Innowacyjna pralko-suszarka

Innowacyjna pralko-suszarka

Ubrania suszone w suszarkach są bardziej miękkie niż tkaniny suszone tradycyjnie i praktycznie nie wymagają prasowania. Urządzenia te pozwalają zatem na znaczącą oszczędność czasu.

 

 Brak konieczności stosowania środków zmiękczających oraz użycie filtra, który skutecznie zbiera wszystkie drobne pyłki, docenią z kolei osoby cierpiące na alergie. Nie każdy ma jednak w domu wystarczająco dużo miejsca, by zmieścić dwa urządzenia. Czy właściciele małych mieszkań muszą więc zrezygnować z tych wszystkich zalet? Nie muszą – wystarczy, że wybiorą nową pralko-suszarkę marki Bosch.

 

Ekonomiczne zmywarki

 

Nowa pralko-suszarka Bosch łączy w sobie wszystkie zalety pralki i suszarki, a jednocześnie – co szczególnie ważne w przypadku ograniczeń lokalowych – zajmuje niewiele miejsca. Ponieważ jednak inżynierowie tej marki nigdy nie idą na kompromisy jeżeli chodzi o komfort użytkowania oraz funkcjonalność i nowatorstwo rozwiązań technologicznych, prezentowany model zaskoczy nas wieloma innowacjami. Po pierwsze, obsługa pralko-suszarki jest jeszcze prostsza – korzystając z opcji prania i suszenia non-stop wypierzemy i wysuszymy 4 kg załadunku w jednym cyklu – bez konieczności przekładania bielizny czy zmiany programu. Wystarczy załadować bęben i nacisnąć przycisk, a potem wyjąć czystą i suchą odzież.

 

 

Oszczędność energii oraz ochronę tkanin gwarantuje z kolei nowoczesny system AutoDry, który za pomocą czujnika wilgotności ustala odpowiedni czas i intensywność suszenia. Po zakończeniu cyklu program zostaje automatycznie zatrzymany, co wyklucza możliwość przegrzania urządzenia i przesuszenia ubrań. Na koniec warto wspomnieć o przyjaznej dla środowiska i naszych portfeli technologii suszenia kondensacyjnego. Niewielu użytkowników wie, że tradycyjne pralko-suszarki do procesu suszenia używają zimnej wody. Jej ilość bywa często równa ilości wody użytej w procesie prania.

 

 

Tymczasem nowa pralko-suszarka Bosch do procesu suszenia (w języku technicznym: kondensacji gorącej pary z ubrań) używa wyłącznie zimnego powietrza. Co ta różnica oznacza w praktyce? Ponieważ rolę wody przejmuje zimne powietrze, dzięki tej pionierskiej technologii oszczędzamy nawet do 40 l wody w jednym cyklu suszenia. W zależności do wielkości gospodarstwa domowego i ilości suszonej odzieży pozwala to na zmniejszenie poboru wody o kilka tysięcy litrów rocznie. Oszczędna, ekologiczna i przyjazna dla użytkownika – tak w skrócie można opisać nową pralko-suszarkę marki Bosch.

 

Źródło: BOSCH / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17354 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 352

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >