Ceramika sanitarna – lista artykułów

Uniwersalny zawór pływakowy pasujący do każdej spłuczki i stelaża

Z myślą o instalatorach i zwolennikach uniwersalnych rozwiązań powstał zawór pływakowy F 10. Produkt może być stosowany we wszystkich spłuczkach oraz jako zamiennik w spłuczkach podtynkowych i natynkowych róznych producentów. Wszystko dzięki kompaktowej budowie oraz uniwersalnym adapterom przyłączeniowym.

Spłuczka podtynkowa z zasobnikiem na tabletki czyszczące WC

Kostki do czyszczenia WC lub zawieszki zapachowe umieszcza się zazwyczaj w muszli. Nie wygląda to zbyt estetycznie, a także budzi wątpliwości pod względem higieny, ponieważ w tym miejscu mogą łatwo zbierać się bakterie. Zasobnik na tabletki do czyszczenia WC to praktyczne, a zarazem eleganckie rozwiązanie, zapewniające świeżość i higienę przy każdym spłukiwaniu. Po zamontowaniu z płytkami uruchamiającymi jest on zupełnie niewidoczny. Tabletkę można łatwo włożyć zdejmując lub odchylając płytkę.

Stelaż wolnostojący do WC najnowsze rozwiązanie w łazience

Gdyby tak… podczas aranżacji łazienki postawić na niestandardowe rozwiązania, a miskę WC zainstalować w formie wyspy? Z myślą o użytkownikach i projektantach wnętrz, dla których swoboda aranżacji łazienki jest niezwykle istotna wprowadzono na rynek nowość - moduł wolnostojący, który zrywa ze stereotypem, że stelaż podtynkowy powinien być montowany do ściany.

Stelaż podtynkowy - jak dobrze wybrać z wielu ofert

Remont łazienki przeprowadzamy co kilka, a nawet kilkanaście lat, dlatego każda wprowadzona zmiana powinna być dobrze przemyślana. Od kilku lat wyraźnym trendem jest rezygnacja z kompaktowych sanitariatów na rzecz stelaży podtynkowych, które umożliwiają zawieszenie na ścianie miski ustępowej, czy umywalki. Radzimy, na co zwracać uwagę podczas wyboru tego typu rozwiązań.

Stelaże podtynkowe o niestandardowych rozmiarach do małych i nietypowych łazienek.

W przypadku małej lub nietypowej łazienki bardzo często konieczne jest zastosowanie nieszablonowych rozwiązań. Dotyczy to także stelaży podtynkowych. W takich sytuacjach sprawdzą się produkty o niestandardowych wymiarach, np. niskie lub typu slim.

Prawidłowy montaż stelaża podtynkowego WC

Choć w marketach budowlanych nadal można znaleźć stojące miski ustępowe, bez wątpienia te podwieszane, montowane na stelażach podtynkowych cieszą się największą popularnością wśród osób, dla których ważna jest funkcjonalność i design w łazience. Sprawdź, co zrobić, by uniknąć błędów przy montażu tego typu elementów i cieszyć się estetycznie zabudowaną armaturą.

Nowatorskie i higieniczne rozwiązanie w ceramice łazienkowej - niewidoczny pojemnik na kostkę WC.

Koniec z widocznymi kostkami we wnętrzu misek WC! Dyskrecję zapewnia nowatorskie rozwiązanie ViFresh. Dzięki niemu odświeżającą kostkę lub żel można umieścić w niewidocznej komorze na zewnątrz ceramiki. To innowacyjny mechanizm, który jest prosty, dyskretny i gwarantuje świeżość przy każdym spłukaniu!

Najnowszy trend w stelażach do WC - szklana obudowa

To, co odróżnia nowoczesny terminal WC od standardowych stelaży podtynkowych, to fakt, że nie jest ukryty w ścianie. Widoczna dla oka pozostaje szklana obudowa, dostępna w kolorze białym i czarnym, która szczelnie zamyka otwór rewizyjny, maskuje spłuczkę i przyłącza. Stelaż wyposażony jest także w szereg istotnych funkcji, których nie znajdziemy w większości innych,s dostępnych na rynku.

Zalety podtynkowych stelaży podwieszanych.

Przy planowaniu nowej łazienki czeka Cię wiele ważnych decyzji, w tym zakup miski toaletowej. Alternatywą dla tradycyjnego kompaktu jest nowocześniejszy model – podwieszany. Dlaczego warto go wybrać? W nowoczesnych łazienkach najczęściej montowane są miski toaletowe podwieszane na stelażach podtynkowych. Mają one bowiem wiele zalet, zarówno użytkowych, jak i estetycznych. Poznaj niektóre z nich.

Podtynkowe moduły montażowe do WC.

Stelaże podtynkowe to uniwersalne rozwiązanie montażu armatury sanitarnej, które pozwala zarówno na estetyczne ukrycie elementów instalacji, jak również ergonomiczne rozplanowanie miejsca w łazience. Moduły montażowe SCHELL pozwalają na maksymalną oszczędność miejsca, dzięki minimalnej głębokości zabudowy 80 mm.


Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17310 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 145

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >