Kolekcja podłóg Krono Original, czyli szansa na dopasowanie podłogi do własnych potrzeb

Kolekcja podłóg Krono Original, czyli szansa na dopasowanie podłogi do własnych potrzeb

Bellissimo Illusione to jedyna kolekcja na rynku, która podczas układania pozwala nam na samodzielne decydowanie o jej końcowym wyglądzie. Dzięki wprowadzeniu innowacyjnego rozwiązania – mamy możliwość łączenia wybranych wzorów na jednej powierzchni. Czytaj dalej

 

Kolekcja składa się z 8 wyrazistych dekorów, które można układać standardowo, jak wszystkie panele.  Co wyróżnia kolekcję Bellissimo Illusione, to możliwość łączenia wskazanych wzorów w pary - na podłodze układamy dwa różne dekory paneli. Tym sposobem z kolekcji Bellissimo Illusione możemy uzyskać oprócz 8 podstawowych dekorów dodatkową kombinację 4 wzorów łączonych. Brzmi to skomplikowanie, ale tak naprawdę każdy sobie z tym poradzi. - "Kolekcja Bellissimo  Illusione składa się z 4 dekorów o wzorze pełnej deski, 2 dekorów ze wzorem deski dwulamelowej i 2 dekorów ze wzorem deski trójalmelowej. Cała tajemnica tkwi w tym, aby ułożyć je w odpowiedni sposób." – tłumaczy Edyta Liebrecht, Produkt Manager z Kronospan.

 

 

Czy podłoga drewniana sprawdzi się w kuchni?

 

Kombinację paneli o  wzorze pełnej deski możemy ułożyć w tzw. szachownicę tzn. w każdym rzędzie układamy naprzemiennie co drugi panel dekoru A z panelem dekoru B. Natomiast panele o wzorach desek 2 i 3 lamelowych układa się pasami. Na przykład - najpierw rząd z paneli w dekorze dwulamelowym, później rząd w dekorze 3 lamelowym i tak na zmianę. Oryginalny efekt ułożonych paneli wzmacnia struktura rustykalnego połysku, dzięki czemu każde pomieszczenie nabierze wyjątkowego charakteru. Producent przygotował 4 ciekawe zestawy, z których każdy może coś wybrać interesującego. Dzięki takiemu rozwiązaniu Klient może stworzyć niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju wnętrze. Kolekcja Bellissimo Illusione posiada klasę ścieralności AC4, natomiast wymiary panela to 1285x192x8 mm.

 

Deski podłogowe z dębu inżynieryjnego

 

 

Źródło: Kronospan / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17209 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 331

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >