Sklepy Komfort oraz gwiazdy 34 FPFF w Gdyni grają dla WOŚP

Sklepy Komfort oraz gwiazdy 34 FPFF w Gdyni grają dla WOŚP

Sklepy Komfort przekazały na aukcje charytatywne XVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 14 pamiątkowych tabliczek z 34 Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni, który odbył się w dniach 14-19 września 2009 r.

Tabliczki zawierają oryginalny fragment czerwonego dywanu, po którym przeszli goście finałowej gali oraz zdjęcia i autografy gwiazd tegorocznego festiwalu:

 

 

- Agaty Buzek - laureatki nagrody za główną rolę kobiecą w filmie „Rewers”
- Borysa Szyca  - laureata nagrody za główną rolę męską w filmie „Wojna polsko-ruska”

 

- Marcina Dorocińskiego - laureata nagrody za drugoplanową rolę męską w filmie „Rewers”
- Dominiki Ostałowskiej  - członka Jury Konkursu Głównego
- Jacka Borcucha -  laureata nagrody Złotego Klakiera oraz Złotego Kangura za film „Wszystko, co  kocham"
- Soni Bohosiewicz
- Magdaleny Cieleckiej 
- Kingi Preis 
- Wiktora Zborowskiego
- Lesława Żurka
- Tamary Arciuch

 

- Mirosława Baki
- Andrzeja Chyry
- Olgierda Łukaszewicza

Dochód z aukcji zasili konto Orkiestry, która w tym roku gra na rzecz onkologii dziecięcej.
XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  odbędzie się w niedzielę, 10.01.2010 r.


Więcej o czerwonym dywanie z 34 Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych

 

Po raz pierwszy w historii gdyńskiego festiwalu dywan na galę finałową był aż tak okazały. Miał 50 m długości i 4 metry szerokości, wykonany został z miękkiego weluru. Rozmiarami nawiązywał do czerwonych dywanów z najsłynniejszych imprez filmowych. Tak jak na zachodzie przeszły po nim, największe gwiazdy tegorocznego festiwalu. Wydarzenie, na żywo transmitowała  Telewizja Polska. Dywan, aby pojawić się na finałowej gali w Gdyni pokonał blisko 2000 km. Przyjechał prosto z fabryki w Belgii. Wykonany został z czerwonego weluru, umocowanego na filcowym podkładzie, który zwiększa komfort chodzenia.
Dywan dostarczyła sieć Sklepy KOMFORT. www.komfort.pl

 

Dywan dostępny nie tylko dla Gwiazd


Do wykonania dywanu wykorzystana została wysokiej jakości wykładzina dywanowa Parma wyprodukowana z miękkiego weluru charakteryzującego się krótkim i gęstym runem.
Wykładzina posiada specjalny filcowy podkład, który zwiększa komfort chodzenia i uczucie miękkości pod stopami. Ze względu na krótki włos, komfortowość oraz dużą sprężystość włókna, wykładzina Parma jest szczególnie polecana do salonów i pokojów dziecięcych.
Wykładzina nie podlega odkształceniom nawet pod wpływem ustawiania na niej ciężkich przedmiotów czy  przesuwania po niej mebli na kółkach. Posiada specjalną powłokę Protect Plus, chroniącą włókno przed zabrudzeniami oraz blaknięciem. Stąd doskonale nadaje się też do układania w gabinetach, holach a nawet na schodach. Może być stosowana na ogrzewanie podłogowe.
Ponadto może być wykładana w obiektach użyteczności publicznej, gdyż posiada niezbędna certyfikaty i atesty.
Wykładzina Parma jest dostępna mnie tylko dla Gwiazd. Można ją zamówić w sklepach Komfort na terenie całego kraju.  Cena wykładziny Parma wynosi 59,95 zł/ m2. Produkt jest dostępny w szerokiej palecie kolorystycznej,  w szerokościach -  4 m, 5 m. Wykonana jest ze 100% poliamidu.
Sklepy Komfort oferują usługę przycinania wykładzin na dowolny wymiar oraz kształt, a także obszywania i profesjonalnego montażu.

 

Źródło: KOMFORT / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Gdzie zamierzacie spędzić wakacje? Liczba postów: 59 Grupa: Trudne tema... Polecam moim zdaniem najlepszy produkt do opalania Melanotan https://melanotan.biz/ ja nie wyobrażam sobie bez niego funkcjonować. Opalenizna po jego zastosowan...
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1539 Grupa: Trudne tema... Ja zalecam regularne wizyty u dentysty i najlepiej zrobić to tutaj https://ortodontica.pl/ jeśli jesteś z małopolski. Gabinet specjalizuje się w ortodontyce i w...
  • Reklama firmy Liczba postów: 408 Grupa: Trudne tema... W sumie dość ważną jeszcze kwestią jest również to aby wiedzieć zdecydowanie dlaczego pendrive-y reklamowe właśnie dobrze jest rozdawać naszym klientom. Uważam,...
  • Jaki podział domu po rozwodzie? Liczba postów: 815 Grupa: Trudne tema... A może uda Wam się jakoś porozumieć? Może nie wszystko jeszcze stracone? Nie podejmujcie zbyt pochopnie decyzji o rozstaniu, bo może jeśli się postaracie to uda...
  • Firma transportowa Liczba postów: 59 Grupa: Trudne tema... Użytkownik Gość: kaptera napisał: Znam taką [url]https://przeprowadzki-warszaw skie.pl/transpor t-i-przewoz-mebli-rtv-i -agd/ firmę co zajmuje się przeprowadzkami...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18528 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 348

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >