Jak skutecznie ochronić drewno

Jak skutecznie ochronić drewno

Nadchodząca wiosna skłania do tego, żeby już teraz zadbać o renowację ogrodowych mebli czy altanek. Pomocny będzie w tym preparat Jedynka® Impregnat do drewna z woskiem, który zapewnia ochronę i dekorację drewnianych elementów architektury ogrodowej. Czytaj dalej

 

W trwającej promocji konsumenckiej, oferowany jest w opakowaniach zawierających 10 % produktu gratis. Ogrodowe meble, altanki czy parkany wymagają szczególnego zabezpieczenia przed czynnikami atmosferycznymi, takimi jak: deszcz, słońce, wiatr, mróz, wysokie różnice temperatur, a także przed promieniowaniem UV. By pozostały w dobrej kondycji przez wiele lat, trzeba regularnie poddawać je renowacji, stosując odpowiednie preparaty.

 

Czytaj również: Czy technika fresku musi być trudna i skomplikowana w realizacji?

 

Jedynka® Impregnat do drewna z woskiem to produkt przeznaczony do dekoracyjno-ochronnego malowania wszelkich powierzchni drewnianych i drewnopochodnych na zewnątrz pomieszczeń, takich jak: okna, drzwi, altany, ogrodzenia, drewniane fasady budynków oraz inne elementy stolarki budowlanej. Teraz kupując promocyjne opakowanie, otrzymamy o 10 % impregnatu więcej.

 

 

Skuteczność działania Jedynki® Impregnatu do drewna z woskiem gwarantuje system trzech aktywnych żywic: polisacharydowej (ułatwia wchłanianie impregnatu w strukturę drewna), alkidowej (tworzy szczelną powłokę, gwarantującą odporność na warunki zewnętrzne i środowiskowe) i oleju lnianego (penetruje drewno i „odpycha” wilgoć).

 

Czytaj również: Urządzenie widnego mieszkania


Jedynka® Impregnat do drewna z woskiem zapewnia również dekorację drewna – produkt zachowuje naturalny rysunek słojów, a dostępny jest w wersji bezbarwnej oraz 9 gotowych kolorach: biały, sosna, dąb, teak, mahoń, palisander, orzech, heban, zielony. Jedynka® Impregnat do drewna z woskiem w promocyjnych opakowaniach (10 % gratis) będzie dostępny w sprzedaży od marca do wyczerpania zapasów.

 

 

Źródło: PUBLINK / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Aranżacja małej łazienki Liczba postów: 81 Grupa: Najnowsze t... My do małej łazienki (ok 6m2) chcemy kupić prysznic, umywalkę, która będzie postawiona na blacie i podwieszane wc. Myślałam o jasnych, gładkich płytkach z http:...
  • Wymarzona łazienka Liczba postów: 5 Grupa: Wnętrza solidne wyposażenie łazienki można znaleźć w http://sanipol.pl/ mamy od nich w biurze kabiny sanitarne. są schludne i starannie wykonane.
  • Skąd czerpiecie inspiracje aranżacyjne? Liczba postów: 12 Grupa: Porady i op... Na łazienkę- z tego portalu http://akademiaroca.pl Mają tam wiele poradników napisanych przez ekspertów jak zrobić to funkcjonalnie, ciekawie i ekonomicznie.
  • Jak ozdobić ściany? Styropianowe ozdoby ścienne Liczba postów: 3 Grupa: Wnętrza Te styropianowe to chyba już nie bardzo na czasie, modne są fototapety z widoczkami natura itp. Tu fajny artykuł o tym http://alarte.pl/news/show/32.html
  • Lepiej kupić czy wynająć mieszkanie? Liczba postów: 43 Grupa: Porady i op... Niedawno pojawiło się światełko nadziei dla tych, którzy są zmuszeni do wynajmowania mieskania - Fundusz Mieszkań na Wynajem, czyli państwowe mieszkania przezna...

Ostatnio na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 16178 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 311

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >