Jubilerskie cięcie zwane szlifem fasetowym w nowej kolekcji ceramiki łazienkowej

Jubilerskie cięcie zwane szlifem fasetowym w nowej kolekcji ceramiki łazienkowej

Faseta – niepozorne, ukośne ścięcie narożnika znane w architekturze i w jubilerstwie. Płaskiej formie nadaje głębi i plastyczności, a diament potrafi zmienić w brylant! Od teraz ten sposób wykończenia jest dostępny również w ceramice łazienkowej umywalkach, toaletach i wannach. A wszystko to w nowej kolekcji premium Antheus projektu Christiana Haasa, który tę niespotykaną dotychczas dla ceramiki obróbkę połączył z funkcjonalnością materiałów Quaryl® oraz TitanCeram. W ten sposób powstała kolekcja, której nie sposób pomylić z żadną inną...

 

Harmonijny dizajn kolekcji Antheus to wyraźnie zarysowane kontury na zewnątrz kontrastujące z delikatną linią wnętrza produktów i… niezwykła gra światła. Ten efekt został osiągnięty dzięki dotychczas niespotykanym w produktach łazienkowych szlifom! Mowa o fasecie – ostremu cięciu pod kątem 45°, wykonanemu na krawędziach umywalek, toalet oraz wysokiej jakości wanien. Takie zestawienie i wykończenie produktów Antheus sprawia, że jest to kolekcja kompletna, która nada łazience unikatowy i luksusowy charakter, nie zapominając o funkcjonalnych rozwiązaniach.

 

 Jubilerskie cięcie zwane szlifem fasetowym w nowej kolekcji ceramiki łazienkowej


Umywalki i toalety w służbie nowatorstwa, estetyki i funkcjonalności

Umywalki Antehus charakteryzują się geometryczną formą, podkreśloną przez fasetowanie, które nadaje im niezwykłej ekskluzywności. To wykorzystany w procesie produkcji, innowacyjny materiał TitanCeram, pozwala na stworzenie tak zarysowanych krawędzi przy zachowaniu wyjątkowo cienkich ścian.

 

Jubilerskie cięcie zwane szlifem fasetowym w nowej kolekcji ceramiki łazienkowej

 

Czytaj również: Nowoczesna ceramika sanitarna nie tylko estetyczna, ale i nieskazitelnie higieniczna

 

Biel umywalek będzie się prezentowała wyjątkowo ekskluzywnie przy wariancie montażu na marmurowym blacie z oferty mebli łazienkowych Antheus. Zwłaszcza w jego wersji w kontrastującym czarnym kolorze Nero Marquina z charakterystycznymi białymi żyłkami kwarcowymi. Taki blat osadzony na obręczy z polerownej stali stanie się olśniewającym dopełnieniem dla tej ekskluzywnej umywalki.

 

Jubilerskie cięcie zwane szlifem fasetowym w nowej kolekcji ceramiki łazienkowej

 

Naścienne miski WC Antheus nawiązują swoimi fasetowanymi krawędziami do stylu całej kolekcji. Jednocześnie ich nowoczesna, bezrantowa konstrukcja DirectFlush zapewnia wyjątkowo szybkie i dokładne czyszczenie przy każdym spłukaniu. Na tym nie kończy się ich wyjątkowa funkcjonalność – są także wyposażone w deski wolnoopadające SoftClosing z technologią QuickRelease. Pozwala ona na jej łatwy demontaż jednym ruchem ręki, w celu oczyszczenia krawędzi toalety również w trudno dostępnych miejscach. 

 

Wanna niczym imponujący monolit

Wanny z kolekcji Antheus łączą delikatną konstrukcję z wytrzymałością, której osiągnięcie było możliwe dzięki zastosowaniu materiału Quaryl®. Uzyskano go, mieszając akryl sanitarny z naturalnym i twardym kwarcem mineralnym. To pozwoliło na stworzenie wanny o idealnie gładkiej powierzchni, która wydaje się cały czas błyszczeć. Jest ona także niezwykle wytrzymała i łatwa w czyszczeniu oraz posiada najwyższej jakości właściwości antypoślizgowe.

 

Jubilerskie cięcie zwane szlifem fasetowym w nowej kolekcji ceramiki łazienkowej

 

Na krawędzi wanny, podobnie jak na umywalce i misce WC, widoczny jest szlif fasetowy. Wanna wygląda jak perfekcyjnie oszlifowany szlachetny kamień, oprawiony w stelaż z polerowanej stali szlachetnej. Ta solidna rama nadaje wannom element nowoczesności i wyróżnia je wizualnie na tle wyposażenia łazienki.

 

Jubilerskie cięcie zwane szlifem fasetowym w nowej kolekcji ceramiki łazienkowej

 

Czytaj również: Umywalki nablatowe dodadzą wnętrzu elegancji

 

Wanny mają ergonomiczny kształt i są opcjonalnie wyposażone w elektroniczny odpływ ViFlow+, dzięki czemu zmieniają łazienkę w małą oazę relaksu. Wanny są dostępne w dwóch rozmiarach z możliwością wyboru  koloru obudowy w ramach usługi Colour on Demand.

 

Elegancja, która nie wychodzi z mody 

Christian Haas wybrał niezwykłe kombinacje materiałów, aby jeszcze bardziej podkreślić mariaż historii i nowoczesności, widocznej w dizajnie Antheus. Wyjątkowe materiały Villeroy & Boch łączą się z klasycznymi marmurami i modną stalą. Ta kolekcja otwiera zupełnie nowe spektrum eleganckich łazienek na najwyższym poziomie, spełniając wymagania najbardziej wymagających klientów, z zakresu standardu wykonania i ponadczasowego wzornictwa.

Źródło: Konkret PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • What dating site do you recommend? Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Hello everyone. I have been lonely for a long time, since my wife left me, I could not find a replacement for a long time, and I was worried that I was alone. C...
  • czym wyczyścić płytki po fudze? Liczba postów: 3709 Grupa: Porady i op... Wyczyścić będzie trudno. Najważniejsze to po prostu na czas je zaimpregnować.
  • Odzież robocza Liczba postów: 19 Grupa: Porady i op... Dzięki za wszystkie pomocne podpowiedzi. Ja również jestem tego zdania, że warto inwestować w dobrą odzież roboczą, by zapewnić sobie oraz swoim pracownikom wys...
  • Wynajem sprzętu budowlanego - czy to się opłaca? Liczba postów: 493 Grupa: Ciekawe pom... Myślę, że w wielu przypadkach wynajem jest bardziej opłacalny od zakupu maszyn. Ja niedawno potrzebowałem dźwigu mobilnego do przeprowadzenia prac budowlanych n...
  • święta Liczba postów: 21 Grupa: Ciekawe pom... Sztuczna czy żywa? W domu można mieć nawet kilka choinek więc może jakoś to pogodzicie. Mnie zainteresowała różowa choinka takie też widziałam i mogą całkiem fa...

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17300 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 174

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >