Jak oświetlić mało dostępne miejsca w domu? Światło w zakamarku?

Jak oświetlić mało dostępne miejsca w domu? Światło w zakamarku?

Przez całe życie gromadzimy różne skarby i rzeczy, które kiedyś mogą się przydać. Nigdy nie wiadomo, kiedy 20 litrowe akwarium czy haftowany ocieplacz na imbryk mogą okazać się niezbędne. Dlatego w małym mieszkaniu zagospodarowujemy każdy kąt, który może służyć za schowek, a w wielkim domu mamy wiele komórek i składzików. Nieważne jest, jaką powierzchnią dysponujemy – podstawą jest dobre i funkcjonalne oświetlenie. Czytaj dalej

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, ubieranie choinki i poszukiwanie po omacku lub przy nikłym świetle latarki, ozdób i lampek w szafie czy w przepastnym, ciemnym schowku. Ile razy poszukiwania te zakończyły się guzem na głowie i jeszcze większym bałaganem? Ale w tym roku sprawmy sobie prezent, zanim najedzie czas kolędowania i świętowania.

Philips Lighting proponuje skuteczne i proste rozwiązanie na takie sytuacje. Lampka SpotOn pozwoli oświetlić te miejsca, które do tej pory były nie do oświetlenia. Małe, kwadratowe, wykorzystujące technologię LED lampki, możemy zamontować wszędzie, gdzie potrzebujemy trochę światła. Wystarczy zdjąć zabezpieczenie ze znajdującej się z tyłu taśmy samoprzylepnej lub wykorzystać do zamocowania dwie śrubki. Nie musimy też martwić się o doprowadzenie zasilania, gdyż lampka zasilana jest trzema bateriami AAA. Wbudowany czujnik ruchu sprawia, że lampka zapala się wtedy, kiedy tego potrzebujemy i sama gaśnie po 20 sekundach. W ten sposób, nie musimy się martwić czy zgasiliśmy światło w schowku, nie będziemy też skazani na poszukiwanie pstryczka. Czas świecenia lampki SpotOn szacowany jest na sto tysięcy godzin – możemy więc być pewni, że lampka zadziała, nawet jak do szafy zajrzymy za następne 20 lat – pod warunkiem jednak, że od czasu do czasu wymienimy w lampce baterie, które mają znacznie krótszą żywotność.

 

Czytaj również: Różnica między tradycyjną żarówką a lampą LED

 

Lampka SpotOn doskonale sprawdzi się również w sypialni. Każdemu chyba zdarzyło się wstawać w środku nocy i szukać po omacku kapci. Zapalanie dużej nocnej lampki stojącej przy łóżku może okazać się nienajlepszym pomysłem, szczególnie gdy nie śpimy sami. Małe oświetlanie zamontowane tuż przy podłodze, uruchomi się automatycznie, gdy tylko zdejmiemy nogi z łóżka i samo zgaśnie, gdy po cichu opuścimy sypialnię.

Zamontowanie kilku lampek SpotOn wzdłuż schodów sprawi, że będziemy mogli bezpiecznie przemierzać je w nocy. Każdy nasz krok będzie rozświetlał kolejną lampkę, zapewniając optymalną ilość światła. Nie musimy się także martwić o względy estetyczne: lampka SpotOn jest mała, ma nowoczesny kształt i występuje w kilku kolorach, dlatego łatwo go dopasować do każdego wnętrza.

Lampkę SpotOn poleca się przede wszystkim tym, którzy nie lubią zbędnie komplikować sobie życia. Bo po co, skoro może był łatwiejsze... a na pewno jaśniejsze.

 

Czytaj również: Lampy, które ocieplą wystrój mieszkania jesienią


Źródło: budnet.pl
Autor: Bandera/ budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17195 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 232

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >