Ceramika sanitarna – lista artykułów

Innowacyjne rozwiązania zwiększające higienę w łazience

Higiena jest jedną z najważniejszych cech wyposażenia łazienkowego, na której nam obecnie zależy. Mając to na uwadze wprowadziliśmy nowe rozwiązania, dodatkową powłokę nakładaną na produkty ceramiczne, dzięki której woda spływa i nie zatrzymuje się w mikro-otworach. W ten sposób nie rozwijają się w wilgotnych miejscach bakterie ani nie gromadzi się osad.

Co warto wiedzieć zanim zamontujemy miskę WC w łazience?

Jak sprawić, aby łazienka stanowiła spójną całość? Stylowe kafelki i dopasowana do siebie ceramika to nie wszystko. Jeżeli zamontujemy miskę WC na stelażu podtynkowym, osiągamy nie tylko dobry efekt wizualny, ale również funkcjonalność i bezpieczeństwo korzystania ze strefy WC.

Wybór umywalki do łazienki – na co zwrócić uwagę?

Aranżacja łazienki to nie lada wyzwanie. Poza ciekawym wystrojem duże znaczenie ma funkcjonalność pomieszczenia. Warto wziąć to pod uwagę przy wyborze armatury łazienkowej. Jednym z elementów armatury jest umywalka. Jak ją wybrać?

Powrót kolorowych wanien, umywalek i toalet

Kolory w łazience najczęściej wprowadza się na ścianach lub oszczędnie, za pomocą dodatków. I chociaż do niedawna ograniczały się jedynie do bieli, beżu czy innych stonowanych odcieni ziemi, obecnie w modzie są najróżniejsze odcienie pasteli, czerń, granat, butelkowa zieleń i oczywiście złoty, który idealnie uzupełnia je wszystkie. Na fali tego trendu warto przełamać powszechnie przyzwyczajenie do białej ceramiki i chromu. Barwna armatura łazienkowa to wciąż oryginalne rozwiązanie, które pomoże wyróżnić łazienkę na tle innych.

Najnowsza umywalka w wersji białej i czarnej zaprojektowana przez renomowane włoskie studio projektowe

Kolejne wzornicze wydarzenie Together World Tour Ideal Standard odbyło się 23 września w Londynie. Podczas spotkania online oraz na wystawie Design London, swoją premierę miała nowa umywalka Tipo-Z projektu Studia Palomba Serafini Associati

Wisząca umywalka – praktyczne rozwiązanie do każdej łazienki

Na rynku dostępnych jest wiele modeli wiszących umywalek, co pomaga w doborze tej najlepiej dopasowanej do potrzeb domowników oraz do wnętrza. I choć wydaje się to łatwe, wybór wymaga uwzględnienia wielu czynników, które decydują o funkcjonalności i estetyce łazienki oraz komforcie codziennego użytkowania.

Jak się montuje stelaże podtynkowe i dlaczego warto wybrać takie rozwiązanie w łazience?

Duże możliwości aranżacji przestrzeni łazienkowej, atrakcyjny design, komfort i wygoda użytkowania, łatwe utrzymanie czystości. To korzyści płynące z wykorzystania podwieszanych urządzeń sanitarnych, jak miska WC, bidet, czy też umywalka. Bazę dla wszystkich tych rozwiązań stanowi odpowiednio zamontowany stelaż podtynkowy. Na co warto szczególnie zwrócić uwagę podczas jego instalacji?

Rozwiązanie nie tylko dla małych łazienek - toaleta myjąca

Stały się symbolem nowoczesności, a dla wielu użytkowników także niezbędnym elementem wyposażenia przestrzeni sanitarnej. Mowa o toaletach myjących, które w wielu łazienkach zdetronizowały standardową ceramikę. Są dobrym rozwiązaniem dla małych łazienek, a także do dużych i nowoczesnych salonów kąpielowych. Ilu użytkowników, tyle argumentów przemawiających za ich funkcjonalnością. My wybraliśmy spośród nich te, które przekonają nawet tych niezdecydowanych.

Stylowa łazienka w twoim domu a w niej umywalka nowoczesna i estetyczna

Geometria i symetria - proste, regularne kształty wykorzystywane w wystroju wnętrz - ponownie inspirują artystów i architektów XXI wieku. W oparciu o panujące trendy stylistyczne powstała najnowsza kolekcja umywalek o nazwie Linda-X.

Ceramika łazienkowa - na co zwrócić uwagę podczas zakupu, żeby było funkcjonalnie i modnie

Łazienka jest miejscem, które powinno być przede wszystkim funkcjonalne, ale także przyjemne i relaksujące dla naszych zmysłów. Połączenie tych potrzeb dla wielu z nas wciąż stanowi duże wyzwanie, dlatego jeśli planujemy urządzenie lub remont łazienki, warto przy wyborze ceramiki pamiętać o czterech prostych zasadach.


Stron: 22 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18172 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 88

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >