Wanny i kabiny prysznicowe – lista artykułów

Mniejsze wymiarowo wanny w seriach LUXO i Fuerta Mineral pojawiły się na rynku

Odprężająca kąpiel po ciężkim dniu pracy to dla wielu jeden z codziennych rytuałów. Dlatego też coraz częściej w naszych łazienkach- niezależnie od ich rozmiaru i dostępnej powierzchni szukamy miejsca na wannę. Z myślą o miłośnikach kąpieli- w łazienkach każdego rozmiaru.

Elegancki design i wrażenie przestrzeni w łazience z odpływem liniowym

Łazienka powinna być wykonana z dbałością o szczegóły i komfort użytkowana. Dlatego przejście od tradycyjnych rozwiązań do bardziej nowoczesnych oraz funkcjonalnych to kluczowy trend w dzisiejszym projektowaniu wnętrz.

Kabina prysznicowa wolnostojąca - elegancja i swoboda w łazience

Kabina prysznicowa to wygodny i praktyczny wybór do łazienki. Cieszy się popularnością wśród zwolenników szybkich pryszniców oraz właścicieli małych łazienek. Sprawdź, jakie zalety ma takie rozwiązanie i jak dobrać właściwą kabinę do swoich potrzeb.

Co zrobić, gdy kabina prysznicowa zaczyna przeciekać?

Gdy kabina prysznicowa zaczyna przeciekać, jest to sytuacja frustrująca i wymagająca natychmiastowej uwagi. Przecieki w kabinie prysznicowej mogą prowadzić do zalania łazienki, uszkodzenia podłogi oraz powstawania pleśni. Warto podjąć odpowiednie kroki w celu zidentyfikowania przyczyny przecieku i podjęcia działań naprawczych

Prysznic typu walk-in – w jakich łazienkach sprawdzi się najlepiej?

Kabina prysznicowa typu walk-in to rozwiązanie, które przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom nowoczesnego minimalizmu. Ich oszczędnej formie towarzyszy bowiem maksimum wygody, a także bezpieczeństwo i higiena.

Czym zastąpić szybę w kabinie prysznicowej? Wytrzymała szyba plexi!

Pęknięta szyba w kabinie prysznicowej to poważny problem. Wysoka cena tradycyjnego szkła sprawia, że nie zawsze możemy pozwolić sobie na jej natychmiastową wymianę. Z drugiej strony, uszkodzenia są potencjalnie niebezpiecznie i grożą skaleczeniami. W takich sytuacjach warto skorzystać z mniej kosztownej i wytrzymałej alternatywy, jaką jest ścianka prysznicowa z plexi. Do złudzenia przypomina tradycyjne szkło, a przy tym jest znacznie odporniejsza na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu zbita szyba w kabinie prysznicowej nie będzie już problemem!

Wanna z kabiną – rozwiązanie do małych łazienek

Gdy łazienka jest zbyt mała, by pomieścić zarówno wannę, jak i kabinę prysznicową, dobrym pomysłem okaże się wanna z kabiną.

Wszechstronny liniowy odpływ prysznicowy pasujący do łazienki w każdym stylu

Odpływ prysznicowy Linearis Infitnity wyróżnia się niską wysokością zabudowy, łatwym montażem oraz możliwością modyfikacji i regulacji długości. Dzięki prostemu i nowoczesnemu designowi, świetnie sprawdzi się w każdej łazience – bez względu na jej styl.

Jakie są zalety i wady kabin prysznicowych z brodzikiem?

Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń w łazience będzie nie tylko ładnie się prezentować, ale przede wszystkim spełniać swoje funkcje. Należy zadbać o to, żeby w łazience znalazło się niezbędne wyposażenie. Podstawowym aspektem jest decyzja czy zamontować wannę, czy kabinę prysznicową. Co będzie lepszym wyborem?

Jaką kabinę prysznicową kupić?

Ze względu na coraz szybsze tempo życia wiele osób decyduje się na montaż kabiny prysznicowej zamiast wanny. Trudno się temu dziwić, gdyż jest to rozwiązanie bardzo praktyczne, a co więcej – pozwala oszczędzać wodę, nawet 100 litrów podczas każdej kąpieli. Jaką kabinę prysznicową wybrać? Czym się kierować podczas jej zakupu?


Stron: 55 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18927 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 145

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >