Łazienka – lista artykułów

Uniwersalna, modna biel w aranżacji łazienki.

Przez wiele lat była bardzo popularna – w czasach PRL ze względu na niedobór materiałów, później za sprawą skojarzeń, jako synonim czystości i higieny. Dzisiaj znów wraca do łask. Biel jest ponadczasowa, idealnie komponuje się z większością dodatków i naturalnymi materiałami. Posiada także istotną zaletę – optycznie powiększa niewielką przestrzeń. Odkrywamy urok białej łazienki i udowadniamy, że jest to rozwiązanie nie tylko dla odważnych.

Wanna w wannie prosty sposób na odnowienie łazienki - na czym polega ta metoda?

Coraz więcej Polaków zwłaszcza seniorów decyduje się na remonty w łazienkach przy użyciu metody „wanna w wannie”. Do tej pory na taki krok zdecydowało się ponad 25 tys. osób, z tego w zdecydowanej większości osoby starsze i wynajmujące mieszkania. Najczęściej odnawiane były wanny żeliwne i stalowe.

Dekoracyjne kafle w aranżacji łazienki

Kolekcja płytek ściennych dla osób, które cenią nietuzinkowe rozwiązania i dostrzegają więcej, niż przeciętny człowiek. Enya to nie tylko dynamiczna grafika, ale też dyskretny urok delikatnej struktury.

Funkcjonalna bateria natryskowa w ergonomicznym kształcie z półką na kosmetyki

Prosta, uniwersalna bateria natryskowa Kastos sprawdzi się w każdej łazienkowej aranżacji. Jest stylowym dodatkiem, ale przede wszystkim niezmiernie praktycznym sprzętem. Ergonomiczny kształt, łatwość dostosowania strumienia, a dodatkowo poręczna półka na kosmetyki sprawiają, że codzienny prysznic będzie prawdziwą przyjemnością.

Minimalizm i harmonia w urządzaniu łazienki

Harmonia stonowanych kolorów, równowaga geometryczna i symetria wpływają na nasze zmysły kojąco. Umysł wycisza się, wzrok odpoczywa, stabilizuje się puls – osiągamy upragniony stan relaksu.

Baterie inteligentne - rozwiązania dla przyszłości

Mariaż zaawansowanej technologii i świetnego designu to rozwiązanie idealne. Zwłaszcza gdy pozwala na stworzenie rozwiązania pomagającego w codziennym życiu, przyjaznego nam (i naszemu portfelowi), a także środowisku naturalnemu. O czym mowa? O produkcie, który wyznacza trendy na najbliższe lata – inteligentnych bateriach bezdotykowych firmy KLUDI.

Efektowna aranżacja szkolnej łazienki, która jest przyjazna uczniom

Wybierając szkołę dla dziecka, rodzic zazwyczaj bierze pod uwagę: odległość placówki od miejsca zamieszkania, poziom nauczania, liczebność klas czy dodatkową ofertę edukacyjną. Przy decyzji na dalszy plan schodzą czynniki, takie jak: wygląd pomieszczeń czy zaplecze sanitarne. Jednak warto pamiętać, że całe otoczenie wpływa na to, jakie warunki do nauki panują w szkole. Jak zatem powinna wyglądać idealna łazienka dla ucznia?

Ornamentowe szkło - najnowszy trend w kabinach prysznicowych

Wysokiej jakości wytrzymałe szkło ornamentowe jest najnowszą propozycją w kabinach prysznicowych. Faktura przypominająca duże piksele nie tylko zapewnia prywatność podczas kąpieli, ale też stanowi oryginalny element dekoracyjny.

Stelaż podtynkowy - jak dobrze wybrać z wielu ofert

Remont łazienki przeprowadzamy co kilka, a nawet kilkanaście lat, dlatego każda wprowadzona zmiana powinna być dobrze przemyślana. Od kilku lat wyraźnym trendem jest rezygnacja z kompaktowych sanitariatów na rzecz stelaży podtynkowych, które umożliwiają zawieszenie na ścianie miski ustępowej, czy umywalki. Radzimy, na co zwracać uwagę podczas wyboru tego typu rozwiązań.

Łazienka w kontrastowych barwach - białe i czarne baterie

Urządzając łazienkę, z uwagą wybieramy sprzęty. Ważnym elementem wyposażenia są baterie. Nowoczesne modele łączą efektowne wzornictwo i wygodę użytkowania z systemami oszczędzania wody.


Stron: 150 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 22828 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 214

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >