Porcelana w domu - zastawy stołowe z motywem bambusa i róży.

Porcelana w domu - zastawy stołowe z motywem bambusa i róży.

Harmonia, piękno i siła natury od wieków stanowiły źródło natchnienia dla artystów. Stały się one również inspiracją do stworzenia linii Bambus i Róża.

Kolekcje te, wyprodukowane na wyłączność gnieźnieńskiego lidera w branży nieelektrycznego AGD, to owoc 20-letniej współpracy firmy Altom z Zakładami Porcelany Ćmielów. Zastawy stołowe Róża i Bambus opatrzone jubileuszowym stemplem ZP Ćmielów, łączą w sobie roślinne motywy, nowoczesny design i klasyczną porcelanę.

Roślinny Akcent

Kolekcje Bambus i Róża wyprodukowane przez Zakłady Porcelany Ćmielów wykonane zostały z białej porcelany, którą ozdobiono roślinnymi dekoracjami. Inspiracją do stworzenia dwóch nowych linii była natura. Nawiązująca do sztuki i kultury Dalekiego Wschodu dekoracja Bambus jest opowieścią o poszukiwaniu wewnętrznej równowagi. Róża stanowi z kolei kwintesencję piękna. Łączy w sobie zarówno delikatność, jak i siłę natury. Czysta biel ceramiki idealnie kontrastuje z intensywną zielenią bambusa i herbacianą barwą róży.

Połączenie klasycznej porcelany z wyrazistymi, roślinnymi motywami oraz kwadratowym fasonem naczyń o nazwie Akcent sprawia, że kolekcje pasują zarówno do klasycznego wystroju, jak też idealnie wpisują się w kompozycję nowoczesnych wnętrz. Zastawy stołowe Bambus i Róża adresowane są do wszystkich tych, którzy cenią nowoczesny design, ale jednocześnie nie gardzą tradycją.

 

Nieskazitelność na długie lata


Zastawy stołowe Róża i Bambus cechuje nie tylko ciekawe wzornictwo ale również wysoka trwałość i praktyczność. Wykonywane za pomocą farb ceramicznych dekoracje wszkliwne są nie tylko bardzo eleganckie ale przede wszystkim odporne na czynniki mechaniczne, dzięki czemu naczynia w niezmienionej postaci służyć nam będą przez długie lata. Porcelana z dekoracjami wszkliwnymi wypalana jest w wysokich temperaturach, dzięki czemu jest odporna na ścieranie, środki chemiczne i temperaturę.

Zestawy można bez obaw myć w zmywarce, a także używać w kuchenkach mikrofalowych, co znacznie ułatwi nam codzienne korzystanie z naczyń. Serwisy obiadowe Róża i Bambus przeznaczone są dla 12 osób, i składają się z 42 elementów. Wśród nich odnajdziemy: talerze płytkie, głębokie, deserowe, praktyczne salaterki i półmiski, sosjerkę oraz wazę o pojemności 3 litry. W kolekcji dostępne są również garnitury do kawy z identycznymi dekoracjami. W ich skład wchodzą: filiżanki ze spodkami, talerzyki deserowe, imbryk o pojemności 1,2l oraz mlecznik i cukiernica. Wyprodukowane w Zakładach Porcelany Ćmielów zestawy Róża i Bambus dostępne są wyłącznie w ofercie firmy Altom, a nabyć je można w kompletach lub pojedynczo.

 

Kolekcje Róża i Bambus to mariaż klasyki z nowoczesnością. Modne roślinne wzory w połączeniu z kwadratowym kształtem naczyń sprawią, że zestawy te przypadną do gustu zarówno wielbicielom tradycji, jak i najnowszych trendów.


Zestaw do kawy  Róża/Bambus 12/39:
12x filiżanka 220ml
12x spodek 13,5cm
12x talerz des. 17cm
1x imbryk 1,2l
1x mlecznik 200ml
1x cukiernica 300ml

Zestaw obiadowy Róża/Bambus 12/42:
12 x Talerz płytki 25,5cm
12 x Talerz głęboki 21cm
12 x Talerz deserowy 20cm
  1 x Waza 3l
  1 x Salaterka 15cm
  1 x Salaterka 21cm
  1 x Półmisek 29x20cm
  1 x Rawier 24x17cm
  1 x Sosjerka 0,4l


Źródło: GutPR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18515 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 118

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >