Zapisz się do newslettera | Zarejestruj się | Zaloguj się
 
Ekologiczne kosze kuchenne Belmeb

Ekologiczne kosze kuchenne Belmeb

Firma Belmeb przygotowała dostosowane do kuchennej zabudowy kosze na śmieci, które pozwalają na ich łatwą segregację. Osobne pojemniki na odpadki, plastik, szkło czy metal pozwalają bez problemowo rozdzielić surowce, które będzie można łatwo ponownie przetworzyć.

Segregacja śmieci i odpadów to chyba wymagający najmniej wysiłku sposób zadbania o nasze środowisko naturalne. Segregowanie śmieci ułatwia  późniejsze wykorzystanie surowców wtórnych.  Coraz częściej na naszych osiedlach pojawiają się kontenery przeznaczone na posegregowane surowce – plastik, szkło, metale czy makulaturę. Niestety segregacja śmieci jest dla wielu osób kłopotliwa, dlatego też warto zacząć selekcję już tam gdzie śmieci wrzucamy po raz pierwszy. Z pomocą przychodzą specjalne kuchenne kosze na śmieci, przystosowane do segregacji odpadów.

 

Proponowane przez nas kosze na śmieci wyróżnia możliwość ich umieszczenia nawet w niewielkich szafkach kuchennych. W Polsce pojemnik na śmieci tradycyjnie umieszcza się pod zlewem, a często nie ma tam zbyt wiele miejsca, stąd też nasze rozwiązania cechuje wysoka ergonomia, która pozwala na efektywne zagospodarowanie nawet niewielkiej ilości miejsca. ¬mówi Agnieszka Pająk z firmy Belmeb.
Kosze Belmeb umożliwiające segregację śmieci dostępne są w różnych kolorach i wymiarach, dzięki czemu można je dostosować do potrzeb poszczególnych użytkowników.

 

Tego typu rozwiązanie w naszej kuchni pozwala na komfortową segregację śmieci już na najwcześniejszym etapie. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, dla których środowisko naturalne nie jest obojętne. 

 

 

Źródło: Times Square Public Relations / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Czy ta tapeta pasuje do biura? Liczba postów: 14 Grupa: Porady i op... Jest wiele tapet strukturalnych czy na przykład emitujących materiał, ale równie ważne to jakość tapety - w biurze jednak sporo osób zazwyczaj się przewija, dla...
  • Jaki grzejnik łazienkowy? Liczba postów: 264 Grupa: Najnowsze t... A co powiecie na grzejniki marmurowe? My jesteśmy właśnie w trakcie instalacji takich w całym domu. Bardzo zmieniają wnętrze na plus, no i mają dobre parametry....
  • Wilgoć na ścianach- jak osuszyć? Liczba postów: 20 Grupa: Porady i op... u mnie był grzyb na ścianie, wezwałam firmę http://www.iniekt-system.pl/ i na szczęście błyskawicznie mi to usunęli, trzeba szybko działać, jeśli mury są wilgot...
  • Nowoczesne rozwiązania w kuchni Liczba postów: 43 Grupa: Ciekawe pom... Ja mam akurat salon z aneksem kuchennym, więc postawiłam raczej na nowoczesność - obowiązkowo okap, wbudowany piekarnik i płyta indukcyjna.
  • Aranżacja komercyjnego wnętrza Liczba postów: 3 Grupa: Ciekawe pom... Mi się bardzo podobają metalowe ramy łóżek, które są finezyjnie poskręcane i stylizowane na stare. Chociaż nie w każdym pomieszczeniu takie coś by dobrze pasowa...

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 10754 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 119

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >