Baterie łazienkowe – lista artykułów

Monochromatyczna łazienka z elementami czerni i chromu

Jaka może być nowoczesna łazienka? Gustownie urządzona, przestronna, dobrze doświetlona, z minimalną liczbą niezbędnych sprzętów zapewniających komfort. Elegancka i zarazem bardzo funkcjonalna. Wszystkie te cechy posiada łazienka na prezentowanej aranżacji.

Świadome ograniczanie zużycia wody jest dzisiaj koniecznością - 3 sposoby na oszczędzanie wody w łazience

Globalne zapasy wody kurczą się w zatrważającym tempie. To poważny problem dla nas, ludzi, ale również dla Matki Natury. Dbając o siebie i ekologię powinniśmy bliżej przyjrzeć się zagadnieniu oszczędzania wody. A gdzie powinniśmy zacząć oszczędzać, jeśli nie od własnego podwórka — a dokładniej od własnej łazienki? Jak kilka prostych działań pozwoli skutecznie zaoszczędzić na rachunkach za wodę?

Jak wybrać najlepszą armaturę do łazienki?

Wyposażenie łazienki to bardzo ważna kwestia, ponieważ jest to miejsce w którym często przebywamy będąc w domu. Aby można było z niego normalnie i wygodnie korzystać potrzebujemy sprawdzonej armatury łazienkowej, która nam to umożliwi. Jakie produkty wchodzą w jej skład? Na co zwrócić uwagę wybierając baterie umywalkowe, wannowe i inne?

Podtynkowa bateria natryskowa doda łazience elegancji

Armatura podtynkowa stała się symbolem nowoczesnej, funkcjonalnej łazienki. Jest estetyczna, nie zajmuje wiele miejsca, doskonale wpisuje się w najmodniejsze trendy aranżacyjne. Projektanci podpowiadają, że jeżeli zależy nam na jak najbardziej nowoczesnym wyglądzie strefy prysznica, powinniśmy się zastanowić nad podtynkowym zestawem natryskowym.

Minimalistyczna wylewka - wybór baterii do umywalki

Trendy w wyposażeniu łazienek podlegają sezonowym zmianom, a wybór baterii łazienkowych jest tak szeroki, że niekiedy trudno wytypować idealne rozwiązanie. Istnieją jednak takie cechy armatury, które zawsze będą uważane za pożądane i sprawdzą się w każdej łazience. Należą do nich wysokiej jakości materiały, ponadczasowe, trwałe formy oraz przyszłościowe funkcje oszczędzania wody.

Czy wybór armatury podtynkowej jest dobrym rozwiązaniem?

„Mniej znaczy więcej” – to znane wszystkim zdanie idealnie definiuje jeden z najbardziej popularnych trendów wnętrzarskich, jakim jest minimalizm. Stosuje się go w wielu pomieszczeniach, a nawet w ogrodzie, ale przede wszystkim nurt ten znalazł swoje zastosowanie w projektowaniu łazienek. Z jednej strony ze względu na upodobania i gusta domowników, ale również w związku z ograniczeniami jakie często niosą małe przestrzenie łazienkowe w mieszkaniach.

Na jaką baterię wannową się zdecydować – ścienną czy wielootworową?

Wanna i bateria – nie mogą bez siebie funkcjonować. Powinny więc tworzyć zgrany duet, a przy tym pasować do całej aranżacji. To jednak nie jest jedyne kryterium, którym mamy się kierować podczas wyboru najlepszego wyposażenia do swojej łazienki.

Jaką armaturę łazienkową wybrać? Propozycja geometrycznych baterii

Heksagony, kwadraty, romby, trójkąty – królują w łazienkowych aranżacjach. Tworzą spokojne, regularne wzory, albo wręcz przeciwnie: nieco bardziej szalone, asymetryczne kompozycje.

Natrysk podtynkowy - odświeżająca i komfortowa kąpiel

Łazienka a może raczej elegancki gabinet odnowy biologicznej, czy relaksujące i regenerujące SPA? Świetnie wygląda w nich armatura podtynkowa, w przypadku której zdecydowana większość elementów została schowana w ścianie pod tynkiem, a na zewnątrz widoczne są jedynie konieczne dźwignie, pokrętła i wylewki, z których wypływa woda. Przy wyborze produktów o niebanalnym designie otrzymujemy wnętrze, w którym armatura sprawia wrażenie towarzysza pozostałego wyposażenia o przeznaczeniu nie tylko użytkowym, ale i dekoracyjnym.

Bateria termostatyczna - dlaczego właśnie taką powinniśmy zamontować pod natryskiem

Armatura termostatyczna nie jest dziś wynalazkiem – coraz częściej stanowi niezbędnik w każdej dobrze zaplanowanej łazience. To optymalna wygoda w przystępnej cenie. Poznajmy więcej jej zalet.


Stron: 34 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17893 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 170

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >