Kronopol Laminate Flooring – podłogi dla każdego

Kronopol Laminate Flooring – podłogi dla każdego

Laminowane podłogi firmy Kronopol od dawna znane są polskim klientom. Jakość ich wykonania w połączeniu z dużą wytrzymałością zdobyły sobie przychylność nawet najbardziej wybrednych. Czytaj dalej


Dlaczego podłogi KLF?

Oglądając różne wnętrza często intuicyjnie wiemy czy nam się podobają czy nie. Zwracamy uwagę na kolorystkę ścian, styl mebli, a nawet na  widok za oknem. Rzadko jednak zdajemy sobie sprawę, jak duży wpływ na pierwsze wrażenie ma podłoga. Kronopol Laminate Flooring (KLF) to propozycja na elegancką i trwałą podstawę każdego pomieszczenia. Paleta kolorów, różne struktury powierzchni oraz właściwości użytkowe to najważniejsze z cech umożliwiających znalezienie podłogi odpowiadającej konkretnemu zapotrzebowaniu i gustom.

Zalety laminowanych podłóg firmy Kronopol poznali już użytkownicy w 50 krajach na całym świecie, między innymi Kanadzie, Chile,  RPA czy Stanach Zjednoczonych. Szeroki wachlarz kolorów, zawiera zarówno najbardziej popularne, „klasyczne” rysunki drewna – dębowego, bukowego czy klonowego, jak również bardziej wyszukane kolory imitujące drewno egzotyczne takie jak mahoń, jatoba czy oliwka.

Gdzie zastosować?

Dzięki prostemu montażowi, przystępnej cenie oraz dużej wytrzymałości, podłogi KLF mogą być stosowane zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i użyteczności publicznej. Klasa ścieralności podłóg AC 3 pozwala na wykorzystanie podłóg w pomieszczeniach mieszkalnych o wysokim natężeniu ruchu oraz w pomieszczeniach użyteczności publicznej o niskim natężeniu ruchu. Producent gwarantuje, że podłogi o tej klasie ścieralności doskonale się sprawdzą we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych włącznie z salonem i przedpokojem, które zwykle są narażone na zdecydowanie większe zużycie. Podłogi z klasy AC 4 doskonale sprawdzają się w biurach, salach konferencyjnych, gdzie przemieszcza się dużo większa liczba osób.

Dobra marka – najwyższa jakość
Kronopol Sp. z o.o. jest jednym z największych producentów materiałów drewnopochodnych na świecie. Będąc częścią szwajcarskiego holdingu Swiss Krono Group, spełnia najwyższe standardy zarówno jakościowe, jak i ekologiczne. Podłogi laminowane Kronopol produkowane są z surowców drzewnych i materiałów najwyższej jakości nie zawierających żadnych szkodliwych substancji. Drewno wykorzystywane w procesach produkcji pozyskiwane jest z wycinek pielęgnacyjnych w lasach zarządzanych  zgodnie z proekologicznymi zasadami FSC (The Forest Stewardship Council – międzynarodowa organizacja zrzeszająca instytucje promujące odpowiedzialną gospodarkę leśną). Nowoczesne technologie, zaangażowanie ekspertów i wykwalifikowanej kadry pracowników, a także wdrożony przez Kronopol System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 gwarantują,
że produkty firmy są z najwyższej półki.

Źródło: PEGASUS PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 205

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >