Zobacz dom pokazowy na osiedlu Słoneczne Sady w Sadkowie.

Zobacz dom pokazowy na osiedlu Słoneczne Sady w Sadkowie.

Dom wzorcowy w inwestycji realizowanej przez Vantage Development, w podwrocławskim Sadkowie, jest już otwarty dla klientów. Budynek pokazowy prezentuje jeden z czterech typów dostępnych w ofercie dewelopera. Dom o powierzchni 241 m kw. mieści się na działce zajmującej 1126 m kw.

Projekt domu pokazowego jest wynikiem współpracy z architektem wnętrz Arturem Bysiakiem. Swoje koncepcje zaaranżowania wnętrz wprowadzili w życie także pracownicy spółki, w tym Członek Zarządu Vantage Development Roman M. Meysner i Menedżer Projektu Słonecznych Sadów Robert Konarski.

 

Rozkład funkcjonalny czterech typów domów (Lobo, Champion, Cortland, Golden) w różnych kolorach elewacji (ècru, cappuccino, bądź łososiowy) jest zaprojektowany wg tych samych zasad. Domy różnią się jednak powierzchnią: od 122 do 298 m kw. Parter zajmuje kuchnia z jadalnią oraz pokój dzienny z wyjściem do ogrodu.  Z wyjątkiem Lobo wszystkie pozostałe domy o większych metrażach posiadają na parterze dodatkowy pokój (sypialnia dla gościa lub gabinet). Natomiast na piętrze zaprojektowane zostały 3 sypialnie (Lobo i Champion) lub 4 sypialnie (Cortland i Golden), dwie łazienki i garderoba (Cortland i Golden). W każdym domu znajduje się także poddasze, które można zaaranżować na pomieszczenie gospodarcze lub użytkowe. Ponadto budynki zlokalizowane na niektórych działkach mają możliwość dobudowania dodatkowego skrzydła, które może powiększyć powierzchnię mieszkalną, stanowić niezależne mieszkanie, czy też można tam zorganizować niezależne biuro. Na życzenie klienta, w domach można zainstalować proekologiczne rozwiązania, w postaci systemów solarnych lub pomp ciepła.

 

Słoneczne Sady są zlokalizowane 16 km od wrocławskiego Rynku. Do centrum miasta można dojechać zarówno samochodem drogą wojewódzką 347, autostradą A4, a wkrótce obwodnicą autostradową A8. Przejazd, nawet w godzinach szczytu, nie zajmuje więcej niż 20-30 minut. Alternatywą jest podróż autobusem lub pociągiem z pobliskiej stacji kolejowej, skąd w ciągu 25 minut można dostać się na Dworzec Główny we Wrocławiu.

 

Na południe od inwestycji rozciąga się widok na Ślężę. W okolicy znajdują się liczne trasy rowerowe, przebiegające nieopodal w Parku Krajobrazowym Doliny Bystrzycy. W zasięgu kilku kilometrów mieszczą się również stadniny konne, nowoczesny kort tenisowy oraz pole golfowe.

Obecnie trwają prace wykończeniowe pierwszych 12 domów jednorodzinnych. Dwa pierwsze zostały już przekazane właścicielom, zaś jeden został wykończony jako dom wzorcowy. Docelowo osiedle będzie składać się ze 110 domów wolno stojących, centrum usługowego wraz z mieszkaniami. W skład I fazy budowy wchodzą łącznie 43 budynki.

 

Źródło: Kostrzewa Pijar / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18515 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 152

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >