim” zarządza Bank Gospodarstwa Krajowego. Wnioski o kredyt z dopłatą składane są w bankach, które maja podpisane umowy z BGK. Dopłaty wynoszą 50 % odsetek od kredytów hipotecznych przez okres 8 lat. Uzyskać je mogą małżeństwa nie posiadające w dniu zawarcia umowy z bankiem własnego mieszkania lub domu, oraz osoby samotnie wychowujące niepełnoletnie lub uczące się dziecko do 25 roku życia, oraz gdy na dziecko pobierany jest zasiłek pielęgnacyjny
Źródło: Klaxon Communications / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji