Sztućce w stylu minimalistycznym

Sztućce w stylu minimalistycznym

Przygotowanie doskonałych potraw wymaga kunsztu oraz fantazji. Smakowite dania to jednak nie wszystko na co zwraca się uwagę podczas posiłku. Estetyczne cechy zastawy oraz sztućców mogą stanowić dodatkowe atuty, które docenią nie tylko znawcy sztuki kulinarnej.

 

Nowoczesna, minimalistyczna linia sztućców Julianna firmy Gerpol to sposób na wizualne podniesienie walorów smakowych potrawy.

 

Aranżacja stołu to znakomita okazja, aby zaprezentować się przed gośćmi od jak najlepszej strony.  Wybór ozdób i detali może bowiem wiele zdradzić na temat wyczucia smaku i gustu gospodarzy. Dlatego kreatywność włożona w nakrywanie stołu powinna wejść w nawyk, szczególnie tym, którzy uwielbiają ciągle zaskakiwać najbliższych.  

 

Czytaj również: Kolekcja doskonałych sztućców

 

Stoliczku, nakryj się!

Bogactwo dekoracji, zdobiących stół nie zawsze jest potwierdzeniem dobrego smaku. Arystokratyczny przepych często wyklucza funkcjonalność, przyćmiewa piękno zastawy i sztućców, upodabniając stół do sklepowej galerii wystawowej. Tak jak artystyczna kreacja wymaga od twórcy wyczucia umiaru, tak samo wykwintna dekoracja stołu, jeśli ma wywołać zachwyt, nie może rozpraszać uwagi setką wymyślnych bibelotów.

 

Czytaj również: Nowoczesny okap radzący sobie ze wszystkimi zapachami

 

Dyskretna elegancja linii sztućców Julianna firmy Gerpol pozwala dopasować je do niemal każdej zastawy i w subtelny sposób dekorować swym blaskiem stół.  Umiarkowanie i prostota ich formy (gładkie, polerowane na wysoki połysk rękojeści o lekko rozszerzającym się ku dołowi kształcie) doskonale współgrać będą z aranżacyjnym rozmachem i fantazją podawanych dań. Sztućce Julianna dopełnią w kunsztowny sposób nakrycie stołu, stanowiąc minimalistyczną ramę nawet dla najbardziej wymyślnych dań.

 

 

Sztućce z charakterem

Nowoczesna kolekcja Julianna firmy Gerpol to komplet 24 elementów, w skład których wchodzą widelce, noże, łyżki oraz łyżeczki. Podstawowy komplet można wzbogacić o 6 żyłeczek do kawy i 6 widelczyków do ciasta, dzięki temu z wykorzystaniem sztućców o jednej linii stylistycznej możemy podać pełny obiad i deser dla sześciu osób. Szyk i elegancja sztućców przekładają się na ich uniwersalny charakter.

 

Czytaj również: Kreatywne dodatki

 

Wysoki połysk, będący wynikiem dodatku chromu do stali sprawia, że kolekcja Julianna przyciągnie uwagę gości i doda potrawom blasku. Dodatkowo, sztućce Julianna są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10 z dodatkiem niklu, który gwarantuje ich niezwykłą wytrzymałość i zwiększa odporność na działanie korozji. Będą więc one wiernie służyć przez całe lata, stając się świadkami coraz to nowszych, kuchennych rewolucji, zwłaszcza, że ich bezpieczne przechowywanie ułatwi flokowane pudełko.

 

Czytaj również: Sposoby na czystą kuchenkę

 

Każde spotkanie przy stole zasługuje na to, aby wszystkie elementy zastawy tworzyły niepowtarzalne widowisko. Linia sztućców Julianna to kolekcja sztućców zarazem prosta i oszczędna w formie, a jednocześnie pełna szyku i elegancji – stanowiąc tym samym inspirację do realizacji nawet najbardziej wyrafinowanych pomysłów aranżacyjnych.

Źródło: Fly PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17910 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 183

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >