Kostka brukowa z galanterią

Kostka brukowa z galanterią

Przy projektowaniu terenu wokół budynku bardzo często decydujemy się na kostkę brukową. Jednak nie wolno nam zapominać o tym, co sprawia, że każda kostka brukowa będzie wyglądać jeszcze bardziej oryginalnie – o dodatkach, czyli galanterii betonowej firmy AWBUD. Czytaj dalej

 

Kostka brukowa to tylko pierwszy krok

Kostka brukowa, która zawładnęła polskim rynkiem budowlanym, sprawiła, że wzrosło zapotrzebowanie na betonowe wykończenia i ozdoby. Dzięki nim wzrasta estetyka naszych ogrodów, a także zwiększają się możliwości wyboru wśród wielu rozwiązań, co wpływa na komfort użytkowania zagospodarowanej przestrzeni. Naprzeciw dzisiejszym potrzebom rynku wychodzi Produkcja Wyrobów Betonowych Awbud, która proponuje swoim klientom szeroką gamę produktów galanteryjnych. Wiemy, że samo wybranie i ułożenie kostki brukowej to nie wszystko jeśli chodzi o urządzanie terenu wokół domu. Równie ważne są wykończenia, dodatki, elementy, które uzupełniają wizje naszych klientów i współtworzą oryginalny efekt końcowy – mówi Jarosław Rybiński, Dyrektor Handlowy w firmie Awbud.

 

Kostka brukowa z galanterią

 

Czytaj również: Nawierzchnie z barwionej kostki brukowej - dlaczego materiały powinno się kupować z jednej partii produkcyjnej?

 

Kostka brukowa renomowanych producentów jak np. Polbruk, może być wygodnie przeglądna na darmowej platformie www.brukeo.pl

 

Kiedy detale decydują o całości

Przed zakupem kostki brukowej zastanówmy się, jaką galanterię do niej dobrać. Jest to o tyle istotne, iż najpierw osadzamy elementy ograniczające - obrzeża, palisady czy krawężniki, a dopiero potem układamy kostkę. Dla podjazdu samochodowego możemy dobrać inną galanterię niż w przypadku ścieżki ogrodowej czy chodnika. W jednym i drugim przypadku możemy jednak wykorzystać powszechnie znane i lubiane palisady. W dawnych czasach wysokie, ostro zakończone pale służyły do obrony grodu, dziś precyzyjnie wycięte są subtelnym elementem dekoracyjnym. Firma AWBUD Wyroby Betonowe proponuje dwa rodzaje palisad: o podstawie w kształcie półksiężyca i o podstawie w kształcie trapezu. Umożliwiają one wykreowanie własnego stylu otoczenia: klasycznego lub nowatorskiego. Idealnym wykończeniem dużych nawierzchni są natomiast obrzeża palisadowe, ułatwiające komponowaniu łuków i innych wymarzonych kształtów nawierzchni. Dobrze dobrane pod względem materiału i wzoru będą idealnie współgrać ze ścieżką, trawnikiem i całym ogrodem.

 

Różne możliwości, aby dać się ponieść fantazji

Nie sposób wyobrazić sobie ogrodu bez kwiatów. Ciekawym urozmaiceniem tradycyjnych rabatek są różnego rodzaju gazony. Firma AWBUD oferuje gazony w kształcie półksiężyca oraz prostokątnym w bogatym wyborze kolorów: karmelowym, czerwonym, brązowym, szarym i klasycznym czarnym – w zależności od upodobań i wymogów estetycznych otoczenia. Od naszej wyobraźni i kreatywności zależy natomiast, jak je wykorzystamy. W gazonach nie tylko można posadzić kwiaty, ale również wypełnić je ozdobnymi kamykami, posiać trawę czy też uczynić z nich rodzaj architektonicznego urozmaicenia terenu, aby wydzielić części ogrodu lub wyznaczyć granice przestrzeni o odmiennym przeznaczeniu.

 

Czytaj również: Ażurowe kostki i płyty wokół domu - ekologiczne nawierzchnie

 

Kostka brukowa z galanterią

 

Otoczenie zapięte na ostatni guzik

Szeroka gama galanterii betonowej Produkcji Wyrobów Betonowych AWBUD stwarza  możliwości zaaranżowania zarówno przestrzeni miejskiej, jak i otoczenia naszego domu. Do realizacji drugiego celu przeznaczone są głównie obrzeża palisadowe, obrzeża chodnikowe, gazony, palisady oraz palisady trapezowe. Wszystkie te uzupełnienia potrafią sprawić, że nasze otoczenie będzie dopracowane i niepowtarzalne. Wybierając galanterię Produkcji Wyrobów Betonowych AWBUD możemy mieć pewność wysokiej jakości produktów w szerokiej gamie wzorów i kształtów wykończeń.  Dzięki temu z poczuciem trafnie dokonanego wyboru z przyjemnością będziemy spędzać czas w otoczeniu, które stworzyliśmy.

 

Źródło: GutPR/ bdunet.pl / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 17209 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 210

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >