BEKO 4 More – lodówka, czy zamrażarka? Wybór należy do Ciebie

BEKO 4 More – lodówka, czy zamrażarka? Wybór należy do Ciebie

Firma BEKO wprowadza na rynek nową lodówkę typu Side by Side. Jej pojemność wynosi niemal 610 litrów, czyli około 3 razy więcej od przeciętnej lodówki. Urządzenie wyposażone jest w trzy komory: chłodzącą, zamrażającą oraz Multi-Zone.

Tej ostatniej możemy używać jako chłodziarki lub jako zamrażarki. Funkcjonalne schowki i półki pozwalają optymalnie wykorzystać i tak nie małą przestrzeń lodówki, a zaawansowane rozwiązania technologiczne sprawiają, że przechowywana żywność dłużej zachowuje swoją świeżość.

Chłodziarka, zamrażarka i … Multi-Zone!
BEKO 4 More GNE 114610 FX to czterodrzwiowa lodówka typu Side by Side. Chłodziarka znajduje się  w górnej części urządzenia i mamy do niej dostęp poprzez szeroko otwierane, dwuskrzydłowe drzwi.  Na dole, po lewej stronie znajduje się zamrażarka, a na prawo od niej znalazła się komora Multi-Zone. W zależności od naszych potrzeb może nam służyć jako zamrażarka lub jako lodówka, ponieważ temperaturę w jej wnętrzu można regulować w zakresie od -24 °C do +10 °C.

Świeżość dzięki technologii

W nowej lodówce BEKO 4 More zastosowano cały szereg rozwiązań gwarantujących dłuższą świeżość przechowywanych w niej produktów. Jednym z nich jest system Active Triple Cooling. Dzięki niemu powietrze wdmuchiwane do części chłodzącej ma temperaturę od -1 °C do +1 °C. W tradycyjnych systemach typu No Frost temperatura ta jest znacznie niższa, co prowadziło do zamrożenia produktów umieszczonych blisko otworu wentylacyjnego. Triple Cooling System całkowicie eliminuje ten problem.
O prawidłową temperaturę i wilgotność wewnątrz urządzenia dba potrójny parownik i system wentylatorów. Konstrukcja lodówki zapobiega także przenikaniu zapachów we wnętrzu urządzenia. Komora szybkiego mrożenia umożliwia szybkie zamrożenie świeżej żywności, dzięki czemu zachowuje ona swój smak i wartości odżywcze. W lodówce zastosowano także inne systemy higieniczne:

•    Aktywny Jonizator, który neutralizuje bakterie, wirusy i inne drobiny sprawiając, że powietrze wewnątrz lodówki jest czyste, a żywność może być dłużej przechowywana
•    Filtr Antybakteryjny - filtruje powietrze wewnątrz lodówki i oczyszcza je z nieprzyjemnych zapachów i bakterii
•    Powłoka Antybakteryjna Silver Protection - wnętrze lodówki pokryte jest powierzchnią zawierającą drobiny srebra, która zapobiega rozwojowi niebezpiecznych mikroorganizmów oraz eliminuje niechciane zapachy
•    Uszczelka Antybakteryjna – w tym szczególnie podatnym na rozwój bakterii miejscu zastosowano powłokę antybakteryjną i powierzchnię ułatwiającą czyszczenie.
•    Active Fresh Blue Light™  - to specjalne niebieskie oświetlenie, które podtrzymuje proces fotosyntezy warzyw i owoców. Dzięki temu zachowują dłużej świeżość i wartości odżywcze.

Liczy się każdy zakamarek  
Część chłodząca ma pojemność aż 385 l, a każdy jej fragment został idealnie zagospodarowany. W drzwiach znalazło się aż osiem półek, w tym część z nich pomieści nawet największe butelki z napojami. Trzy szklane półki mają aż 80 cm szerokości i są regulowane. Wstawienie do lodówki indyka w brytfannie, sporego garnka, czy piętrowego tortu nie będzie stanowiło żadnego problemu. Wygodne, wysuwane szuflady ułatwiają sięganie po warzywa i owoce. Są także specjalne pojemniki na nabiał. Komora zero idealnie nadaje się do przechowywania takich artykułów jak mięso, drób, czy ryby.
Zamrażarka wraz z komorą Multi-Zone ma pojemność 155 l. Znajdziemy w niej 6 szuflad, komorę szybkiego mrożenia oraz pojemnik na lód Twist&Serve. Zdolność zamrażania wynosi aż 13 kg na dobę, dzięki czemu lodówka nie dostaje zadyszki nawet wtedy, gdy wrócimy z dużych zakupów. 

Design i komfort
Obudowa nowej lodówki BEKO wykonana jest ze stali w modnym odcieniu Inox. Powierzchnia drzwi daje się łatwo czyścić i nie pozostają na niej odciski palce. Duże, solidne rączki sprawiają, że otwieranie każdej komory lodówki przychodzi bez trudu. W drzwi urządzenia wbudowano dotykowy panel sterujący wyposażony w kolorowy wyświetlacz ułatwia sterowanie licznymi funkcjami urządzenia. Znajdziemy na nim aktualną temperaturę wewnątrz chłodziarki, zamrażarki i w komorze Multi-Zone. Panel ułatwia włączenie funkcji szybkiego chłodzenia, czy zmianę komory Multi-Zone z chłodziarki w zamrażarkę – lub odwrotnie. Możemy także wprowadzić lodówkę w tryb wakacyjny pozwalający oszczędzać energię podczas dłuższego wyjazdu. Panel można zablokować, aby aby nikt nie zmienił zaprogramowanych przez nas ustawień. Lodówka jest też bardzo cicha (43 dBA).

 

 

Źródło: Multi Communications Sp. z o.o. / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Szkolenie BHP Liczba postów: 209 Grupa: Porady i op... Jeśli zatrudniacie nowych pracowników, to na pewno jest to dla Was odpowiednie rozwiązanie, aby skorzystać również z dobrego sposobu szukania takich pracowników...
  • Prezenty idealne dla każdego Liczba postów: 50 Grupa: Wnętrza Pewnie że porcelana to dobry prezent czy na ślub, czy na rocznicę, na parapetówkę czy tez inne okazje. Już kilkakrotnie kupowałem dla kogoś coś z porcelany i za...
  • Gdzie zamówić wysokokaloryczny węgiel? Liczba postów: 429 Grupa: Porady i op... No to Bordon44 trzymamy kciuki i czekamy na opinie po sezonie grzewczym jak tam się sprawdza węgiel od KGM oraz czy jeszcze będziesz zamawiał od nich opał w prz...
  • Wczasy w Hiszpanii Liczba postów: 12 Grupa: Ciekawe pom... Mam zamiar w tym roku wybrać się na urlop do Hiszpanii, więc na pewno zajrzę, bo dalej szukam ciekawej oferty :)
  • czym wyczyścić płytki po fudze? Liczba postów: 3724 Grupa: Porady i op... Wyczyścić będzie trudno. Najważniejsze to po prostu na czas je zaimpregnować.

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17323 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 260

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >