Wyposażenie kuchenne - puchary do podawania deserów

Wyposażenie kuchenne - puchary do podawania deserów

Dla każdego smakosza i estety finezyjne puchary Fortuna powinny być obowiązkowym elementem wyposażenia kuchni. Przede wszystkim to, co je wyróżnia to wyszukany kształt. Pojemne, stożkowate naczynie przypomina bardziej ozdobny róg niż tradycyjny pucharek do podawania deserów.

 


Któż z nas nie lubi sprawiać sobie drobnych przyjemności. Filiżanka aromatycznej kawy, popołudniowe małe co nieco, wieczór w ulubionym fotelu z kubkiem gorącej czekolady w dłoni... Krótkie chwile relaksu po całym dniu pracy i  codziennych obowiązkach to coś, co pozwala naładować akumulatory.

Jak dotąd nie wynaleziono chyba nic lepszego i szybszego na poprawę nastroju niż smaczny i pięknie wyglądający deser. Jaki powinien być? Na tak postawione pytanie nie ma jednej dobrej odpowiedzi. Gdy jesienna aura za oknem przyprawia o bóle głowy sprawdzi się zarówno duża porcja czekoladowych lodów z subtelną, wiśniową polewą, jak i wielokolorowa sałatka owocowa z ogromnym kopcem delikatnej bitej śmietany. Każdy z nas ma swój „numer jeden” wśród domowych deserów, jest jednak coś, co łączy wszystkich – każde danie najpierw pożeramy… wzrokiem. Ile razy zdarzyło się nam pożałować swojego wyboru w restauracji tuż po tym, jak kelner przyniósł potrawy do sąsiedniego stolika tylko dlatego, że wybór współbiesiadnika na talerzu prezentował się lepiej?

Podobnie jest z deserami, potrafią oczarować nas swoim wyglądem. Z pewnością wzbudzimy zachwyt domowników i gości, jeśli deser podamy w pucharkach włoskiej firmy Bormioli Rocco. Dla każdego smakosza i estety finezyjne puchary  Fortuna  powinny być obowiązkowym elementem wyposażenia kuchni. Przede wszystkim to, co je wyróżnia to wyszukany kształt. Pojemne, stożkowate naczynie przypomina bardziej ozdobny róg niż tradycyjny pucharek do podawania deserów. Wykonane z grubego bezbarwnego szkła pięknie eksponują  skrywane wewnątrz słodkości. Pucharek Fortuna zachwyci fantazyjnym designem każdego miłośnika przyjemności.

Źródło: PR Solutions / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18065 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 808

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >