Akcesoria łazienkowe – lista artykułów

Ponadczasowa modernizacja łazienki przy minimalnych nakładach finansowych - zmieniamy akcesoria

Nie potrzeba wiele, aby odświeżyć łazienkę lub toaletę dla gości: dopasowane akcesoria łazienkowe - od uchwytów na papier toaletowy i zestawów szczotek do WC, poprzez uchwyty na ręczniki i haczyki, aż po mydelniczkę - mogą zapewnić harmonijny, ekskluzywny wygląd łazienki i podkreślić Twój indywidualny styl wyposażenia. Dostępne w jednolitym wzornictwie stanowią optymalne rozwiązanie dla każdego stylu i wymagań.

Jak dopasować lustro do wielkości i stylu łazienki?

Lustro w łazience może spełniać wiele funkcji. Poza swoją podstawową rolą, może być również stylową dekoracją lub elementem powiększającym optycznie przestrzeń. Pamiętajmy jednak, że dobrze dobrane lustro powinno przede wszystkim ułatwiać codzienne czynności pielęgnacyjne. Podpowiadamy zatem, jak wybrać odpowiedni model.

Lustro w łazience, które nie zaparuje i nie zajdzie mgłą

Łazienka bez względu, czy jest dużym pomieszczeniem kąpielowym, czy małą łazienką dla gości nie powinna być pozbawiona podświetlanego lustra. Takie lustra to coś więcej niż tylko funkcjonalne akcesoria, daje możliwość stworzenia indywidualnego projektu z najwyższą jakością w zakresie wzornictwa, funkcjonalności i komfortu. Lustra i towarzyszące im oświetlenie w łazience muszą być nie tylko optymalnie zharmonizowane ze sobą, ale także łatwe w obsłudze, a przy tym w miarę możliwości pozbawione odblasków i mgły.

Mydła w płynie. Co je wyróżnia?

Dbanie o higienę rąk jest niezwykle ważne. Pozwala pozbyć się zanieczyszczeń, uniknąć wielu chorób i roznoszenia zarazków. Pomocne w usuwaniu brudu mogą okazać się mydła w płynie. Te świetnie sprawdzą się nie tylko w domu, ale przede wszystkim w miejscach publicznych. Są praktyczne i łatwe w użyciu. Jakie jeszcze cechy mają mydła o płynnej konsystencji?

Jakie akcesoria i udogodnienia warto wziąć pod uwagę projektując łazienkę dla seniora?

Wraz z wiekiem zmieniają się nasze potrzeby i wymagania. Dotyczy to również aranżacji wnętrz. Zdają sobie z tego sprawę projektanci elementów wyposażenia i akcesoriów łazienkowych, proponujący funkcjonalne rozwiązania, stworzone z myślą o starszych osobach. Co ważne, walorom praktycznym towarzyszy także ciekawy design. Nie od dziś wiadomo, że piękne otoczenie, piękne przedmioty mają dobrotliwy wpływ na samopoczucie (nie tylko seniorów).

Higieniczna spłuczka podtynkowa oszczędzająca wodę

Nawet 30% zużycia wody w gospodarstwach domowych przypada na spłukiwanie toalety. Nowoczesne rozwiązania sanitarne pomagają jednak bardziej efektywnie wykorzystywać ten najcenniejszy z zasobów. Spłuczka Viega Prevista potrzebuje jedynie 2 litrów przy małym i 3,5 litra przy pełnym spłukiwaniu. Dzięki temu otrzymała 4 gwiazdki w klasyfikacji WELL do użytku prywatnego i 6 gwiazdek w klasyfikacji dla obiektów publicznych.

Czy można łazienkę zaprojektować, tak aby jej sprzątanie było łatwe i szybkie?

Łazienka to miejsce, gdzie czystość jest szczególnie ważna. Często, aby utrzymać to pomieszczenie w dobrym stanie, trzeba włożyć wiele wysiłku. Sprawę może załatwić profesjonale rozwiązanie projektowe. Dowiedzmy się zatem jakie elementy wyposażenia łazienki sprawiają, że sprząta się ją sprawniej i szybciej.

Jak łatwo zamontować przycisk spłukujący do WC?

Szybka, pozbawiona wyzwań instalacja systemów sanitarnych to dla każdego wykonawcy sprawa kluczowa. Korzyści jest wiele – oszczędność czasu, satysfakcja z pracy i efekt, który wprawi w zachwyt przyszłych użytkowników. Teraz, dzięki autorskiemu systemowi „easy fit” marki TECE, montaż przycisków staje się prosty jak nigdy dotąd!

Likwidacja barier w domowej łazience - nowoczesne rozwiązania

5 maja cała Europa obchodzi Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych. Święto to, zapoczątkowane we Francji w pierwszej połowie lat 90. XX wieku, co roku staje się przyczynkiem do dyskusji na temat barier, z którymi borykają się ludzie z niepełnosprawnościami. Jakie to ograniczenia i co można zrobić, aby je zminimalizować?

Aranżacja łazienki w pastelowym odcieniu mięty - miętowe przyciski spłukujące do WC

Wszystko wskazuje na to, że w roku 2021 czeka nas pastelowy zawrót głowy. Jednak po modnych w ostatnim czasie pudrowych różach, zmieni się obiekt naszych westchnień. Serca skradną miętowe odcienie, pewnym krokiem wkraczające do łazienek. Zyska na tym nie tylko sama aranżacja, ale także użytkownicy. Barwa ta, choćby w postaci dodatków, wprowadzi do wnętrza świeżość, lekkość i orzeźwienie.


Stron: 23 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18200 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 84

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >