Jak się przygotować na letnie upały? Nowoczesne natryski

Jak się przygotować na letnie upały? Nowoczesne natryski

Latem szczególnie cenimy sobie możliwość skorzystania z orzeźwiającej i chłodzącej kąpieli pod prysznicem. Odpowiedni natrysk pozwoli nam zrelaksować się po upalnym dniu i odzyskać siły witalne.

 

Warto zwrócić uwagę na najnowsze propozycje Grupy Armatura – natrysk przesuwny CALIPSO i natrysk punktowy EOS. Nowoczesne wzornictwo, ergonomiczne kształty oraz wielofunkcyjność słuchawki to ich znaki szczególne. Szybki, odświeżający prysznic coraz częściej wygrywa konkurencję z tradycyjną kąpielą w wannie. Czynnikiem decydującym o jego przewadze jest zdecydowana oszczędność czasu. Relaksujący prysznic szybko przywróci nam energię, zapewniając jednocześnie niższe zużycie wody.

 

 

Grupa Armatura w trosce o środowisko naturalne i odpowiadając na oczekiwania użytkowników wprowadziła do oferty dwa nowe zestawy natrysków: przesuwny CALIPSO i punktowy EOS. Wyposażone one zostały w ergonomiczną słuchawkę, która umożliwia regulację intensywności strumienia wody. To my zdecydujemy o wyborze jednego z trzech wariantów jego natężenia. Strumień tradycyjny, mgiełka lub masujący złagodzą napięcie mięśni, rozluźnią i zrelaksują ciało. CALIPSO i EOS pozwalają na łatwe ustawienie kąta nachylenia rączki natrysku. Model CALIPSO daje ponadto możliwość swobodnej regulacji wysokości słuchawki natryskowej. Dzięki temu bez problemu dostosujemy go do potrzeb wielu użytkowników, np. wielopokoleniowej rodziny. Autami nowych zestawów natryskowych Grupy Armatura są wyprofilowany kształt rączki oraz nowoczesne wzornictwo.

 

 

Wodny relaks pod prysznicem

W letnich miesiącach kąpiel pod natryskiem jest szczególnie komfortowa. Pozwala na szybkie odświeżeni ciała w strumieniu chłodnej wody i odzyskanie energii. Modele CALIPSO i EOS Grupy Armatura docenią zwłaszcza osoby prowadzące dynamiczny tryb życia, dla których każda minuta jest cenna. Natryski sprawdzą się nie tylko w kabinach prysznicowych, ale także w wannach. Wystarczy zamontować parawan lub zasłonę, aby zwiększyć funkcjonalność wanny i móc relaksować się w kroplach wody rozbijających się o nasze ciało. Zestawy CALIPSO i  EOS wyróżniają się nowoczesnym, a jednocześnie subtelnym wzornictwem. Dzięki temu wkomponują się w każdą modnie zaprojektowaną łazienkę, stanowiąc efektowny, ale nie przytłaczający całości element.

 

 

 

 

 

Źródło: E.C.H.O. Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17214 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 224

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >