Ceramika sanitarna – lista artykułów

Umywalki ceramiczne i akrylowe – które wybrać do swojej łazienki?

Wybór odpowiedniej umywalki ma kluczowe znaczenie dla funkcjonalności oraz estetyki łazienki. Na rynku dostępne są różne materiały, ale szczególnie popularne są umywalki wykonane z ceramiki i akrylu. Oba materiały mają swoje unikalne zalety, które mogą wpłynąć na decyzję o ich wyborze w zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji estetycznych.

Jak wybierać prysznice łazienkowe i miski WC?

Urządzenie łazienki jest dosyć trudnym zadaniem - trzeba wybrać takie wyposażenie łazienki, aby było ono maksymalnie funkcjonalne i estetyczne. Na jakie prysznice łazienkowe warto się zdecydować? W jaką miskę WC zainwestować?

Jak samodzielnie zabudować stelaż podtynkowy WC?

Zabudowa stelaża podtynkowego to ostatnio najchętniej wybierane rozwiązanie dla nowoczesnych toalet. Ukryte elementy instalacji i niewidoczne rury pomogą nam otrzymać elegancką aranżację oraz zyskać więcej miejsca w łazience. Decydując się na rodzaj zabudowy, powinniśmy pamiętać nie tylko o wyglądzie, ale również o jakości i właściwościach materiałów z których ją wykonamy. Dzięki WC Set od Botament sprawnie przygotujemy trwałą, wodoodporną zabudowę stelaża podtynkowego, a przy tym zrealizujemy pomysły na wymarzoną łazienkę.

Czy toaleta myjąca jest łazienkowym „must have”?

W aranżacji pomieszczeń sanitarnych ważny jest nie tylko design i odpowiednie zaplanowanie przestrzeni. Istotną rolę odgrywa również funkcjonalność i dobór rozwiązań, dzięki którym korzystanie z pomieszczenia staje się komfortowe oraz sprzyjające dbaniu o higienę. Do nich możemy zaliczyć toalety myjące, które w wielu łazienkach zdetronizowały już standardową ceramikę.

Dlaczego dobrym wyborem jest toaleta myjąca

Nowoczesne rozwiązania w łazience mają nie tylko zapewniać komfort, ale przede wszystkim dbać o higienę i poprawiać jakość codziennego życia. Produkty zaawansowane technologicznie zdominowały już strefę WC. Najbardziej rewolucyjne z nich to z pewnością toalety myjące. Czy mogę one zastąpić powszechnie znane bidety? Które z urządzeń wybrać, aby mieć w łazience najbardziej komfortowe urządzenie do higieny intymnej?

Jaka umywalka, i jaka wanna?

Duża liczba modeli umywalek i wanien dostępnych na rynku czasami może stwarzać trudność w dobraniu właściwego kształtu lub wielkości. Wybór w dużej mierze zależy od indywidualnych upodobań, wymiarów łazienki oraz jej funkcji w domu lub mieszkaniu.

Wyposażenie łazienki łatwe w utrzymaniu czystości

Łazienka to miejsce, które naturalnie kojarzy się z higieną. Dlatego pomieszczenie to, jak żadne inne, powinno być czyste, schludne i dobrze zorganizowane, tak by świecić przykładem. Często jednak jest zupełnie inaczej. Nieestetyczne zacieki na szybach kabiny prysznicowej, zapchany odpływ brodzika, czy też kamień i zanieczyszczenia wewnątrz miski WC – to problemy, z którymi borykamy się na co dzień. Tymczasem istnieją proste sposoby, by sprzątanie było nie tylko łatwe, ale przede wszystkim krótsze i mniej uciążliwe.

Innowacyjne rozwiązania zwiększające higienę w łazience

Higiena jest jedną z najważniejszych cech wyposażenia łazienkowego, na której nam obecnie zależy. Mając to na uwadze wprowadziliśmy nowe rozwiązania, dodatkową powłokę nakładaną na produkty ceramiczne, dzięki której woda spływa i nie zatrzymuje się w mikro-otworach. W ten sposób nie rozwijają się w wilgotnych miejscach bakterie ani nie gromadzi się osad.

Co warto wiedzieć zanim zamontujemy miskę WC w łazience?

Jak sprawić, aby łazienka stanowiła spójną całość? Stylowe kafelki i dopasowana do siebie ceramika to nie wszystko. Jeżeli zamontujemy miskę WC na stelażu podtynkowym, osiągamy nie tylko dobry efekt wizualny, ale również funkcjonalność i bezpieczeństwo korzystania ze strefy WC.

Wybór umywalki do łazienki – na co zwrócić uwagę?

Aranżacja łazienki to nie lada wyzwanie. Poza ciekawym wystrojem duże znaczenie ma funkcjonalność pomieszczenia. Warto wziąć to pod uwagę przy wyborze armatury łazienkowej. Jednym z elementów armatury jest umywalka. Jak ją wybrać?


Stron: 23 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19203 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 161

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >