Powstanie Galeria pod Kaskadą na warszawskiej Woli

Powstanie Galeria pod Kaskadą na warszawskiej Woli

Galeria pod Kaskadą, Cascatelle i Kaskada Wolska to zwycięska trójka nazw dla powstającej na parterze „Kaskady na Woli” części handlowo - usługowej. Gant Development ogłosił w czerwcu konkurs na nazwę dla mini galerii w swojej pierwszej inwestycji na stołecznym rynku. Czytaj dalej

 


To już kolejna inicjatywa dewelopera, mająca na celu świadome włączenie społeczności w poszczególne fazy projektu. Hasło przewodnie konkursu brzmiało: „My wymyśliliśmy projekt – Ty wymyśl nazwę!”. Przez miesiąc osoby, które miały dosyć nudnych nazw sklepów i galerii mogły dać upust swojej kreatywności. Z prawie stu zgłoszeń 15. lipca wybrano finałową trójkę. Zwycięzcy otrzymają bony do SPA o wartości 1000 (I miejsce), 750 (II miejsce) i 500 zł (III miejsce).

 


I miejsce - Galeria pod Kaskadą
(Pani Paulina Ch.)

II miejsce – Cascatelle
(Pani Joanna Ż.)

III miejsce - Kaskada Wolska
(Pani Teresa M.)

Czytaj również: Nowi najemcy w kompleksie biurowym Batory Office Buildings II w Warszawie


"Propozycje nazw dla części komercyjnej „Kaskady na Woli” były różnorodne – od stonowanych, jak Galeria pod Kaskadą, po bardziej wymyślne, jak Kaskaderia czy Galeria SwaWola. Zwycięska „Galeria pod Kaskadą” stanowi spójność z nazwą inwestycji i jednocześnie najbardziej oddaje charakter projektu." – mówi Dariusz Wilk, Dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu w Gant Development SA. Niedawno przeprowadziliśmy również badanie preferencji względem lokali handlowo-usługowych wśród przyszłych i okolicznych mieszkańców ul. Sokołowskiej. Ich wskazania uwzględniane są w rozmowach z potencjalnymi inwestorami.

 Na zlecenie firmy Gant Development – inwestora „Kaskady na Woli” - w maju br. Instytut PBS DGA przeprowadził na próbie 734 osób badanie ankietowe, którego celem było poznanie preferencji dotyczących lokali handlowo-usługowych w pobliżu miejsca zamieszkania. Ankieta była podzielona na 6 następujących kategorii: artykuły spożywcze, usługi, moda, zdrowie i uroda, gastronomia, dom/multimedia i inne. Uczestnikami badania były osoby, które zakupiły mieszkanie w Kaskadzie oraz okoliczni mieszkańcy budowanego kompleksu. Według większości przebadanych osób najważniejsze jest, aby w okolicy znajdował się dobrze wyposażony market spożywczy − takiej odpowiedzi udzieliło ponad 70% respondentów.

 

Czytaj również: Czy cudzodziemcy interesują się Polskimi powierzchniami?


Kaskada na Woli to kompleks mieszkaniowo-usługowy usytuowany przy ulicy Sokołowskiej. Jego budowa rozpoczęła się w maju ubiegłego roku, a w I połowie 2012 roku zostanie oddane do użytku 589 mieszkań i 39 lokali usługowych. Do tej pory zostało sprzedanych już ponad 300 mieszkań. Niewątpliwą zaletą Kaskady na Woli jest dogodne położenie umożliwiające łatwy dojazd do centrum miasta, ciekawa architektura oraz część handlowo-usługowa kompleksu, która ułatwi codzienne funkcjonowanie mieszkańcom kompleksu i okolicznych osiedli.

2011-07-21
Źródło: Fleishman-Hillard / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Zegarki Daniel Wellington-co sądzicie? Liczba postów: 43 Grupa: Trudne tema... Chcę kupić tacie na urodziny zegarek. Myślałem o zegarku Daniel Wellington, co o tym sądzicie? Nosi ktoś może? Jakieś opinie?
  • Części do samochodu - oryginalne, używane, czy zam... Liczba postów: 425 Grupa: Trudne tema... A czy macie swój stały warsztat samochodowy, z którego usług korzystacie? Polecam Wam od siebie serwis mitsubishi lublin: https://technotop.pl/mitsubishi/serwis.. .
  • Zabawki dla dzieci Liczba postów: 21 Grupa: Trudne tema... Wybór jest ogromny. ___ igły do pobierania krwi
  • Sposób na zdrowie Liczba postów: 311 Grupa: Trudne tema... Jeśli chodzi o terapie to jeśli potrzebujesz wsparcia w leczeniu depresji, uzależnień czy też chcesz pozbyć się traumatycznych przeżyć możesz skorzystać z tej m...
  • Marketing Liczba postów: 48 Grupa: Trudne tema... Dobrze jest też postawić na ozdobne witryny w momencie gdy prowadzicie własny sklep. Firmy takie jak https://www.windowstories.com.pl/ są w stanie wykonać witry...

Ostatnio na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18070 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 719

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >