Designerski stelaż do WC wykonany z hartowanego szkła

Designerski stelaż do WC wykonany z hartowanego szkła

Designerska, monoblokowa konstrukcja, szlachetne wykończenie (stal nierdzewna i hartowane szkło), ekonomiczne dwufunkcyjne spłukiwanie, możliwość szybkiego bezinwazyjnego odnowienia łazienki – to tylko niektóre zalety modułu sanitarnego z nowej kolekcji stelaży sanitarnych. Czytaj dalej

 

Zachwycający design – to wiodąca cecha nowego stelaża NeoX marki Ideal Standard, zaprojektowanego do wiszących misek w.c. Minimalistyczna, elegancka konstrukcja w formie monobloku zwróci uwagę osób poszukujących na rynku produktów unikatowych estetycznie. Tym bardziej, że za designerską formą stoją szlachetne materiały: obudowę modułu wykonano ze stali nierdzewnej, panel przedni z lakierowanego, hartowanego szkła o grubości 6 mm. Ze stali wykonany jest również przycisk do pneumatycznego spłukiwania wody.  
Wymiary modułu są stosunkowo kompaktowe: wysokość 1146 mm, szerokość 503 mm, głębokość od ściany 108 mm.  Do wyboru są dwie wersje kolorystyczne szklanej obudowy: czarna oraz biała.


Designerski stelaż do WC wykonany z hartowanego szkła

 

Czytaj również: Toalety w nowoczesnych łazienkach są nie tylko estetyczne, ale również ekonomiczne

 

Łatwość montażu. Nowy stelaż Ideal Standard przeznaczony jest do bezpośredniego montażu na ścianie, bez konieczności zabudowy i prac wykończeniowych. Montaż zestawu jest szybki i nieinwazyjny: do instalacji modułu należy wykorzystać istniejące przyłącza wody i kanalizacji.
Rama modułu mocowana jest do ściany nośnej, natomiast przyłącze wody doprowadzone jest pod obudowę lub wyprowadzone w 4 punktach na zewnątrz modułu. Odpływ ma wyjście standardowe. Wybierając NeoX unikniemy kosztownego i kłopotliwego remontu łazienki.

 

 

Designerski stelaż do WC wykonany z hartowanego szkła

 

Funkcjonalność. Moduł NeoX, podobnie jak inne zbiorniki spłukujące Ideal Standard, ma funkcję spłukiwania 2-funkcyjnego (fabryczne ustawienie 6/3 l). Wykonany z polipropylenu (PP), odporny na temperaturę zbiornik wyposażony jest w obudowę antykondensacyjną.  W celu ekonomicznego zużycia wody zbiornik wyposażony jest w zawór SmartValve, który pozwala zaoszczędzić do 9 l wody na dzień.

 

 

Designerski stelaż do WC wykonany z hartowanego szkła

 

Czytaj również: Historia powstania toalety a współczesna z innowacyjną technologią DirectFlush

 

Oprócz wymienionych elementów (zbiornik, kaseta, przycisk spłukiwania) w zestawie NeoX dostępne są również: rura odpływowa ø 56 x 200, rura dopływowa ø 45 x 180, gumowa uszczelka do miski ø 45, kolano odpływowe i adapter ø90/110 oraz zestaw montażowy.


Źródło: Synergia PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17330 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 235

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >