Bez wielkiego remontu wymień kabinę prysznicową a łazienka zmieni się diametralnie

Bez wielkiego remontu wymień kabinę prysznicową a łazienka zmieni się diametralnie

Łazienka to pomieszczenie, które podczas remontu generuje sporo czasu i wydatków. Istnieją jednak sposoby, które pozwolą zmienić wnętrze bez przeprowadzania ogromnych prac. Wystarczy wymienić starą kabinę prysznicową na nową. Nowoczesny design sprawi, że przestrzeń otrzyma zupełnie odmienny charakter. Czytaj dalej

 

Rearanżacja wnętrza utożsamiana jest zwykle ze zmianą wyglądu pomieszczenia. Nie możemy zapomnieć jednak o ważnym aspekcie, jakim jest jego funkcjonalność. Ma ona ogromny wpływ na komfort korzystania z łazienki. Jak odmienić wnętrze szybko i bez większego wysiłku? Rozwiązaniem może być zakup nowego modelu kabiny prysznicowej. Taka drobna, a zarazem duża zmiana z pewnością podniesie walory estetyczne, jak i użytkowe pomieszczenia.

 

Bez wielkiego remontu wymień kabinę prysznicową a łazienka zmieni się diametralnie

Kabina Arta

 

Jeśli z remontem łazienki chcemy uporać się szybko i bez większego uszczerbku dla portfela, zdecydujmy się na kabinę z brodzikiem, który zgodnie z naszymi preferencjami, może być głęboki lub płaski. Mamy tu również szerokie pole do popisu, jeśli chodzi o wybór kształtu brodzika. Jest on oczywiście  zdeterminowany wielkością i funkcjonalnością łazienki, jednak z szerokiej oferty dostępnych na rynku produktów, możemy zdecydować się - w zależności od naszych upodobań i możliwości aranżacyjnych pomieszczenia – na brodzik prostokątny, kwadratowy, pięciokątny, półokrągły w tym także asymetryczny. Z pewnością bez trudu znajdziemy model, który spełni nasze oczekiwania.

 

Bez wielkiego remontu wymień kabinę prysznicową a łazienka zmieni się diametralnie

 

Czytaj również: Kabina prysznicowa i bateria do łazienki w stylu retro

 

Nie chcąc generować dodatkowych sporych kosztów remontu, będziemy musieli raczej zrezygnować z pomysłu postawienia kabiny bezpośrednio na podłodze. To niezwykle efektowne rozwiązanie, ale musimy liczyć się tu z dużym remontem i sporymi nakładami finansowymi. Jeśli nie jesteśmy na to gotowi, lepiej postawić na tradycyjny brodzik. Po wyborze odpowiedniego modelu, kształtu i materiału brodzika, nasza łazienka będzie prezentować się niezwykle elegancko i zyska nowy wygląd bez potrzeby angażowania sporych pieniędzy i prowadzenia zaawansowanych prac budowlanych, jakie mają miejsce w przypadku kabin stawianych bezpośrednio na posadzce wyjaśnia Hanna Błaszak, ekspert firmy Radaway.

 

W sytuacji, gdy jesteście już szczęśliwymi posiadaczami brodzika podpłytkowego i chcecie nacieszyć oko nową aranżacją łazienki bez dużego remontu – żaden problem! By nadać łazience nowego wyrazu, warto zdecydować się na powiew świeżości i wybrać nową kabinę, która zaspokoi gusta jej użytkowników. Trzeba jednak pamiętać by dopasować ją kształtem i rozmiarem do istniejącego brodzika podpłytkowego. Jeśli chcemy być na czasie z najnowszymi trendami, zamówmy najmodniejszy obecnie produkt, czyli model z czarnymi elementami np. szprosami lub eleganckimi profilami. Innym pomysłem na uzyskanie unikalnej dekoracji łazienki, jest ozdobienie szyby ciekawym grawerem.

 

- Usługa laserowego grawerowania pozwala nanieść na szkło kabiny dowolny motyw. Klient może wybrać wzór z dostępnej bazy lub przesłać własny projekt. Co ważne - technologia grawerowania jest bardzo trwała i bezpieczna. Grawer zawsze znajduje się po zewnętrznej stronie szyby, więc szkło nie traci swoich właściwości i jest łatwe w utrzymaniu czystości – przekonuje Hanna Błaszak.

 

Bez wielkiego remontu wymień kabinę prysznicową a łazienka zmieni się diametralnie

Kabina Essenza

Czytaj również: Kabina prysznicowa, która wpisuje się w aktualne trendy

 

Wymianę kabiny zawsze warto zlecić fachowcom, niezależnie od tego czy będzie to model z brodzikiem czy z brodzikiem podpłytkowym. Dzięki temu zyskamy pewność, że unikniemy błędów skutkujących np. przeciekaniem wody. Poza tym usunięcie usterek wynikających z braku naszego doświadczenia może stanowić dodatkowy i to niemały koszt.

 

- Podczas zakupów warto zapytać o usługę montażu. W Radaway profesjonalnie szkolimy montażystów i poświadczamy ich umiejętności. Z pomocy Certyfikowanych Instalatorów mogą skorzystać klienci wszystkich salonów, z którymi współpracujemy. Oprócz fachowego serwisu, klienci otrzymują wtedy przedłużoną gwarancję. W programie promocyjnym 3+2 standardowa gwarancja na produkty Radaway wydłuża się o kolejne 2 lata, dając łącznie 5-letnie zabezpieczenie  – mówi Hanna Błaszak.


Bez wielkiego remontu wymień kabinę prysznicową a łazienka zmieni się diametralnie

Kabina Modo

Źródło: Beyond PR / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Kuchnia na wymiar Liczba postów: 167 Grupa: Wnętrza oczywiście kuchnia na wymiar w wielu przypadkach jest jedynym rozwiązaniem ze względu na ciężko ustawne pomieszczenie. tutaj polecam zgłosić się do producenta m...
  • Jak wyremontować łazienkę małym kosztem? Liczba postów: 3 Grupa: Wnętrza Dobry link - http://e-inclusive.pl/ Generalnie radzę całego wyposażenia szukać przez internet. W takim układzie w zasadzie wszystko możecie znaleźć sporo taniej...
  • Plama na dywanie Liczba postów: 18 Grupa: Porady i op... Zgodzę się, jeśli jest to trudna do wywabienia plama to nie ruszaj jej, tylko wezwij fachową ekipę. Jeśli jesteś z Trójmiasta to zdecydowanie polecam https://ge...
  • pomoc tłumacza Liczba postów: 15 Grupa: Ciekawe pom... Czasami pomoc tłumacza jest naprawdę nieoceniona. Kiedyś sam próbowałem przetłumaczyć pewien dokument. Jak się jednak okazało nie jest to takie proste. Znalazłe...
  • fajne pomysły na małą łazienkę Liczba postów: 3562 Grupa: Porady i op... A kontrastowa łazienka? Np. czarno biała? Co o tym myślicie?

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 15875 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 147

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >