Przegląd prasy – lista artykułów

Jak można wyeksmitować uciążliwego lokatora

Uciążliwego lokatora, który zakłóca porządek w budynku, używa lokalu niezgodnie z przeznaczeniem, znęca się nad rodziną lub zalega z płatnościami czynszu, można eksmitować. O opróżnieniu mieszkania decyduje sąd, a problemy najczęściej zaczynają się na etapie wykonania wyroku przez komornika.
15-11-2010

Polimex poprawi się w 2011 r.

Po III kwartale wyniki grupy, zarządzanej przez Konrada Jaskółę, są słabe. Sytuacja ma się odmienić dzięki energetyce.
10-11-2010

Enea: ostatnia prosta do zakupu

Skarb Państwa zakończył przegląd gwarancji finansowych przedstawionych przez Kulczyk Investments na kupno 51 proc. akcji Enei. Decyzja o parafowaniu umowy może zapaść w każdej chwili.
10-11-2010

Wokół Pałacu będzie inaczej

Radni stolicy wprowadzili nowe zasady zagospodarowania przestrzeni wokół PKiN i pl. Defilad i uchwalili wyższe podatki od nieruchomości
10-11-2010

80 mln euro dofinansowania z UE dla gazoportu w Świnoujściu

Komisja Europejska przyznała 80 mln euro dofinansowania dla polskiego gazoportu w Świnoujściu (Zachodniopomorskie) - poinformowała we wtorek rzeczniczka spółki Polskie LNG Justyna Bracha-Rutkowska.
09-11-2010

Obosieczne komunałki

Za przyznanie mieszkania matce urzędniczki szef Wydziału Zasobów Lokalowych na Bemowie stracił stanowisko. W dzielnicy wstrzymano przydziały.
09-11-2010

Fenomen zamkniętych osiedli

Liczba zamkniętych osiedli mieszkaniowych powiększa się w błyskawicznym tempie. Dlaczego tak bardzo chcemy się grodzić?
08-11-2010

Ostatni dzwonek na starą "Rodzinę na Swoim"

Od nowego roku na kredyt z rządową dopłatą będzie można kupić jedynie nowe mieszkanie. Obniżony zostanie także limit ceny i wiek kredytobiorcy. Wszystkie te czynniki mogą ograniczyć dostęp do kredytów aż o 60 proc. Aby zdążyć zaciągnąć kredyt na starych zasadach należy podpisać umowę przedwstępną przed nowym rokiem. Jest to mało czasu, bo szukanie mieszkania zajmuje przeciętnie 23 dni.
08-11-2010

Na obligacjach trudno zarobić, gdy stopy rosną

Inwestycje w większość funduszy papierów dłużnych w październiku skończyły się stratą.
08-11-2010

Szef Microsoftu sprzedał akcje swojej firmy za 1,3 mld dolarów

Szef Microsoftu, Steve Ballmer sprzedał akcje swej firmy za 1,3 miliarda dolarów. Uczynił to po raz pierwszy od siedmiu lat.
08-11-2010


Stron: 680 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  378 379 380 381 382  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 21238 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 381

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >
/* */