Łazienka – lista artykułów

Połączenie łazienki z sypialnią - jak zaaranżować ten trudny układ

Łazienka jest pierwszym miejscem, do którego udajemy się po przebudzeniu i ostatnim, które odwiedzamy przed snem. W dużych domach – tam, gdzie możemy pozwolić sobie na własną, osobną toaletę, jej połączenie z sypialnią wydaje się więc głęboko uzasadnione. Po jakie wyposażenie sięgnąć, decydując się na takie rozwiązanie?

System nagłośnienia do łazienki. Rozpocznij poranek z ulubioną muzyką

Lubisz śpiewać co rano pod prysznicem, ale nie chcesz, żeby usłyszeli Cię pozostali domownicy? Może warto zaopatrzyć się w głośniki do łazienki, dzięki którym nie będziesz nucić a capella, lecz pod wybraną przez siebie muzykę? System dźwiękowy do domu wcale nie jest rozwiązaniem wyłącznie dla zamożnych osób. Dzięki popularyzacji tego rozwiązania, urządzenia te stają się dostępne dla przeciętnie zarabiających użytkowników.

Drzwi wnękowe do niewielkich i nieustawnych łazienek

Łazienki o nieregularnych kształtach, wyposażone we wnęki, są prawdziwym wyzwaniem projektowym. Jednak ten z pozoru niepraktyczny element pomieszczenia można zaaranżować funkcjonalnie, z zachowaniem zasad ergonomii przestrzeni. Ciekawą propozycją są drzwi z serii Eos II, dzięki którym możliwe jest zaadaptowanie wnęki do komfortowej strefy prysznicowej.

Luksfery kolejny raz wracają do wnętrz

Luksfery to materiał idealnie sprawdzający się w łazienkach. Są stosunkowo niedrogie i łatwo utrzymać je w czystości. A kilkanaście wzorów i kolorów pozwala na stworzenie aranżacji w ulubionym stylu.

Akcesoria łazienkowe, które zwiększają bezpieczeństwo

Nikogo nie dziwią już budynki bez barier architektonicznych, komunikaty głosowe w windach ani niskopodłogowe autobusy. Projektowanie uniwersalne, czyli takie, które odpowiada na potrzeby szerokiej grupy odbiorców, wkracza w naszą codzienność – także do łazienek.

Styl, komfort i praktyczność w kobiecej łazience

Łazienka jest kobietą. Woda, wanna, umywalka, higiena – rodzaj żeński przeważa we wszystkich łazienkowych kwestiach! Dlatego właśnie warto pozwolić, aby pierwiastek żeński zdominował Twoją łazienkę i przeobraził ją w oazę piękna i spokoju, w której każda z nas poczuje się zrelaksowana i całkowicie odprężona.

W nowoczesnej łazience koniecznie zastosuj inteligentne rozwiązania

Inteligentne rozwiązania, ułatwiające codzienne funkcjonowanie, wpływające na komfort i bezpieczeństwo użytkowników coraz śmielej wkraczają do pomieszczeń łazienkowych. Samodomykające się szafki, nowoczesne deski toaletowe z funkcją mycia czy wanny z wbudowanym modułem dźwiękowym umożliwiają zaprojektowanie nowoczesnego, spersonalizowanego wnętrza. Zaawansowane technologicznie urządzenia wyróżniają się jednocześnie doskonałym designem i dbałością o estetykę.

Przestronne i nowocześnie urządzone wnętrze łazienki

Przestronne łazienkowe wnętrze sprawia, że podczas codziennej toalety czujemy się naprawdę komfortowo. Wygodę zapewnia również interesujący rozkład pomieszczenia, wnęka z prysznicem i znajdującymi się w zagłębieniach ściany półkami na kosmetyki oraz przybory do mycia, a także atrakcyjnie zaaranżowana strefa umywalki.

Idealnie płaskie przyciski spłukujące do WC i pisuaru

Z myślą o zwolennikach ponadczasowego wzornictwa poszerzono ofertę przycisków spłukujących do WC o rozwiązania do pisuaru. Dzięki temu użytkownicy zyskują nowe możliwości aranżacji przestrzeni łazienkowej, przy jednoczesnym zachowaniu spójności wzorniczej elementów sanitarnych.

Odporne na korozję okucia do kabin prysznicowych

Kolekcja Venezia to linia produktów dedykowanych kabinom prysznicowym, obejmująca 10 zawiasów (w tym 7 regulowanych i 3 standardowe) oraz 8 klamer (w tym 2 modele regulowane i 6 standardowych). Wszystkie akcesoria wykonane zostały z materiałów odpornych na korozję i dostępne są w wykończeniu połysk lub satyna.


Stron: 153 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17120 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 362

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >