Zlew ze stali szlachetniej

Zlew ze stali szlachetniej

Strefa wody to miejsce, z którego najczęściej korzystamy w kuchni. Przyrządzanie posiłków, częste mycie, płukanie, używane detergenty i barwiące produkty, sprawiają, że nasz zlewozmywak w pierwszej kolejności musi być praktyczny, trwały i odporny na środki chemiczne stosowane w gospodarstwach domowych. Czytaj dalej

 


Stal szlachetna, z której wykonane są zlewozmywaki Franke to wyjątkowo wytrzymały i uniwersalny materiał. Charakteryzuje się dużą odpornością na wysokie temperatury, odbarwienia oraz uderzenia. W kontakcie z tlenem na powierzchni stali tworzy się specjalna warstwa ochronna, która stale się odnawia. Materiał jest nierdzewny i absolutnie odporny na korozję, a ponadto jego neutralny kolor sprawia, że świetnie się prezentuje w każdej kuchni.

 

 

Czytaj również: Ceramiczny zlewozmywakZlewozmywaki Franke ze stali szlachetnej są również niezwykle higieniczne i łatwo się je czyści. Zawdzięczają to powierzchni pozbawionej porów, przez co nie gromadzą się na niej bakterie, a powstałe zabrudzenia z łatwością usuniemy za pomocą środków czyszczących Franke, przeznaczonych do stali szlachetnej.

 

W dzisiejszych czasach dbanie o środowisko to nie tylko moda, ale obowiązek każdego z nas, dlatego warto zwrócić uwagę, że stal, z której wykonane są zlewozmywaki Franke również jest ekologiczna. Po przetopieniu może zostać ponownie wykorzystana w 100%. 

 

Z uwagi na wyżej wymienione właściwości stali, Franke od lat stosuje ją w produkcji zlewozmywaków i tym samym ma pewność, że oferuje swoim Klientom sprawdzony produkt, którym będą cieszyć się przez długie lata użytkowania. 

 

Warto dodać, że stabilna pozycja Franke na wielu światowych rynkach została ugruntowana właśnie poprzez produkcję niezawodnych zlewozmywaków ze stali szlachetnej.

 

Na tegorocznych targach Eurocucina 2014, firma Franke zaprezentowała najnowszy model zlewozmywaka ze stali szlachetnej - Crystal, w wersji łączonej z czarnym szkłem, eksponującej niecodzienne przenikanie się płaszczyzn.

 

 

Czytaj również: Stalowy zlewozmywak kuchenny

 


 


Źródło: pressnewss.pl / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18322 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 338

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >