Komfortowa łazienka

Komfortowa łazienka

Wszyscy lubimy komfort w łazience. Dlatego znajdujące się w niej meble, armatura i akcesoria powinny posiadać przede wszystkim walory funkcjonalne.Wszelkiego rodzaju udogodnienia szczególnie cenione są przez osoby starsze i niepełnosprawne, które mają problemy ze swobodnym przemieszczaniem się, zmianą położenia ciała, a często także z wykonywaniem nawet najprostszych czynności. Do sprzętów ułatwiających codzienne funkcjonowanie należą niewątpliwie łazienkowe akcesoria. Obok różnych uchwytów, w ofercie firmy znajdują się także poręcze oraz siedziska prysznicowe. Czytaj dalej

 

Uchwyty mogą być montowane na ścianach obok toalet, umywalek lub też nad wanną. Znajdziemy je przede wszystkim w Programie Help oraz w kolekcjach: Novatorre 1 i Grace.

 

 

 

 

Czytaj również: Jak naprawić toaletę?

 

Program Help to stworzony specjalnie z myślą o osobach starszych i niepełnosprawnych zestaw akcesoriów łazienkowych. Oprócz uchwytów stałych pojedynczych i podwójnych są tu również uchwyty składane i praktyczna poręcz kątowa. Na uwagę zasługują także składane siedziska prysznicowe, które zapewniają użytkownikom wygodę i bezpieczeństwo.

 

 

 

 

Interesująco prezentuje się też uchwyt do wanny z mydelniczką z kolekcji Grace, a także funkcjonalne akcesoria z linii Novatorre 1, w której oprócz uchwytów znajdziemy użyteczne dozowniki na mydło zapewniające właściwą higienę podczas mycia, co jest szczególnie ważne zwłaszcza dla osób starszych i chorych o obniżonej odporności organizmu.

 

 

 

Czytaj również: Remontujemy łazienkę

 

Bardzo istotną cechą wymienionych akcesoriów jest ich estetyczny wygląd, a także możliwość dostosowania poszczególnych elementów kolekcji do potrzeb indywidualnych.

Źródło: afir.pl / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 15729 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 248

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >